Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 31.12.2012 «ЯКЩО МАЄШ КРИЛА – ЛИНЬ!»

- дзвінко декламувала свою «крилату» поезію ліцеїстка Марина Єжова, котра в числі славутських школярів стала учасницею святкового зібрання в редакції нашого «Трудівника…» в честь дня Святого Миколая. Ці гостини дійсно стали святом спілкування юних літературних «зірочок» із шанованими людьми нашого краю, вчителями-словесниками та психологами (12 приємно вражених педагогів спостерігали за дійством).
     А панувало того дня (зрештою, як і завжди) у редакційних стінах Слово. Привітавши усіх присутніх, головний редактор часопису Віра Мальчук нагадала про високу місію – донести його, правдиве і високодуховне, до кожного читача та слу- хача. Перше слово було надано дорогому гостю -отцю Іоанну, настоятелеві Волицького Свято-Миколаївського храму. Він виголосив молитву і незабутню проповідь, у якій нагадав, що Святий Миколай вказує нам дорогу до храму. У когось цей шлях короткий, а хтось приходить до нього з роками. Велич Господа в тому, що з Богом людина – все, а без Нього нічого не вартує. Святість же людська полягає в постійному стремлінні до Неба…
     Окрилені Божим словом, юні таланти надалі представили на суд загалу свої літературні доробки. В когось вони були першими і несміливими, зате переважна більшість вразила недитячою майстерністю у поєднанні форми і змісту. Кращі твори нині готуються до друку і з’являться в нашій газеті вже у новому році. А поки відмітимо у «Трудівнику…» тих, хто запам’ятався влучним поетичним рядком, зрілою прозою чи несподіваними метафоричними порівняннями.
     Насамперед скажемо, що численними делегаціями цьогоріч на зібранні юних талантів були представлені Славутський обласний ліцей-інтернат та школа-ліцей «Успіх» (СЗОШ №9). Прибули талановиті школярі із ЗОШ №4 та ЗОШ №3, благополучно доїхали обдаровані діти до Славути і з Цвітохи, Перемишля, Варварівки, Крупця, Лисичого, Берездова, Сьомаків та інших сіл. А серед них - наймолодшенький 4-класник Перемишельського нвк Саша Урядніков. Кожен із дітей за традицією зачитував один свій твір. Зокрема, влучні вірші Сашка (особливо про звірят) хотілося слухати ще і ще.
     Яна Шурхно у поетичній формі стверджувала, що «Трудівник Полісся» - найкраща газета у світі, а ще неповторно написала про кохання. Уже не вперше засвідчила свою літературну зрілість 11-класниця Марина Поліщук. Зволожилися очі від почутого, коли Ніна Купріянець зізналась в любові своїй найдорожчій у вірші «Дорогій матусі»: «Чекаю, що пригорнеш до себе» і «Таких, як я, у тебе ще є п’ять…» Подумалось: щаслива та багатодітна ненька, котра має таких дітей.
     З неабиякою ніжністю написала про свою бабусю Валерія Цимбалюк («я теплом тебе озолочу»). Андрійко Галєнт із любов’ю цитував свій вірш «знов печальна усмішка у мами», а Дар’я Ковба стверджувала словом, що «добрі люди не знають поганих вістей». Василько Ковальчук зізнався в своїй поезії, що «Україну любить, як дитину». Про красу людську, землі і природи читали свої твори Аня Курельчук та Зорянка Іванова, Вікторія Закацюра та Сергій Мельник, Марина Сломінська та Ольга Кірюшова. Для рідної Славути присвятили свої поезії Саша Катериненко, Дарина Гараган, Ярослав Новіцький та інші. Про «бджолят як янголят» з любов’ю написав свій вірш Юрій Островський. Над фантастичною повістю працює нині Таня Гарбарук...
     З року в рік редакція у день Святого Миколая приймає учнівську юнь. Але цьогоріч рівень почутого із дитячих вуст перевершив усі сподівання. Приємно подивовані були зрілістю думок творчої юні і керівник клубу «Оберіг» Лариса Чорнокрилюк, й народознавець Марія Караван, і народна письменниця Зоя Стрихарчук. Школярі так розчулили отця Іоанна, що навіть він пригадав свою юнацьку поезію «Аленький цветочек» - де б він ще міг її прочитати, як не у «Трудівнику Полісся»?
     На прохання головного редактора декламувала свої нещодавно надруковані у «ТП» вірші вчителька ліцею Любов Ющук. У Зої Романівни в ніч перед гостинами (напередодні оголошеного «кінця світу»!) на противагу народилася поезія «Життя цвістиме!» Й насамкінець попросила слова вихованка Цвітоського нво Валерія Цимбалюк: юнка щиро завдячила за свою присутність і участь у такому літературному дійстві своїй улюбленій вчительці та методистові райво Тамарі Кусок.
     Солодкі подаруночки кожному – і дорослим, і юним поціновувачам красного слова від Святого Миколая презентували славутські підприємці. А Марія Олександрівна Караван почастувала всіх домашнім бездріжджовим хлібом, який спекла за прадавнім рецептом. Пообіцяла невдовзі поділитися досвідом хлібопечення з читачами нашої «Калини».
     Було в той день у творчій «кухні» редакції й чаювання – надворі ж бо зима стояла у всій своїй красі, а так гріє душу в цю пору ароматний напій. Як і красне Слово!
     Валентина ЗАВАДСЬКА,
     Віра МАЛЬЧУК (фото).
       коментарі: 3

читач : Святой дух, он того - питательный и высококалорийный!
     Не дай Бог цей промосковський панотець буде мені втирати щось про необхідність дотримання суворого посту.  
(написано 31.12.2012 в 14:21 з адреси:  232-223-200-46.pool.ukrtel.net)
вік : ну і рожа.ну викопаний депутат тільки в рясі.а цікаво. він постить чи жере по ночам в підпіллі  (написано 31.12.2012 в 14:50 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : Добрий кабанчик.Влада видно не погано підгудовуе.  (написано 03.01.2013 в 23:16 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


4 + 8 + 8 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік