Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Продам недорого часник. ...
Робота:       На роботу в мебелевий цех терміново потрібен верст...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 04.01.2013 12 ПОДІЙ 2012

- Славутський комбінат «Будфарфор» з офіційним візитом відвідала надзвичайний і повноважний посол Фінляндії в Україні Ар’я Макконен. Висока гостя висловила глибоке задоволення від результатів успішної співпраці між генеральним інвестором «Будфарфору» - фінською компанією «Sanitec» та ПАТ «Славутський комбінат «Будфарфор», результатом якої став пуск нового виробничого цеху №6.
     
     - Славутський цикорієсушильний завод розпочав свій ювілейний, 65-й виробничий сезон. Тут нині виготовляється близько 50 видів екологічно чистої продукції, виготовленої з натуральної сировини, без будь-яких штучних домішок. Сьогодні його продукція користується великим попитом не лише серед вітчизняних споживачів, а також у Росії, Білорусі, Молдові, країнах Балтії і навіть в Ізраїлі.
     
     - Мешканці Ганнополя відзнвачили 410 років рідного села. Особливо пишаються вони його самобутньою історією, а також унікальною архітектурною спорудою – церквою Святого Архістратига Михаїла, спорудженою у 1778 році. До речі, Ганнопіль до 1931 року був райцентром.
     
     - У Миньківцях урочисто відкрито соціально-побутовий комплекс, який покликаний охопити 400 мешканців сільради та її навколишніх сіл з числа громадян похилого віку, інвалідів та людей, що опинилися в складних життєвих обставинах.
     
     - Відзначив 15-ліття своєї творчої діяльності дитячий фольклорний самодіяльний колектив «Перлинка»,яким керує Майя Сайпель і який неодноразово ставав дипломантом та переможцем всеукраїнських та міжнародних фестивалів і конкурсів.
     
     - Ветерани міста урочисто відзначили 25-літній ювілей своєї громадської організації ветеранів війни та праці, котра складається з 40 первинних осередків, які об’єднують понад 9,5 тисячі славутчан. Незмінно керує міською ветеранською організацією багато років
     поспіль Володимир Леонідович Пономарьов (на фото - в центрі).
     
     - 28 жовтня 2012 року відбулись вибори до Верховної Ради України. В мажоритарному окрузі №190 переміг Сергій Васильович Буряк – народний депутат України минулих скликань.
     
     - 10-річний ювілей відзначило славутське підприємство з виготовлення меблів для ванних кімнат – ТОВ «Аква Родос». Ця подія співпала з відкриттям тут сучасного виробничого цеху, оснащеного новітніми технологічними автоматичними лініями з числовим програмним управлінням. Завдяки його відкриттю у Славуті з’явилось 150 нових робочих місць. У 2013 році тут планується розпочати будівництво ще одного подібного виробничого комплексу.
     
     - Колектив Великоправутинського нвк святкував свій славний ювілей – 150-річчя.
     
     - У Славуті на вул.Б.Хмельницького з ініціативи громадської організації «ІРСТ» та за підтримки органів місцевого самоврядування в Славуті відкрився перший соціальний магазин на Хмельниччини, який отримав співзвучну назву «Соціальний». Продукти харчування для пенсіонерів та інвалідів міста і району тут відпускаються за пільговими цінами.
     
     - Колектив Хмельницької АЕС, яку бу-ло визнано кращою в галузі, відзначив 25-річчя з дня пуску першого енергоблока.
     
     - 20-річний ювілей відзначив спортивний клуб «Атлет», розташований у мікрорайоні «Сонячний», який підготував значну кількість спортсменів, у т.ч. й майстрів спорту України, а також заслуженого тренера України Сергія Рижука і чемпіона світу з пауерліфтінгу Олександра Кучера.
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     


  коментарі: 1

толян : слава клубу Атлет!  (написано 13.01.2013 в 19:23 з адреси:  95-164-54-37.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6859
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 4 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік