Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Custom Essay  :  write essays <a href="http://essays.store">essays</a> essays <a href=http://essays.store>essay name</a>  ...
Сергій Гурєєв  :  Доброго дня! Розшукую свого діда що пропав без звістки у 1941 році. Маю попередню інформацію що дід потрапив в Шталаг №357. Чи є у Вас доступ до списків військо  ...
Куплю/продам:       Продам картину виложену ...
Робота:       я наталия 27 років шукаю буть яку роботу під робот...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 30.12.2012 ПЛОСКА СВЯТКУЄ…

Гарно прибрана світлиця сільського будинку культури села. Все витримано у віковічних народних традиціях. Господиня вечора Катерина Трохимівна Мартинюк зустрічає гостей, які промовляють: «Добрий вечір, господине, славна молодице! Чули, що в цій хаті будуть вечорниці».
     Дід з бабою, почувши веселий гомін на вечорницях, й собі озиваються, мовляв, хоч вже старі, та, може, щось втнем. «Ішов дід по гриби, баба – по підпеньки» - звучало з вуст директора СБК Л.І.Соколець та М.А.Власова.
     Ведуча вечора С.М.Гіюк запросила присутніх хлопців та дівчат у ніч на Андрія на «ворожіння». «Сьогодні вечір, у який мають здійснитися ваші надії, котра з вас заміж вийде. Для цього ми складемо ваші чоботи до порога, чий перший на поріг стане – та рахуй вже наречена».
     А наступне «ворожіння» було на варениках для хлопців. Бо то були не прості вареники, а з сюрпризом: кому з солодощами – тому солодка наречена буде, а кому з перцем – то, не приведи, Господи, яка гостра на язик. Хлопці їли вареники й глузували один із одного.
     Господиня вечора запропонувала хлопцям «ворожити» ще й так: 4 дівчини ставлять на стіл свої тарілки, а під них хлопці підкладають намисто, чарку, мотузку та книжку. Для котрої книжка – розумний буде чоловік, намисто – ходитиме «наліво», чарка – п’яниця, мотузка – буде бити. Ото було сміху, котрій що попало!
     Згадала і бабуся, як колись ворожила. Брали дві тарілки з водою, в них кидали по листочку барвінку. Коли листочки зійдуться один навпроти одного, то бути з милим у парі.
     Весь вечір молоді та господарі жартували, співали жартівливих пісень:
     «Чи ти, дівча, з роду-віку пирогів не їла, що ти свої пироги клоччям начинила?»
     Пісні та жарти звучали у виконанні Л.Д.Мархайчук, Н.М.Давидюк, І.В.Ковальчук, М.І.Гіюк, Г.В.Коробчук, В.М.Біюка, М.В.Давидюка, В.В.Гіюка. Гості ж вечорниць дякували господині за теплу хату, а дівчатам - за стіл багатий.
     Валентина ХИЖКА, бібліотекар.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 3 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6926
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


4 + 5 + 5 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік