Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,коваля виготовле...
Послуги:       Виготовляємо ковані вироби брами ,решітки,огоро...
      Всё по ЖКХ:
     http://dengi.ua/tarif/295388-Onlajn-konferencija-s-eks-ministrom-ZhKH-Alekseem-Kucherenko
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 31.12.2012 З НОВИМ 2013

Не кожному пощастить врятувати лебедя, та ще й у день Миколи Чудотворця. А от Миколі Каравану, начальнику мисливської дільниці Славутського лісгоспу, поталанило. Незнайомі люди зателефонували йому в обідню пору про те, що на обочині дороги, яка веде на Ганнопіль, у снігу замерзає лебідь. Якби ж то птиця могла говорити, то розказала б звідки й куди летіла і чому в снігу засіла! А так… чекала на милість людську. І дочекалась!
     Привіз Микола Ігорович лебедя додому. Відігрівся птах. Правда, до їжі, як і до води, не доторкнувся. Мабуть, дуже сумував за рідною зграєю, яка облюбувала собі зимівлю на Нетішинському водосховищі, - вода ж там теплесенька. Отож наступного ранку й повіз туди красеня-лебедя рятівник.
      А по дорозі нам вдалося сфотографувати лебедя у всій його красі для читачів «ТП». Він вразив нас своєю виструнченою шиєю й широким розмахом крил – адже бачити зблизька цього красивого птаха у такому вигляді нечасто випадає… Гарного і теплого йому зимування!
     Коли ми зателефонували опісля Миколі Ігоровичу й запитали, як повівся лебідь на водоймі, він із радісним відчуттям сказав: «Як тільки торкнувся своїми «ластами» води, одразу злетів над плесом водойми… Певно, знає, де треба шукати свою рідну зграю, що оселилася біля Хмельницької АЕС». Виявилося, піднятися увись лебеді із засніженої площини не можуть – їм потрібна лише водяна гладь... Хто для чого родився! Фото Віри МАЛЬЧУК.
       коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 2 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 8 + 8 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік