Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 30.12.2012 ПЕРЕДНОВОРІЧНЕ ВИПРОБУВАННЯ

Зима, як завжди, приходить невчасно. Та й серйозні проблеми навалюються теж тоді, коли їх нізвідки не чекаєш.
     Одного грудневого дня біля шістнадцятої години кочегар Старокривинського будинку-інтернату для престарілих повідомив мені, що не працює глибинний насос. А це ж, перш за все, віщувало відсутність тепла в корпусі, де живуть інваліди та одинокі люди. Звичайно, до труднощів і випробувань їм не звикати, все було на їх довгій життєвій ниві: і мерзли, і без крихти хліба залишались, поки не знайшли притулок у будинку-інтернаті. Але хіба можна допустити, щоб старенькі мерзли в наш час? Залишку ж води у водонапірній вежі для нормального функціонування будинку-інтернату зоставалося трохи більше як на добу - а далі холод... Поки шукали вихід із критичної ситуації, моє прохання до поселенців будинку-інтернату полягало лише в одному - економно використовувати воду. Усвідомлювала, ніхто з них не повинен був навіть відчути ту загрозу, що виникла.
     Ще до кінця робочого дня про таку надзвичайну ситуацію в будинку-інтернаті сповістила голові районної державної адміністрації О.А.Несену. А зранку в нас з’явилися спеціалісти з ХАЕС, бригада МНСників з краном, працівники ТОВ «Райагропроменерго», місцевий підприємець із грейдером. І закипіла робота! Хлопці молоді, веселі, заспокоювали, що не залишать стареньких людей без води. Робота ж була непроста: з 67-метрової глибини діставали насос, міняли на інший. І коли на вулиці сутеніло, електрик почав під'єднувати насоса. Всі чекали з надією, що кнопка натиснеться - й вода піде у водонапірну вежу. На щастя, все так і сталося!
     Підопічні навіть не запідозрили, що могли залишитись і без води, і без тепла…
     Хочеться від імені адміністрації закладу, від мешканців, які проживають в ньому, щиро подякувати людям, котрі перейнялися проблемою нашого будинку-інтернату і у неабиякому випробовуванні зими на оперативність, а головне - людяність, професійність і добро, вийшли переможцями. Це – звісно, насамперед, голова районної державної адміністрації О.А.Несен, директор ВП ХАЕС М.С.Панащенко, начальник МНС А.Б.Замаєв, працівники ТОВ «Райагропроменерго», робітники комунального господарства м.Нетішин, бригада молодих і завзятих працівників МНС. Уклін Вам! Із Новим роком усіх Вас!
     Лариса Попчук, директор будинку-інтернату.
     


  коментарі: 1

Славутчанин : Виконувати свої обовязки - це вже подвиг! Ларисо  (написано 01.01.2013 в 23:25 з адреси:  176-8-15-32-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

9 + 6 + 6 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День сухопутних військ України

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 8 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік