Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 03.01.2013 ІНДЕКСАЦІЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ: ЗМІНИ У ЗАКОНОДАВСТВІ

Відповідно до ст.18 Закону України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії» від 5 жовтня 2000 року №2017-III однією з обов'язкових державних соціальних гарантій для всіх підприємств, установ і організацій, є індексація доходів населення, яка встановлюється з метою підтримання достатнього життєвого рівня громадян та купівельної спроможності їх грошових доходів в умовах зростання цін.
     Питання індексації заробітної плати регламентується Законом України «Про індексацію грошових доходів населення». Показником, що характеризує динаміку загального рівня цін на товари та послуги, які купує населення для невиробничого споживання, є індекс споживчих цін, який обчислює спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади в галузі статистики (Державний комітет статистики України) і який не пізніше 10 числа місяця, що настає за звітним, публікується в офіційних періодичних виданнях.
     Індексація грошових доходів населення провадиться в разі, коли величина індексу споживчих цін перевищила поріг індексації, який установлюється в розмірі 101%. Підвищення грошових доходів населення у зв'язку з індексацією здійснюється з першого числа місяця, що настає за місяцем, у якому опубліковано індекс споживчих цін.
     Порядок проведення індексації грошових доходів населення затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2003 року №1078. Він поширюється на підприємства незалежно від форми власності та господарювання, а також на фізичних осіб, що використовують працю найманих працівників.
     21 червня 2012 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 13 червня 2012 №526 «Про внесення змін до Порядку проведення індексації грошових доходів населення». Ці зміни стосуються нарахування індексації стипендій, пенсій, доходу працюючих стипендіатів, визначення базового місяця для переведених на іншу роботу, новоприйнятих працівників, запровадження нового підходу до розрахунку індексаційних сум у ситуаціях, коли підвищення доходу не перекриває можливу індексацію.
     За новими правилами, кожен місяць, в якому відбулося підвищення заробітної плати, незалежно від суми підвищення, вважається базовим, для проведення індексації (див. абзац третій п.5 Порядку №1078).
     Уперше для працівника фіксована сума індексації встановлюється в місяці підвищення доходу у разі, якщо дохід з урахуванням підвищення менший доходу з урахуванням індексації до його підвищення. Тоді в базовому місяці сума загального доходу визначається з таким розрахунком, щоб сума доходу з урахуванням індексації не перевищувала загального доходу до його підвищення.
     Для новоприйнятих працівників (абзац третій п.10-1 Порядку №1078) обчислення індексу споживчих цін в проведенні індексації їхньої заробітної плати здійснюється з місяця прийняття таких працівників на роботу. Тобто, індекс споживчих цін місяця укладення трудового договору з працівником буде враховано при обчисленні для такого працівника індексу споживчих цін наростаючим підсумком (величини приросту такого індексу). Місяць прийняття для новоприйнятих працівників буде базовим тільки в разі підвищення доходу за новим місцем роботи.
     Порядок №1078 доповнено й новою нормою що має застосовуватися при індексації пенсій: у разі працевлаштування пенсіонера на період, що не перевищує місяця, або за період виконання робіт, пов’язаних із організацією та проведенням виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, індексація пенсій проводиться без урахування оплати праці (на даний час було передбачено, що для працюючого пенсіонера індексація пенсії не проводиться).
     Перевірка правильності та своєчасності проведення індексації грошових доходів громадян на підприємствах, в установах та організаціях всіх форм власності й у фізичних осіб, які використовують найману працю, відноситься до компетенції Державної інспекції України з питань праці та її територіальних органів.
     Зокрема, Територіальна державна інспекція з питань праці у Хмельницькій області наголошує, що особи, які винні у непроведенні індексації, можуть бути притягнуті до адміністративної відповідальності. Фактично виплата доходів без їх збільшення на суму індексації є виплатою доходу в неповному обсязі. Згідно з ч.1 ст.41 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення у сфері оплати праці, до яких належать виплата заробітної плати у неповному обсязі, затримання виплати заробітної плати тощо, винні особи притягуються до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу а розмірі від 510 до 1700 гривень.
     
     Надія ДАНЧЕВСЬКА, головний державний інспектор праці Територіальної державної ініспекції з питань праці у Хмельницькій області.


  коментарі: 2

вік : Скоро будемо звітувати за кожен ковток води.А може введуть податок на комірне.А чому б і ні.Вертаются права поміщиків на кріпаків.  (написано 03.01.2013 в 23:10 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : Для костирка треба йти в криівку а то поіде в сибір.А шкода. Чесний хлоп і принцеповий.Піду до нього.Всерівно не сплю.Буду готувати листівки разом з Піголем.  (написано 03.01.2013 в 23:14 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік