Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://aunsurance2018.top/
      - aaa auto insurance las vegas nv
     
    &nb  ...

Scottitemy  :  http://aunsurance2018.top/
      - encompass auto insurance quote
     
    &nbs  ...

Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 04.01.2013 КУДИ ЗНИКАЄ ЧАС?

Це питання закономірно виникає у кожного з нас на межі Новоліття, як тільки ми переступаємо поріг останнього дня року, що відходить, й поринаємо в зимову феєрію січня…
     Нам часто навіть здається, що час нестримно біжить вперед, а ми лише наздоганяємо його. Хоча, це зовсім не так. Ось начальник архівного відділу Славутської районної державної адміністрації Євгенія Загоруйко вважає, що все якраз навпаки: час непорушний, мов берег, - проходимо ми…
     Зокрема, у відділі архіваріуса його вже стільки «наскладовано» в папках і архівних боксах, що в пошуках тієї чи іншої інформації з’являється інколи навіть відчуття вічності часу. Адже час доволі тривалий для тих, хто ним користується, - бо людина, яка трудиться і мислить, розширює його межі.
     На даний період в архівному відділі РДА зберігається 13653 одиниці управлінської документації установ та організацій міста і району, колгоспів, виборчих комісій, в тому числі й документи особового походження наших земляків, які внесли значний внесок в історію і розвиток рідного краю, а також фоно-, фото- і відеодокументи.
     В зв’язку з цим, Євгенія Михайлівна попросила нагадати через газету керівникам всіх установ та організацій, в діяльності яких утворюються документи Національного архівного фонду України, що із введенням з 1 січня 2013 року в дію нового Переліку типових документів, які створюються під час діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 12.04.2012 року під №578/5, необхідно розробити і затвердити номенклатури справ на 2013 рік відповідно до нового Переліку й вести відповідне діловодство.
     Це якщо говорити про офіційні архівні документи. А коли мова заходить про родовідну пам’ять, ще духовною скарбницею кожної родини, то, як каже Євгенія Загоруйко, чи не в кожній оселі знайдуться у скринях й інших схованках домашні архіви, яким нема ціни. Тут тобі і метрики, і листи, і довідки різні, і предмети традиційного одягу пращурів, і речі побутового вжитку, які передаються від покоління до покоління, неначе найдорожчі реліквії. Ось де зберігається час – як тканина, з якої зіткане наше життя! Важливо те, що люди тепер активніше і частіше повертаються до своїх коренів, аби звірити власне життя з тим, яке воно було в дідів-прадідів, батьків. А ще бережливо зберігають цінності минувшини, бажаючи усвідомити своє місце в сув’язі поколінь.
     Євгенія Михайлівна з цього приводу нагадує громадянам (і установам!), які шукають архівні відомості, що документи генеалогічного характеру (про підтвердження національності, встановлення дат народження і смерті родичів та ін.) за період до 1935 року знаходяться в Державному архіві Хмельницької області (м.Хмельницький, вул.Грушевського,99). А от документи з особового складу (заробітна плата, стаж роботи, накази з кадрових питань) установ, організацій і підприємств, що ліквідовані, – перебувають на зберіганні в трудовому архіві Славутської районної ради, розташованому на вул.Ярослава Мудрого,29 у Славуті.
     Досить багато нині виникає колізій, пов’язаних із земельними, житловими питаннями, реорганізацією та перейменуванням установ і господарств, реєстра- цією підприємницької діяльності тощо в період з 1980 по 2009 роки. Знайти необхідну інформацію про це можна безпосередньо в архівному відділі РДА. А от документи до 1980 року також уже передані в Державний архів Хмельницької області. І в Славуті, і в обласному центрі архівні довідки, копії, витяги із рішень видаються громадянам та установам згідно із Законом Украї- ни «Про звернення громадян» та Правил роботи архівних установ. Отримуючи їх, люди мають можливість усвідомити те, що збереження архівів робить час ще дорогоціннішим. Адже саме архіваріуси допомагають людям осягнути велич і вагу часу.
     Так уже влаштоване наше життя, що рано чи пізно пам'ять про те, що відбулося, і про найрідніших людей, які відходять у Вічність, залишається в «речових спогадах» - листах, фотографіях, інших документах і пам’ятках. А повернення до цих джерел – це не просто данина традиції, це ще й пам’ять про тих, хто творив історію, з кого треба брати приклад, який би унаслідували наші діти. Тож з того, як ми оберігаємо кращі традиції минулого, прийдешні покоління не тільки оцінюватимуть нас, але й збережуть наші сього- днішні набутки, що згодом також, можливо, стануть традиціями.
     До речі, архівний відділ Славутської районної державної адміністрації з 1 січня 2013 року реорганізовується в архівний сектор РДА. Нова архівна установа буде знаходитись там, де була й раніше, тобто, за адресою: пл.Шевченка,8-А (3-ій поверх приміщення Державної служби охорони), телефон 2-11-81, години роботи – з 8-ї до 17-ої.
     На завершення нашого новорічного спілкування Євгенія Михайлівна привітала всіх жителів міста Славути і Славутського району з Новим роком, поба- жала міцного здоров’я, сімейного щастя, родинного благополуччя і процвітання в рідній Україні. Й закликала всіх берегти найдорожче - час, використовувати його лише на добрі справи.
     Віра МАЛЬЧУК, фото автора.
       коментарі: 17

вік : Як слушно зауважила Евгенія. час непорушно стоіть на місці, а проходимо ми повз нього.А я хочу доповнити що ми пройшли мимо не тільки часу, а пройшли і прогавили все що виборювали справжні патріоти Украіни.Починаючи від Козацтва Запоріжзького і кінчаючи С.Бандерою.Пишу так, тому що дуже ретельно вивчив спогади побратимів Бандери та Р.Шухевича.Тим хто називае його та товаришів по боротьбі за незалежністьУкраіни катами.уважно прочитати ці спогади.Ось тоді зрозуміете, чому ні в якому разі не потрібно допускати до влади представників сіонізму.І юлька не виняток Хоча вона наділа косу на голову.Гени жидівські не проходять.Так як і у леніна. за наказом якого була знищена царська сімья, дід моша бланк залишив йому все що притамане жидам.НЕ даремно козаки ігнорували жидів.Слава Украіні без сіоністів і москалів.Слава Націонал Патріотам.  (написано 08.01.2013 в 13:28 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : Дуже сподіваюсь що Тягнибок не зрадить ідею.Поки що в його команді підібрані нормальні хлопи і дівчата, яким цей суспільній бордель набрид як і всім украінцям.Коли вони заберуть у сіоністів наші гроші і віддадуть в єкономіку я буду за них обома руками.Слава націоналістам-Справжнім борцям за волю Украіни.  (написано 08.01.2013 в 13:36 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : Прошу Евреів, серед яких дуже багато талановитих і порядних людей,не плутати з жидами-ганьбою націі яка дала світові ІІСУСА ХРИСТА.Я дуже поважаю евреіів і не переношу жидів.поважаю Украінців і не поважаю хохлів які за копійку Матір рідну продадуть і не тільки.Вивезли вкупі з москалями і жидами все що вкрали у нас.Москалі так само знущаются з Росіян.Потрібно всю цю нечисть вимести на офшори а гроші звідти в Украіну.За жидами вже давно плаче тінь А.Гітлера а за хохлами -хапугами казнокрадами і негідниками тінь С.Бандери і Р.Шухевича.Слава справжнім Патріотам Украіни незалежно від націі,які працюють на Країну.  (написано 08.01.2013 в 14:31 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
зеркало : дайте віку заспокійливе,щось не те з чоловіком  (написано 08.01.2013 в 14:36 з адреси:  98-222-53-37.pool.ukrtel.net)
ще один вік : Це не ВІК-це дебіл.  (написано 08.01.2013 в 15:08 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : це ви і терпіли  (написано 08.01.2013 в 16:03 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : розворушив гадюче кубло що було і потрібно.ще багато гадюк в краіні.може дефолт вас знищить як мороз гадюк  (написано 08.01.2013 в 16:06 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : Ну шо морди жидівські і салоїди. Правда очі коле.ха.ха.  (написано 08.01.2013 в 16:09 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
петро : Театр одного клоуна  (написано 08.01.2013 в 17:02 з адреси:  152-149-201-46.pool.ukrtel.net)
читач : Це точно:)  (написано 09.01.2013 в 11:31 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Volya : Ви просто напишіть людям скільки у вас за останні два роки відмов простим людям у наданні життєво-важливої інформації і чому і ще чому така таємність і від кого - мабуть від славутчан. ви просто покриваєте те що вже давно в світі відкрито(НКВД КГБ МГБ СБУ МВД ) - тому що вам така вказівка і вам по-барабану що хтось шукає найрідніших людей  (написано 09.01.2013 в 19:59 з адреси:  155-220-53-37.pool.ukrtel.net)
читач : а це конструктивне зауваження. Де данні про відмови в наданні інформації?  (написано 10.01.2013 в 08:23 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
вік читачу : А там де передвиборчі обіцянки депутатів.Простіше знайти золото на р.горинь чим якісь данні в нашому архіві.  (написано 10.01.2013 в 14:57 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
serj : Куди не глянь - всюди Тягни в Бок.  (написано 10.01.2013 в 19:05 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
 : ти тризуб якось матеріалізуйся та подзвони по тел 097 465 52 01 по Славуті і тоді будем співпрацювати.  (написано 13.01.2013 в 23:05 з адреси:  172-167-52-37.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 5 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 5 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік