Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Зніму квартиру з меблями...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,ковалят097214882...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     Зніму квартиру з меблями.
     Тел. 097 78 75 301
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 11.01.2013 РОЗДУМИ ПРО ЖИТТЯ

Іноді я ставлю собі запитання: чому життя так швидко плине і що зі мною буде завтра? Й від цього якось на душі стає тривожно та сумно. Знаю, так буває, що за щастям підкрадається горе, а радість оповиває смуток. Перегортаю сторінки свого життя. Було в ньому все: радість і горе, години торжества і страждання, злети і падіння, в серці жили надія, віра і любов. Та ніколи не забувала про те, що я – людина, і основне для мене – це справи людини, благородність її серця, світлість її думок.
     Важко тепер звикати до нового ритму життя. Але навіщо сумувати, коли поруч тебе такі хороші друзі? Не із шляхетними масками на обличчях, а із привітними очима і добрими серцями. Тому й ціную в Ларисі Коломієць мудрість і добру розсудливість від природи, в Світлані – доброту і щедрість, в Галині Шинкарук – благородство душі, в Ларисі Басюк – любов та повагу. Я безмежно вдячна їм за гарні хвилини спілкування і радощів!
     Адже найголовніше для людини – не зовнішність і матеріальне становище, як дехто нині вважає, а стан душі. Слава Богу, людяність та доброта не зникли в наш час. Й, на мою думку, потрібно все робити з чистою душею та добрим серцем, пам’ятаючи, що ти – Людина! Бо життя продовжується… І дуже важливо знати: завтра знову день відкриє нову сторінку радісного спілкування зі світом. Як сприймеш, його? Звісно, це вже залежить тільки від кожного з нас.
     Розалія КРУТЕНЧУК, вчителька-пенсіонерка, с.Ганнопіль.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6860
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 7 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік