Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://insuranceusaauto.com/
      - insure one auto insurance locations
     
   &nb  ...

Scottitemy  :  http://insuranceusaauto.com/
      - auto insurance companies in indianapolis
     
  &nbs  ...

Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 31.12.2012 ХТО ЗАЦІКАВЛЕНИЙ В ДИСКРЕДИТАЦІЇ МІСЬКОЇ ВЛАДИ ?

Можна було б проігнорувати допис читача В.Гапонюка або, як він себе іменує – координатора громадсько-політичного об’єднання демократичних сил «Наша Славутчина» (цікаво лише, хто входить до цього об’єднання, та в яких органах влади воно зареєстровано?), опублікований на першій сторінці міськрайонної газети «Трудівник Полісся» від 20 грудня 2012 року, якби за «епохальними» роздумами автора (не здивуємось, що не лише його!) не стояла така кількість бруду, маніпуляцій, хворобливих інсинуацій та домислів, по відношенню до міської влади.
     
      З усього видно, що мучить і не дає спокою дописувачу авторитет нинішнього міського голови, якому славутчани двічі поспіль на виборах міського голови виявили беззаперечну довіру та підтвердили її на виборах до Верховної Ради України. Бо ж чим іншим пояснити таку відверту неприязнь чоловіка, який сам тричі підряд пробував обиратися на цю відповідальну посаду, щоправда, з дуже плачевним результатом.
     
     І ось тепер він один, бо всі славутчани «сплять летаргічним сном, або пліткують пошепки на кухнях та автобусних зупинках» (цитата), заходився розвінчувати «злі наміри» міського голови та депутатів міської ради, які «давно зайняли страусину тактику» (цитата). Тож аби припинити «експерименти над міською громадою» (цитата), Гапонюк взявся за перо, абсолютно не сумніваючись при цьому, що його опус, чи пак допис, буде опублікований в «Трудівнику Полісся». До речі, подібні випадки не є поодинокими, але до цього ми звернемося нижче.
     
     Отже, ані трішечки не переймаючись достовірністю фактів (бо кому це важливо, головне – начепити побільше ярликів і нехай потім доводять протилежне!) автор так і сипле «відкриттями». І ставки єдиного податку для підприємців Славути міська рада затвердила максимальні (насправді – на рівні середньообласних, а до цього вони 4 роки взагалі не переглядалися!). І не почув Василь жодних обґрунтувань вартості тарифів на послуги водопостачання та водовідведення під час ініційованого міською владою громадського обговорення (не почув, бо він сам та ще четверо галасливих «активістів» просто не дали можливості фахівцям міськводоканалу обґрунтувати свої пропозиції; натомість всі необхідні економічні обґрунтування та розрахунки були заздалегідь оприлюднені в місцевих ЗМІ). І ніяк не може зрозуміти дописувач, чому в обласних центрах тарифи на водопостачання та водовідведення нижчі, ніж у Славуті… То, може, для нього, тарифи наших сусідів будуть більш переконливим аргументом: Шепетівка – 8,9 грн; Острог - 9,09 грн; Ізяслав – 9,2 грн; Корець – 19,2 грн. До речі, на громадські слухання щодо проблем міської лазні та пасажирських автоперевезень, Гапонюк взагалі не з’явився. Але то вже, як кажуть, деталі.
     
     А ще, ну вже зовсім «заплутався» координатор із ринковими відносинами. Адже ніколи міський ринок не перебував у комунальній власності міста, як це стверджує автор. Це була власність Славутського районного споживчого товариства, яке в наступному і розпорядилось своїм майном. А торговельна площа по вул. Я.Мудрого (земельна ділянка для ведення комерційної діяльності) якою, до речі, декілька місяців керував і сам Гапонюк, через торги на конкурсних умовах була передана в оренду приватній структурі ТОВ «Універсалінвестцентр». І вже відвертим наклепом у виконанні Гапонюка звучить теза про нібито виділення з місцевого бюджету 300-т тис.грн. для будівництва торгівельної площі по вул. Я.Мудрого, що належить ТОВ «Універсалінвестцентр». Насправді, це ТОВ «Універсалінвестцентр» вклало близько 300-т тис.грн. власних коштів (!) у благоустрій зазначеної торгівельної ділянки. І ні виконавчий комітет Славутської міської ради, ні сама міська рада, не мають жодного стосунку до цього приватного підприємства. Більше того, втручання органів місцевого самоврядування в господарську діяльність субєктів господарювання заборонено чиним законодавством України! То чи не знає про це «відомий юрист»?
     
     І таких, м’яко кажучи, «домислів», у Гапонюка багато. Бо гроші на облаштування тротуарної плитки, як пише автор, із міського бюджету також не виділялись. Натомість, це зроблено коштом одного підприємця. І коні, на яких здійснюється патрулювання міста інспекторами ДПС та займається 60-т(!) підлітків у кінному клубі, також придбані за благодійні кошти. Все це задокументовано і в разі потреби можна легко перевірити. Тож на підставі чого, і головне задля чого(!) дописувач Гапонюк подає неправдиву інформацію, говорячи про нераціональне використання бюджетних коштів?
     
     Далі, ще краще. Бо якщо «будівництво подіумів із тротуарної плитки та влаштування світильників для підсвічування нижньої білизни жінок» (цитата), про що автор так смакуючи пише, можна сприймати як прояв хворобливої уяви громадського координатора, то натяки на порушення міською владою законів та фінансової дисципліни – це вже звинувачення, що мають бути підкріплені фактами. В іншому випадку, за умисне оприлюднення недостовірної інформації передбачена юридична відповідальність. Чи Вам, пане координатору, підприємцю і «юристу-практику» за сумісництвом, цього не знати? Адже жодних фактів порушень вимог чинного законодавства з боку міської влади Ви так і не навели. Чому? Чи не тому, що їх просто не існує? До слова, знаєте як їх ретельно шукали, особливо останні два роки, витратили на їх пошуки багато сил, залучили десятки фахівців з усієї України… Втім, нічого не знайшовши, були як і Ви зараз, дуже розчаровані.
     
     І, насамкінець, повертаємось, як і обіцяли, до дражливої теми – причини появи цієї брудної та упередженої статті дописувача під рубрикою «Право на думку». Уважно аналізуючи позицію газети «Труднівник Полісся» під час виборчих перегонів: «хвалебні оди» та багатотисячні тиражі в підтримку одного кандидата; замовчування або ж одна лише критика на адресу іншого (міського голови); вибірковість підбору матеріалів на користь провладної партії та чиновників від неї, - не дає нам підстав вважати цю газету об’єктивною та незаангажованою. Ще вчора позиціонуючи себе інтелектуальним та високодуховним виданням – сьогодні - «Трудівник Полісся» переступив грань, за якою розпочинається «бульварна преса». Сумно, але особиста неприязнь редактора до міського голови взяла гору над професіоналізмом та журналістською етикою, і низькопробна брехня стала «титульним матеріалом» випуску.
     
     Тож на наше переконання, основна мета такого «матеріалу» аж ніяк не встановлення істини та відновлення справедливості, а дискредитація міського голови та всього депутатського корпусу в очах громади.
     
     На жаль, в цій історії Гапонюк наївно вважає себе «безстрашним героєм». Між тим, головний редактор «Трудівника Полісся» вміло використала «опозиційність» автора в своїх цілях. А ще, за цим всім, прослідковується демарш «третьої сили», яка дуже зацікавлена в підриві особистого авторитету міського голови та принципової позиції депутатів міської ради. І тут, як мовиться, всі засоби згодяться…
     
     З огляду на сказане, випливає відповідь на ще одне гнівне запитання, поставлене дописувачем, а саме: навіщо міська рада заснувала свою газету «Вісті громади»? Відповідь проста: не можуть інтереси громади ставитись в залежність чиїхось особистих амбіцій та політичних замовлень. Коли міськрайонна газета «Трудівник Полісся» є необєктивною, коли вона свідомо ігнорує основоположні принципи журналістики, рівність доступу до ЗМІ (як приклад, принципове небажання редактора надрукувати спростування колишнього працівника газети Тетяни Скрипнюк), - має бути альтернативний друкований орган, де можна розміщувати матеріали, в яких думка автора не завжди співпадатиме із позицією редакції.
     
     Відтак, ми вимагаємо надрукувати цю нашу відповідь на брутальний випад авторів (тут не описка, саме – авторів!) у визначені Законом терміни, в повному обсязі, так само - на першій сторінці газети «Трудівник Полісся». Разом із тим ми залишаємо за собою право надрукувати нашу статтю у газеті «Вісті громади». До того ж, ми будемо всіляко сприяти, аби й інші відмовні матеріали таки побачили світ.
     
     28.12.2012р.
     
     Депутати Славутської міської ради: Бачинський Р.В. Семенюк Б.М. Климковецький М.О. Матвійчук М.В. Дзюнь П.А. Дубіна Т.С. Смолійчук А.Д. Сакалюк С.П. Пшетоцька Н.А. Медведєва С.В. Ігнатішин А.Я. Скред Т.І. Козел М.П. Степанюк Л.А. Юр'єв С.П. Федотова І.С. Костирко О.В. Іванюк Т.С. Смернін С.П. Соколов Г.Є. Бобер О.С.
     


Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 55

Н.Г. : Лично я и не сомневался, что газета врет. Одного не могу понять, как теперь редакция будет этим депутатам в глаза смотреть. И еще интересно или напечатается это опровержение.  (написано 31.12.2012 в 13:10 з адреси:  1-163-52-37.pool.ukrtel.net)
патріот : молодці депутати! втерли носа цьому Гапону. Н.Г. якщо ця продажна газета не надрукує треба подати на неї в суд. тоді швидко надрукує.   (написано 31.12.2012 в 13:27 з адреси:  46.247.223.206)
патріот : в дискредитації міської влади зацікавлений Гапонюк бо його три рази не вибрали бідного! А ще Мальчук бо її так Партія ригіонів каже. це люди які не мають ні совісті грам а ще про моральність пишуть. пропоную байкотувати цю продажну газету. Ганьба!   (написано 31.12.2012 в 13:33 з адреси:  46.247.223.206)
славутчанин : Да, оце так діла у нас творяця! Пітримую Н.Г. Облити брудом громаду міста, у газети розуму хватило, а ось чи вистачить сміливості написати правду?  (написано 31.12.2012 в 13:50 з адреси:  1-163-52-37.pool.ukrtel.net)
патріот : іди Вася і вигадуй щось натче.Знов у тебе нічого не вийшло.вступай вже до Ригів вони ще грошей дадуть щоб краще писалося:)  (написано 31.12.2012 в 14:03 з адреси:  46.247.220.155)
читач : "Кожен має право на слово, а не на бруд", такий лозунг колись прикрашав редакцію ТП. Невже пані Віра не в змозі відрізнити смердючі помиї від конструктивної критики. Діждетесь від неї спростування, замість помий діжку лайна виллє на сторінки ТП.  (написано 31.12.2012 в 14:16 з адреси:  232-223-200-46.pool.ukrtel.net)
славутчанин : Що та статья, що ця -"два сапога пара" (Рос.присл.) Краще Ігор написав би чого шеф до Кийова їздив? чи не до конкурента на прийом? І не сміши людей про "Вісті громади"та інтереси громади.  (написано 31.12.2012 в 15:31 з адреси:  94-153-30-43-slvt.broadband.kyivstar.net)
Двуликий славутчанин : Н.Г. : Лично я и не сомневался, что газета врет. Одного не могу понять, как теперь редакция будет этим депутатам в глаза смотреть. И еще интересно или напечатается это опровержение. (написано 31.12.2012 в 13:10 з адреси: 1-163-52-37.pool.ukrtel.net)
     Читаємо адресу 1-163-52-37.pool.ukrtel.net) від Н,Г,
     І ось славутчанин : Да, оце так діла у нас творяця! Пітримую Н.Г. Облити брудом громаду міста, у газети розуму хватило, а ось чи вистачить сміливості написати правду? (написано 31.12.2012 в 13:50 з адреси: 1-163-52-37.pool.ukrtel.net)
     Читаємо адресу славутчанина 1-163-52-37.pool.ukrtel.net) на адресу Н,Г,
     Хвали мене моя губонька.  
(написано 31.12.2012 в 15:41 з адреси:  94-153-30-43-slvt.broadband.kyivstar.net)
патріот : і Новий рік ригам не потрібен. повилазили під новорічну ніч. Що правда очі ріже ригі і тризуби фальшиві? Звернення депутатів від Батьківщини все поставило на свої місця через те ви і біситесь. побачимо як ваша вшива газета тепер відбріхуватись буде разом з вами. Слава Україні!  (написано 31.12.2012 в 16:58 з адреси:  46.247.212.161)
патріот : так тримати депутати Батьківщини! на кожну брехню треба зразу давати відсіч. ми славутчани вас підтримуємо. Героям Слава!  (написано 31.12.2012 в 17:03 з адреси:  46.247.212.161)
 : 21депутат міськ.ради-це ще не громада Славути.Будьте чесними добродіі.  (написано 31.12.2012 в 17:06 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
депутат : Шановні славутчани! Вітаю Вас усіх з наступаючим Новим Роком! Бажаю Вам у Новому році всього найкращого: благополуччя, міцного здоров'я, щастя і радості і злагоди. Ми, депутати міської ради, і надалі будемо відстоювати інтереси громади нашого міста, як і хто б нам не заважав це робити. А на кожну неправду будемо відповідати правдою. Хай Вам усім щастить у новому році. Слава Україні!  (написано 31.12.2012 в 17:38 з адреси:  125-162-52-37.pool.ukrtel.net)
патріот : дякуємо депутат! не звертайте увагу на проплачених ригівських коментаторів що навіть в Новорічну ніч не сплять. Ми віримо вам і Василю Богдановичу і будемо триматися разом до перемоги. З наступаючим вас також!  (написано 31.12.2012 в 18:04 з адреси:  46.247.222.235)
:( : Підтримую вимоги депутатів міської ради! За наклеп і брехню треба нести відповідальність. І не має чого тут сюсюкатись. За такі речі треба руки відривати.  (написано 31.12.2012 в 18:29 з адреси:  77-96-53-37.pool.ukrtel.net)
вік : О... Зашевелилися депутати завдячуючи костирко ато проспали всі сесіі.За те що іх розбудили треба дякувати костирко і свободі.Хоча з багатьма позиціями я не згоден з тезісами іхньоі партіі.а так загалом молодці  (написано 31.12.2012 в 19:43 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
С.Н. : Я тоже поддерживаю это депутатское письмо и считаю, что Гапонюк и газета перешли грань дозволеного.  (написано 31.12.2012 в 22:01 з адреси:  14-220-53-37.pool.ukrtel.net)
патріот : гапон вже давно перейшов всі границі. їм не те що руки а голови тра повідривати.  (написано 31.12.2012 в 22:41 з адреси:  46.247.203.253)
Николай : Всех с Новым Годом и всего! Я тоже "за" депутатский ответ. А почему остальные депутаты не подписали,сколько их у нас? Одно из двух: или испугались или продались. Думаю,что просто испугались и не захотели портить отношение с этой Мальчук. Утерлись и проглотили все, что им на голову вылели. Трусы.  (написано 01.01.2013 в 09:54 з адреси:  111-217-53-37.pool.ukrtel.net)
вік : А стільки депутатів і потрібно в радах.всі інші просиджують штани і лобіюють власний бізнес.Видно нашій громаді дуже потрібно кормити дармоідів,які крім неподобства,як підняття тарифів та інших негараздів більше нічого для спільноти не приносять.Гнати іх в шию потрібно.  (написано 01.01.2013 в 12:13 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
 : От тут Вік прав!  (написано 01.01.2013 в 13:39 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
С.А. : Правильно, вик! Гнать этих дармоедов взашей! Развелось, понимаешь, всякой шушеры. Оставить одного голову и все дела. Ну, еще депутата Костырка для верности. Вдруг, какой коммуняка недобитый в сессионную залу влезть удумает с гранатой за пазухой. Костырко то и спасет город, собой накроет лазутчика:))  (написано 01.01.2013 в 19:54 з адреси:  185-211-53-37.pool.ukrtel.net)
ТТ : І щоб славутчани без Гапонюка робили? Працює людина на благо міста не покладаючи рук.  (написано 02.01.2013 в 10:30 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
 : Шо костирко ,шо гапонюк-одного поля ягоди.  (написано 02.01.2013 в 12:34 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : Тільки один підлий і думае своею головою а другий чесний аж дурний, і думае чужою головою  (написано 02.01.2013 в 14:26 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Фідель : Лист міської влади гарний, та трохи він викладений в не дуже офіційному тоні. Я розумію, що Гапон понаписував усілякої фігні, але якби відповідь би була виключно офіційною діловою мовою - це було б ще краще. Тоді би тонко підкололи б Гапона, по типу: ти нам свої "дурні" опуси, а ми тобі - аргументовану відповідь.  (написано 02.01.2013 в 16:59 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Дід Мороз : а по мені - треба було ще сильніше написати і назвати Гапона і Мальчук тими словами на які вони заслуговують насправді.  (написано 02.01.2013 в 19:10 з адреси:  145-216-53-37.pool.ukrtel.net)
Фіделю:) : Ще один наївний з вірою що голова прийшов про нього та городян дбати, а не з брательником бабло, з того самого базару та тротуарів трусити. А аргументи свої хай в судах приводять. А славутчани кожень день "спотикаються" об їх "аргументи" повзаючи по базару "господарника" (який зовсім ніякого відношення до нього немає)))  (написано 02.01.2013 в 19:15 з адреси:  176-8-15-32-slvt.broadband.kyivstar.net)
Дід Мороз : Голова нам, городянам, не тато щоб про нас дбати. Це розповідайте дурниць. Голова повинен виконувати свої обовязки. І Василь це чудово робить.   (написано 02.01.2013 в 20:16 з адреси:  145-216-53-37.pool.ukrtel.net)
Дід Мороз : До речі, наш голова не прийшов, а його люди вибрали, тож не ображайте людей пан Гапон  (написано 02.01.2013 в 21:29 з адреси:  145-216-53-37.pool.ukrtel.net)
ТТ : Вийшов чепешний нумер ТП. Ніякого спростування Мальчук не надрукувала. У когось ще є сумніви до цієї людини?  (написано 03.01.2013 в 11:31 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
 : По ідеіі то гапон повинен спростовувати,якщо не правий...  (написано 03.01.2013 в 12:15 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
читачка : Тільки суд змусить Віру Мальчук надрукувати правду. Депутати ще просто не зрозуміли, з якою людиною мають справу.  (написано 03.01.2013 в 12:46 з адреси:  159-211-53-37.pool.ukrtel.net)
вік читачці : А депутати і не зрозуміють, тому що вони звикли думати чужою головою і іх нічого крім лобіювання власного бізнесу не цікавить.як приклад-новоспеченний депутат козел.  (написано 03.01.2013 в 12:58 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
 : Наївна читачка))) Депутатом ніколи не буде чесна, розумна і порядна людина. Тільки "шостки", безсоромні та бандюгани туди і лізуть (деяких штовхають чи запихують туди) А стаття - то пусте. Для "красного словца" там написано, чорт знає що, але так нічого не ствержується, так роздуми, припущення. Ніяких конкретних фактів, імен - про який суд ви говорите (якщо ви не дупутатка). А Віра розумніша за усіх депутів разом і свою справу вона знає. І зрозуміло, що пише все за грощі та інтерес... а що десь є інакше?  (написано 03.01.2013 в 13:46 з адреси:  176-8-15-32-slvt.broadband.kyivstar.net)
віку : Ви праві з Козелом.Обіцяв на Сонячному дитяче кафе ,І що?Аферист.Ікуди дивиться влада?От тому і не мае до влади довіри.  (написано 03.01.2013 в 14:10 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
ТТ : розуй очі, вік. Депутат В.Козел, на відміну від такіх "патріотів" як ти, відкрито підписав цей лист і чесно виконує свої обовязки депутата. А Мальчук, якби була розумна, я вже не кажу-порядна, не друкувала б попередню брехню. І правильно зробили депутати, що втерли їй носа. Хай знає наступного разу що друкувати. Ось так.  (написано 03.01.2013 в 14:30 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
вік тт : Я не депутат щоб щось підписувати.А обіцянки треба виконувати що обіцяв виборцям.а це підписання фількіна грамота і Мальчук на це звернення плювати хотіла.для всякого спростування е суд який,якщо факти неправдиві а тоді змусить мальчук принести вибаченняІ тільки суд це може спростувати.Це Вам любий адвокат скаже.А ці звернення для особливо розумних.хай так звані депутати зро звернення до суду.Суд вивчить всі матеріали і винесе вердікт.А тоді тут і поговоримо.  (написано 03.01.2013 в 14:53 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : І на додадок, я вважаю що С-идору такиі захист не потрібний.Всім не вгодиш.А він чесно виконуе своі обовьязки і така писанина гапонюка е анонімка.Правому не потрібно виправдовуватися.А всім тт і ак47 а також кулемету рекомендую йти на барикади або змінити ніки.  (написано 03.01.2013 в 15:06 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
ТТ : Люди повинні знати правду а не брехню від Мальчук. Я цей лист підтримую двома руками. Було б добре щоб і далі на кожну брехню від Мальчук наші депутати давали такі відповіді. Ось моя думка.  (написано 03.01.2013 в 15:11 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
вік тт : А на мою думку, чому не всі депутати підписалися.Вони що,підтримують це неподоптство.Адже іх 46.Ось і вся правда.Людям, депутати набридли своею брехнею,всіх рівнів.Скоро це слово буде замість лайки.Матюком.тільки скарга на суд..Для мене це лайно.І ніхто мене не переконае.Я за Міського Голову і Раду без ціх п.....в. Хай винесуть рішення, якщо боятся йти в суд   (написано 03.01.2013 в 16:22 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
 : Спочатку подивіться,хто сидить в депутатах?Яка від них користь?"Смотреть противно"!  (написано 03.01.2013 в 17:08 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
Neron : треба написати прізвища цих боягузів депутатів хто не підписався, нехай люди їх знають   (написано 03.01.2013 в 18:13 з адреси:  109-213-53-37.pool.ukrtel.net)
 : Під чим підписався?  (написано 03.01.2013 в 18:41 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
 : З таким же успіхом Гапонюк знайду півтора-два десятки "підприемців",і вони також підпишуть.І шо?  (написано 03.01.2013 в 18:43 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
петро : Цікаво, а чи напише Піголь чи наші депутати щось на захист себе любимих від відомого правдолюбця, захисника знедолених та трьохкратного підписанта всього. що підписується Калашнікова?
     Цитата:
     1. вік : А стільки депутатів і потрібно в радах.всі інші просиджують штани і лобіюють власний бізнес.Видно нашій громаді дуже потрібно кормити дармоідів,які крім неподобства,як підняття тарифів та інших негараздів більше нічого для спільноти не приносять.Гнати іх в шию потрібно. (написано 01.01.2013 в 12:13 з адреси: 176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
     2. вік читачці : А депутати і не зрозуміють, тому що вони звикли думати чужою головою і іх нічого крім лобіювання власного бізнесу не цікавить.як приклад-новоспеченний депутат козел. (написано 03.01.2013 в 12:58 з адреси: 176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
      Чи може зразу подадуть на суд за образу? 
(написано 04.01.2013 в 15:55 з адреси:  69-153-132-95.pool.ukrtel.net)
вік : шо за х..на сайті.ти не петро.ти презирватив.і не разовий а багато разів використаний.я не калашніков.теля дурне.я незалежний кореспондент.  (написано 04.01.2013 в 16:05 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
зеркало : з тебе кореспондент, вік, як з гавна канфета.  (написано 04.01.2013 в 17:50 з адреси:  114-217-53-37.pool.ukrtel.net)
злий : Ну не сваріться ви ,нарешті.  (написано 04.01.2013 в 18:56 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік зеркалу та петру : Не канфетка а цукерка. Патріот ти наш.Спочатку вивчи мову а тоді її захищай.Дуже погано коли такі як ти, займаются не своім ділом.Со свинным рылом да в калашный ряд.Для таких як ти у росіян є прислів.А злому і івану мій респек.Мудрі і зважені.Побільше б таких в Украіні.  (написано 06.01.2013 в 06:21 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
зеркало : побільшеб такіх як вік і буде комунізм на землі,але толку не буде.   (написано 07.01.2013 в 18:07 з адреси:  162-162-54-37.pool.ukrtel.net)
Дід Мороз : Знайшов фамілії боягузів-депутатів,хто не підписав звернення: Душкевич,Максимчук,Галій,Веремій,Левчук,Панчук,Нестерчук,Кушніров,Скомаровський,Стінський,Колбасов,Бочкай,Грубой,Зайонц,Кішан.  (написано 10.01.2013 в 20:03 з адреси:  139-235-124-91.pool.ukrtel.net)
Дід Мороз : На сайті міської ради вони всі є.  (написано 10.01.2013 в 20:05 з адреси:  139-235-124-91.pool.ukrtel.net)
славутчанин : хіба це депутати? це якісь відморожені пристосуванці. Ганьба!  (написано 11.01.2013 в 18:21 з адреси:  58-163-52-37.pool.ukrtel.net)
: : вчора прочитала цю відповідь у газеті "Вісті громади". Підтримую!  (написано 21.01.2013 в 11:45 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік