Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 04.01.2013 CОНЯЧНІ ЛЮДИ

Радість у моєму серці викликає спілкування з хорошими – я б сказала, сонячними! - людьми. Один із них - це фельдшер нашої швидкої допомоги Юрій Миколайович Прокопчук (на фото), який є не тільки квалі- фікованим фахівцем-медиком, уважною і чуйною людиною до всіх хворих, котрим надає медичну допомогу, але ще й невгамовним трудоголіком, майстром на всі руки. Він створив на території нашої сільської лікарні дивосад, прищепивши до сотні яблунь і груш, слив, з любов’ю їх доглядаючи. На одній дорослій яблуні-дичці він приживив аж вісімнадцять(!) різних сортів яблунь, і деякі з них уже цвіли й дали перші плоди. І це все наш фельдшер робить у вільний між викликами до хворих час, та й навіть у свій вільний час, після здачі зміни. Він ніколи не байдикує, він увесь час трудиться.
     Але й цього йому вже стало здаватися замало. Одного ранку, прийшовши на роботу, я застала таку картину: наш Юра, тобто, Юрій Миколайович, змінивши білий халат на робочий спецодяг після нічного чергування, зварює каркас альтанки у саду, яку сам змайстрував. Металеві конструкції склав із труб і кутників, які десь знайшов, а більшість купив за свої гроші. І все це робить він для людей.
     Д ругий чоловік, про якого я хочу розповісти, – це водій автобуса Нетішин-Плоска Валерій Миколайович Соколець (на жаль, фото- знімка у мене немає). Здавалось би, хто такий водій? Взяв у людей гроші за проїзд і крути собі «бублика». Та ні. «Наш Валєра» - так називають його всі пасажири цього маршруту. Бо він увесь час усміхнений, до кожного пасажира промовить лагідне слово, і у всіх зразу поліпшується настрій. Коли він за кермом, в автобусі панує тиха, спокійна атмосфера. Він знає кожного пасажира, їх родичів, знає, хто де ви- ходить, кому де зупинитись. Я не хочу образити інших водіїв цього маршруту, всі вони хороші люди. Але наш Валєра - найкращий. То ж не ображайтесь, а рівняйтесь на нього!
     Я знаю: щасливі матері, маючи таких синів. Щасливі діти, маючи таких батьків. Щасливі жінки, маючи таких чоловіків. Хоча… Жінкам деяким цього здається замало. Любіть своїх чоловіків, шануйте їх, пишайтесь ними!
     З нагоди Нового року і наближення Різдва Христового я хочу привітати героїв мого листа і всіх читачів нашої улюбленої газети з цими святами й побажати всім доброго здоров’я, сімейного затишку та благополуччя, а ще - злагоди в суспільстві, рівних, чистих і щасливих життєвих доріг.
     Катерина ТАРАСЮК, лікар Ганнопільської дільничної лікарні.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 4 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 7 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік