Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Зніму квартиру з меблями...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,ковалят097214882...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     Зніму квартиру з меблями.
     Тел. 097 78 75 301
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 30.12.2012 «ОЙ АНДРІЮ, ДАРУЙ НАМ НАДІЮ!»

Щороку в Полянському нвк відбувається святкування дня Святого апостола Андрія Первозванного. Велику увагу до підготовки свята приділили наші наставники – Леся Сергіївна Росоха, заступник директора з виховної роботи, Сергій Михайлович Росоха, педагог-організатор, та вчитель музики Леонід Васильович Гаврилюк.
     Вони зуміли переконати всіх присутніх, що з усіх свят річного календарного циклу день Андрія є одним із найтаємничіших і найцікавіших. На святі були відображені традиції нашого народу. Однією із основних забав стало «ворожіння», кусання калити і, звичайно, не обійшлося без вареників, якими пригощали всіх, хто завітав на свято.
     Хлопці продемонстрували свою спритність, коли підстрибували, аби відкусити шматочок сонячної калити й стати здоровими та сильними, а дівчата співали українських народних пісень - «Грицю, Грицю, до роботи», «А мій милий вареничків хоче», «Ой під вишнею, під черешнею» та інших.
     Одне слово, на Андріївських вечорницях у Полянському нвк було приємно і затишно, весело та цікаво. Учасники свята, а це – Тетяна Ісаєва, Лілія Душнюк, Олександра Бацан, Анастасія Мила, Михайло Ронжин, Катерина Войдило, Вікторія Калабська, Олена Сенюк, Олексій Гарбарук, Анастасія Гаврилюк, Анастасія Артенюк, Артем Сваричевський та Юрій Войдило – показали свою акторську майстерність, відновивши у театралізованій виставі українські традиції.
     Міцний наш рід, жива у нього пам'ять про минуле. Тож потрібно берегти цю прекрасну, невичерпну скарбницю, адже у ній - розум, кмітливість, гумор, надія і світло завтрашнього дня.
     Аліна ЛЯСОТА, учениця 10 класу, учасниця свята.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

4 + 1 + 3 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6860
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік