Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Зніму квартиру з меблями...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,ковалят097214882...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     Зніму квартиру з меблями.
     Тел. 097 78 75 301
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 31.12.2012 ВІТАННЯ

Дорогі славутчани!
     Прийміть найщиріші вітання з Новим роком! На порозі Нового року прийнято підбивати підсумки, і, звичайно, будувати нові плани. Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2012-ий рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями.
     Шановні славутчани, усі досягнення, які ми маємо сьогодні - це результати нашої спільної праці і великої любові до рідного міста. Сподіваюсь, що і надалі ми будемо в єдності робити все можливе, аби наша Славута процвітала та займала гідне місце на теренах України.
     На порозі Нового року кожен із нас хоче відчувати спокій і впевненість у завтрашньому дні, мати надію на краще життя. Впевнений, що ми входимо в новий рік із конкретними справами й з надією на те, що які б не були кризові моменти в нашому суспільстві, ми їх переможемо завдяки зусиллям усієї нашої громади.
     Я щиро хочу, щоб новий рік у вашому житті став часом здійснення мрій та задумів. Нехай 2013 рік принесе нашому місту достаток, стабільність та процвітання, а кожному з нас, в першу чергу, здоров’я, любов та злагоду. Нехай тепло новорічної радості зігріває ваші серця протягом усього року. Будьте щасливі! Будьте успішні!
     З Новим 2013 роком!
     З повагою – міський голова Василь СИДОР.
     
     Шановні жителі району!
     Сердечно вітаємо вас з Новим роком! Відходить у минуле 2012 рік, але з нами залишаються той досвід, ті досягнення і перемоги, які він приніс. Минулий рік був для всіх різним: комусь він здався легким і радісним, іншим - важким та невдалим. Але він завершується, і доля року нового, того, як він складеться, - у руках кожного з нас. Озброївшись досвідом колишніх промахів і невдач, досягнень і перемог, всім нам доведеться знову вирішувати проблеми, радіти, сумувати, любити.
     За доброю традицією напередодні цього свята підбиваються підсумки прожитого року, намічаються плани на майбутнє. Кожен ставить собі питання: а як же він прожив цей рік? Що вдалося зробити із задуманого? Що треба зробити в майбутньому році, аби жити краще? Рік, що минає, був наповнений різними знаменними подіями і повсякденними життєвими проблемами, він залишив свій слід у нашому житті. Незважаючи на складнощі, в нашому районі за минулий рік зроблено чимало для того, щоб мешканцям жилося ще зручніше і затишніше.
     Хай новий 2013 стане черговим кроком на шляху до поліпшення життя, принесе щастя, мир і успіх у кожен дім! Нехай здійсняться всі заповітні мрії і кожен день нового 2013 року наповниться добром і щастям! З Новим роком вас, дорогі земляки!
     З повагою - голова райдержадміністрації Олег НЕСЕН, голова районної ради Леонід РАДЗИВІЛЮК.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6860
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік