Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Продам недорого часник. ...
Робота:       На роботу в мебелевий цех терміново потрібен верст...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 11.01.2013 ЧОМУ МИ БІДНІ?

Шановна редакціє! Читаючи постійно «Трудівник Полісся», бачу, що часто люди звертаються до вас зі своїми проблемами. Хочу поділитися й власними поглядами.
     Щоденно ходжу на роботу дорогою, яка сполучає Славуту і Корець. І кожного разу мене засмучують не стільки ями та вибоїни на ній, скільки те, що ця дорога в жнива буває густо посипана пшеницею, восени кукурудзою, соєю, буряками, жомом. Невільно в пам’яті зринає спогад про моє босоноге післявоєнне дитинство, коли ще зовсім малою я збирала на колгоспному полі колоски, ранячи стернею і босі ніженьки, і рученьки. Колосок до колоска, щоб не залишити жодного на полі! Назбиравши повну полотняну торбинку, несла їх на колгоспний тік, старанно витрушувала, щоб жоден колосочок не залишився в торбині, бо за це чекало покарання. А скільки зернин у тому колоску – 30-40?
     І коли я бачу рясно посипану пшеницею дорогу – мій розум протестує, душа болить і серце крається із-за такого недбальства. Я розумію, що люди, які своїми потужними вантажівками возять цей дорогоцінний дар природи, народились у 70-80-х роках минулого століття, і вони не тільки не зрозуміють мого болю, а й навіть не повірять у те, що мене неабияк хвилює. Але ж у них є керівники, які повинні навчати їх бережливості, економності!
     Народна мудрість говорить: «Чому ми бідні? Бо «не зовсім розумні». А дорога ж ця стелиться від поля до елеватора. То скільки втрачається на ній зерна?! Отож, будьмо бережливими, будьмо економними!
     Катерина ТАРАСЮК, лікар, с.Ганнопіль.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6859
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік