Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://insuranceusaauto.com/
      - insure one auto insurance locations
     
   &nb  ...

Scottitemy  :  http://insuranceusaauto.com/
      - auto insurance companies in indianapolis
     
  &nbs  ...

Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 30.12.2012 БЮДЖЕТ НАПРУЖЕНИЙ, АЛЕ ЗБАЛАНСОВАНИЙ

У роботі сесії взяли участь 84 депутати обласної ради. До переліку питань порядку денного, за пропозиціями постійних комісій, було внесено проекти ще трьох. Зокрема, підтримано пропозицію Василя Ядухи щодо включення питан- ня про надання згоди на передачу частини приміщення Будинку осві- ти, що в Хмельницькому, у державну власність Державній судовій адміністрації України для розміщення Апеляційного суду Хмель- ницької області.
     Ключовим питанням сесії стало затвердження обласного бюджету на 2013 рік. Із доповіддю виступив начальник головного фінансового управління ОДА Сергій Пенюшкевич. Він повідомив, що загальний обсяг доходів обласного бюджету 2013 року сягає 2,9млрд грн, це на 600 мільйонів більше, ніж минулого року. «Сьогодні приймається базовий проект бюджету, а всі видатки на райони, міста та по кожній галузі будуть визначатися в березні під час розгляду Програми соціально-економічного розвитку Хмельниччини. Цей проект бюджету абсо- лютно збалансований за дохідною і видатковою частиною, але однозначно можу заявити, що бюджет дуже напружений», - прокоментував проект бюджету Василь Ядуха.
     Голова ОДА зупинився на головних чинниках, які вплинуть на виконання дохідної частини бюджету. Особливу увагу необхідно звернути на збільшення заробітної плати в першу чергу в недержавній сфері, погашення її заборгованості. Поряд із цим треба вживати невідкладних заходів для детінізації економіки. Податковій службі та іншим правоохоронним органам, на переконання голови адміністрації, необхідно відповідальніше ставитися до виконання своїх обов’язків.
     Важливим питанням залишається перереєстрація підприємств. «Міста, райони, села, де надавали структурам дозволи, виділяли землі, не поцікавилися, куди вони сплачуватимуть податки. В результаті, тільки у Хмельницькому підприємств, які тут функціонують, а сплачують податки в інші області, нараховується 500. У Кам’янці-Подільському 230 таких підприємств, які працюють проти Хмельницької області», - підкреслив Василь Яду-ха. Також зауважив, що бюджетні кошти мають залишатися в області, тобто, товари і матеріали бюджетні заклади мають за максимумом купувати у місцевих товаровиробників за прийнятними цінами. На сьогодні зафіксовані факти нераціонального використання коштів - різниця в ціні на однакові продукти харчування, які закуповували два подібних заклади у сусідніх селах, складала від 5% до 50%. Чільне місце серед усіх чинників займає здешевлення вартості енергоносіїв через впровадження енергозберігаючих технологій.
     Очільник ОДА звернувся до присутніх із закликом спільно працювати над наповненням бюджету, не на словах, а конкретними справами вболівати за розвиток рідного краю. Після нетривалого обговорення народні обранці більшістю голосів прийняли головний фінансовий документ на 2013 рік.
     Під час розгляду питання про депутатські запити Василь Ядуха запропонував підтримати запит Олега Хавронюка про передачу військових містечок у власність територіальних громад. Більшість депу- татів проголосували «за» запропоновані пропозиції.
     Враховуючи актуальність питання, депутати заслухали звіт начальника територіального управ- ління МНС України в області Анатолія Манільчука, начальника управління житлово-комунального госпо- дарства ОДА Петра Махнюка та директора ДП «Хмельницький облавтодор» Петра Гнидюка щодо ліквідації наслідків зимової стихії. Голова ОДА вніс пропозицію Анатолію Манільчуку - спільно з військовим комісаром області вивчити та відпрацювати питання оновлення техніки і передачі її з системи оборони на баланс територіального управління.
     Рішенням сесії було також вне- сли зміни до обласного бюджету на поточний рік, підтримано шість нових програм – поводження з твердими побутовими відходами у Хмельницькій області на 2013-2015 роки, забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки, сприяння розвитку громадянського суспільства на 2013-2017 роки, протидії захворюванню туберкульозом на 2012-2016 роки, розвитку водного господарства Хмельниччини на період до 2021 року та рибного господарства області - на 2013-2017 роки.
     Рішенням ради затверджено списки присяжних Полонського й Старокостянтинівського районних, Хмельницького міськрайонного і Нетішинського міського судів. Взято до відома звіт про виконання плану роботи обласної ради за ІІ півріччя 2012 року та схвалено план роботи ради на І півріччя 2013 року.
     В цілому чотирнадцятою сесією обласної ради шостого скликання було розглянуто майже п’ять десятків питань, по кожному із них прийнято відповідні рішення.
     Ольга ЮРЧУК.
     
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 1 + 3 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 9 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік