Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Writers Essay  :  scholarship essays <a href="http://essays.store">writing an essay for college</a> persuasive essays <a href=http://essays.store>essa  ...
Assignment Define  :  cover letters <a href="http://coverletters.store">executive cover letter</a> application cover letter <a href=http://coverletters.store  ...
Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 04.01.2013 ЗА УЧАСТЮ ГРОМАДСЬКОСТІ

В останні дні грудня пройшли засідання Славутської міської та районної міжвідомчих координаційно-методичних рад із правової освіти населення, створених при Славутському міськрайонному управлінні юстиції.
     На розгляд засідань виносилося питання «Про діяльність громадських формувань з громадського правопорядку щодо правороз'яснювальної роботи серед населення», з якого інформував присутніх дільничний інспектор міліції Роман ТРУСІК (на фото). Зокрема, він повідомив, що для забезпечення взаємодії з населенням на Славутчині створені й діють громадські формування з охорони порядку в сфері профілактики правопорушень. Так, 3 громадські формування функціонують за сприяння сільських рад і називаються вони: «ШЕРИФ» (дія поширюється на територію сіл Жуків, Пузирки, Іванівка, Марачівка, Перемишль, Бачманівка, Вачів, Шевченка, Миньківці, Романіни, Дятилівка, Сьомаки, Улашанівка, Ташки, Кам'янка, Голики, Пашуки, Хоровець, Гута, Ногачівка, Сьомаки, Губельці, Волиця, Цвітоха); «СОКІЛ» (дія поширюється на територію сіл Старий Кривин, Полянь, Крупець, Варварівка, Лисиче, Головлі, Стригани, Комарівка, Колом’є, Дідова Гора, Потереба, Досін, Прикордонна Улашанівка) та «БЕРКУТ» (дія поширюється на територію сіл Нараївка, Великий Скнит, Довжки, Малий Скнит, Ганнопіль, Клепачі, Киликиїв, Плоска, Піддубці, Тростянець, Веселинівка, Глинники, Соснівка, Шатерники, Дятилівка, Красносілка, Мирутин, Шагова, Печиводи, Мухарів, Улянівка, Ставичани, Кутки, Зубівщина, Селичів, Бесідки, Хвощівка, Дяків, Берездів, Модестівка, Гориця, Малий Правутин, Манятин, Красностав, Рівки, Яблунівка). А також створено і функціонує одне міське громадське формування «Славутський курінь».
     Члени громадських формувань здійснюють патрулювання з охорони громадського порядку. Протягом 4 місяців таких патрулювань було здійснено 24 – в місті та 9 - в районі, до яких залучено більше 90 членів. Незважаючи на це, протягом звітного періоду ними було виявлено лише 2 правопорушення. Як позитив зазначено, що за участю членів громадського формування «Славутський курінь розкрито 3 злочини.
     Члени громадського формування м.Славута надавали також допомогу співробітникам міліції в охороні громадського порядку під час проведення масових заходів та виконували службові доручення і завдання задля покращання криміногенної обстановки на Славутчині.
     На засіданнях координаційно-методичних рад йшлося також про правову освіту населення та інші аспекти роботи.
     В. БОГДАНОВА.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 4 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік