Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 04.01.2013 ЩО БЮДЖЕТ НАМ ГОТУЄ

25 грудня 2012 року рішенням №3-21/2012 сесії районної ради VI скликання було прийнято Славутський районний бюджет на 2013 рік. Відповідно до п.4 ст.28 Бюджетного кодексу України, публікуємо основні положення рішення про бюджет
     Отже, основні параметри цьо- го фінансового документа виглядають наступним чином: встановлено загальний обсяг доходів ра- йонного бюджету на 2013 рік у сумі 149426,5тис. гривень, у тому числі обсяг дотації вирівнювання -87456,6тис. гривень, додаткової дотації з державного бюджету на покращання надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення - у сумі 395 тис. гривень та субвенцій 47488,1 тис. гривень, в тому числі з Державного бюджету України – 46288,1тис. гривень, з обласного бюджету – 1200 тисяч.
     Обсяг доходів загального фонду районного бюджету затверджено в сумі 147760,8тис. гривень, спеціального фонду бюдже- ту - 1665,7 тисячі гривень. Обсяг коштів, що надходять до районного бюджету із сільських бюджетів, затверджено в сумі 1858,8тис. гривень.
     Затверджено загальний обсяг видатків районного бюджету на 2013 рік у сумі 149426,5тис. гривень, в тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету -146961тис. гривень та видатків спеціального фонду бюджету – 2465,6тис.
     Установлено профіцит загального фонду районного бюджету в сумі 799,9 тис. гривень, напрямком використання якого визначено передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду).
     Дефіцит спеціального фонду районного бюджету передбачено в сумі 799,9 тис. гривень, джерелом покриття його визначено надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціаль- ного фонду).
     Затверджено обсяги дотації вирівнювання з районного бюджету сільським бюджетам на 2013 рік в сумі 2469,44тис. гривень та іншої додаткової дотації з районного бюджету в сумі 193,92тис. гривень.
     В 2013 році обсяг субвенції з державного бюджету до спеціального фонду сільських бюджетів на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах становитиме 5263 тис.грн: ці кошти розподілено між сільськими бюджетами пропорційно до кількості населення, яке проживає на територіях сільських рад та сум податку з власників транспортних засобів, що надійшов до відповідних бюджетів у 2010 році.
     Затверджено перелік захищених статей видатків загального фонду районного бюджету на 2013 рік за економічною структурою видатків відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України:
     - оплата праці працівників бюджетних установ;
     - нарахування на заробітну плату;
     - придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів;
     - забезпечення продуктами харчування;
     - оплата комунальних послуг та енергоносіїв;
     - соціальне забезпечення;
     - поточні трансферти місцевим бюджетам.
     У складі видатків районного бюджету передбачено кошти на реалізацію районних програм на загальну суму 648,03тис. гривень.
     Розпорядникам коштів районного бюджету та сільським радам рекомендовано забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати, а також на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку бюджетними установами. А також затверджено ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відпо- відних бюджетних асигнувань.
     Контроль за виконанням рішення покладено на постійну комісію районної ради з питань пла- нування, бюджету та фінансів (голова комісії В.В.Сапожнік).
     З повним рішенням про районний бюджет на 2013 рік з додатками ви можете ознайомитися на сайті Славутської райдержадміністрації (електронна адреса slrda@ukrpost.ua).
     В. Кухарчук, начальник фінансового управління Славутської райдержадміністрації .
     


  коментарі: 1

Volya : Слава КПСС и жизнь хороша и жить хорошо - непонятно чого ці мешканці Славутського району такі ніщі що навіть змінну одежу собі не можуть дозволити - СЛАВА НЕСЕНУ ! СЛАВА РЕГІОНАМ! СЛАВА КПРС!- КОМУ ЩЕ СКАЗАТИ СЛАВА- ЯК ВИ ВЖЕ ДОСТАЛИ!!!!! Поїдьте в неділю в Ганопіль на базар і подивіться на людей які вас кормлять- та вклоніться їм - поки - що.  (написано 09.01.2013 в 19:25 з адреси:  155-220-53-37.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

9 + 1 + 9 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік