Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 11.01.2013 ХАЙ ЗДОРОВИТЬСЯ СІЛЬСЬКОМУ ВЧИТЕЛЮ!

Праця учителя, а особливо сільського, завжди була не із легких, не надто романтичною. А коли їй віддано 45 років – це гідний вчинок педагога. До когорти такого красного вчительства відноситься Михайло Петрович Мартинюк, ветеран освітянської праці Берездівського нвк, який 5 січня зустрів свій 75-літній ювілей.
     Народившись в одному із сіл Старокостянтинівського району і закінчивши 7 класів, Михайло вступив до Бориславського технікуму фізкультури. Тепер важко навіть уявити, що юнь в той час уже після 7 класів йшла навчатися в технікуми. А в 1958 році його направили на навчання до Харківської вищої школи тренерів, звідки через рік призвали в армію. Проходив він службу в Луцькому ракетному полку стратегічного призначення.
     Уже після служби Михайло закінчив Харківську вищу школу тренерів. Навчаючись, юнак добре опанував велоспорт, став чемпіоном товариства «Буревісник», двічі брав участь в юнацькому чемпіонаті Європи з велоспорту.
     І ось у 1961 році його направили учителем фізичного виховання в допоміжну школу-інтернат с.Берездів, а невдовзі перевели в загальноосвітню школу села. З того часу молодий учитель занурився в улюблену роботу, створив належну спортивну матеріальну базу. Зростала його методична майстерність. Працьовитість та ініціативність, висока вимогливість до себе невдовзі принесли значні успіхи у фізичному вихованні учнів, розвитку ряду видів спорту. Відчувши потребу в опануванні вищої освіти, Михайло Петрович вступив до Кам’янець-Подільського педагогічного інституту.
     З року в рік команди учнів Берездівської школи стали займати 1-2 місця в ра-йонних спортивних змаганнях, успішно виступати на обласних турнірах. А перевірки фізичного виховання учнів, спортивно-масової роботи в школі районним відділом освіти лише додавали впевненості в тому, що у Берездівській школі все поставлено на високий рівень.
     В цьому переконався і я, коли працював у військкоматі в 1987-1996 роках, перевіряючи стан фізичної підготовки юна- ків до служби в Збройних силах. Найвищих спортивних досягнень школа досягла під керуванням нині покійного Сергія Андроновича Яцюка. На базі школи проводились показові і методичні збори, спо- ртивні змагання учнів Берездівської зони. Учителі фізичного виховання шкіл району постійно обирали Михайла Петровича керівником методичного об’єднання, а директори шкіл переймали в нього досвід спортивно-масової роботи. Школа підготувала 8 майстрів спорту. Натхненна пра- ця Михайла Петровича постійно відзначалась керівниками освіти і спорту всіх рівнів, спортивним товариством «Колос», в якому він, перебуваючи в ДЮСШ с.Берездів,працював тренером.
     Випускники школи, отримавши гарну фізичну підготовку, завжди були вдячні учителю. Юнаки впевнено почували себе в період військової служби, навчались у вищих навчальних закладах, а дівчата ставали вродливими, з гарною поставою.
     Не був байдужий Михайло Петрович і до громадської роботи. 24 роки перебував він на посаді командира народної дружини села і отримав нагороду МВС «Відмінний дружинник УРСР». Але в 2008р. ветеран вийшов на заслужений відпочинок. Хоча, досі доброзичливо відгукуються про нього всі, хто працював поряд із ним, або й просто знають його пристрасть до спорту. Серед таких людей - В.І.Ткачук, методист районного відділу освіти, О.Г.Максимчук, директор Берездівського нвк, Л.І.Нікітіна - директор спортивної школи «Колос» та багато інших.
     Василь Ткачук: «Михайло Петрович – людина з великої літери. Я тривалий час працював з ним, він був моїм помічником. Вихований, досвідчений, трудолюбивий фахівець високої кваліфікації. Як учитель вищої категорії, він неодноразово під-тверджував звання «Учитель року». Арсенал його нагород складають грамоти всіх рівнів. А ще він - відмінник освіти Украї- ни.
     Михайло Петрович багато зробив для розвитку спорту в школі і селі, виховав не одне спортивне покоління берездівчан, адже вони - постійні учасники змагань з гандболу, волейболу, футболу, брали учас- ть в змаганнях «Старти надій», «Козацький гарт», «Хто ти, майбутній олімпієць?»
     Олена Максимчук: «Про Михайла Петровича можу розповісти дуже багато. Педагог-новатор і ентузіаст, він протягом 45 років прищеплював дітям любов до спорту. Чемний, добрий і веселий, оптиміст, він здобув шану і повагу всього колективу школи. Тривалий час був головою профкому. Із великим задоволенням брав участь в житті школи, проведенні різноманітних заходів. Педагоги і школярі час- то його згадують. Ми й досі звертаємось до нього за порадою, допомогою, намагаємось продовжувати його добрі справи. Підтримуючи рівень фізичного виховання, спортивно-масової роботи в школі, випускаємо шкільну газету «Старт». Маємо немало спортивних досягнень. Особливо пишаємось чемпіонкою Європи з пауерліфтингу Оксаною Малиновською, перемогою команди дівчат з футболу в обласних змаганнях, які вибороли I місце в жовтні 2012 року».
     Людмила Нікітіна:. «Михайло Петрович за роки праці доклав чимало зусиль для розвитку фізкультури і спорту в селі Берездів. Працював тренером ДЮСШ товариства «Колос», добре готував спортсменів різних видів спорту. Це був справжній ентузіаст спортивної справи на селі. Буду- чи вихованим і вольовим, він значну увагу приділяв вихованню молоді, яка брала з нього приклад. Його поважали в спортивному комітеті, товаристві «Колос», учителі фізичного виховання шкіл району. Михайло Петрович - заслужений і поважний ветеран спортивного руху на Славутчині. Нехай здоровиться йому!»
     Михайло СОРОКІН, м.Славута.
     
     
     
     
     
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік