Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 30.12.2012 ЛИХОСЛІВ'Я: ХВОРОБА ЧИ «МОЛИТВА ДО ДИЯВОЛА»?

Досить часто після прогулянки містом відчуваєш гіркоту на душі. Чому б це? Мабуть, від того, що чути навколо суцільне лихослів'я, слен, неначе якийсь вид новітньої української мови. А все тому, що дедалі частіше ми не стримуємо себе й «посилаємо» когось привселюдно, навіть не задумуючись, що для людини це може бути, м'яко кажучи, неприємно. Чоловіки і жінки, дівчата і хлопці вживають ненормативну лексику. І це навіть не залежить від віку, статі, освіти, соціального становища людини. Тільки чи потрібні ці гіркі слова для нас? Добро чи зло вони приносять? Давайте поміркуємо.
     Наша мова є другою за милозвучністю у світі (перша - італійська). Однак лихослів’я, яке я назвала б, «молитвою дияволу», засмічує й заплямовує її. Бо лайка - це екологічно шкідливе явище, яке забруднює підсвідомість. Учені, до речі, з'ясували, що брутальна лайка - це хвороба. У давні часи її пояснювали просто: «Біс уселився».
     Між тим, наукою доведено, що слово має власний енергетичний заряд. Добрі, красиві слова випромінюють світло, заряджаючи все навкруги енергією любові. Слова ж так званої ненормативної лексики несуть в собі негативну енергетику і, як виявляє- ться, можуть руйнувати організм людини на клітинному рівні, змінюючи генну інформацію, яка передається спадково.
     Доведено, що лайка негативно впливає не лише на людину, яка її вимовляє, - її вплив поширюється й на навколишнє середовище. Нецензурні слова змінюють структуру води настільки, що якщо нею поливати рослини, вони в’януть і вмирають. А що робиться з нашою душею після випитої «зарядженої лайкою» води?
     Отож, лихослів'я, на відміну від добрих побажань, може завдати смертельного удару не тільки душі, але й здоров'ю на генному рівні! Матюки, кинуті мимоволі батьками, відгукуються через багато років сльозами їхніх дітей і навіть онуків.
     Православна релігія, не вникаючи у наукові дослідження дії лайливих слів на здоров'я і долю людини, здавна попереджала віруючих про шкідливість цієї згубної звички. Звернімось до сакра- льного: «Спочатку було Слово, а Слово те в Бога було, і Богом було Слово». Людина не просто створена Словом, але є богоподібною ще й тому, що теж володіє Словом, без якого неможливе мислення. І оскільки йдеться про слово творче, а не руйнівне, тобто, про добро і любов, то випадає так, що релігія в унісон із наукою твердить: кожен, хто вживає паскудні слова, ображає не тільки Бога, але й образ Божий у собі самому, піддаючи його руйнуванню на всіх рівнях - від здоров’я до долі. Отже, той, хто при- кликає диявола, зрештою його і знаходить - в образі зруйнованого здоров’я та поламаної долі. Та й саме життя свідчить про те, що лихослів'я завжди стає початком шляху до ще більшого зла…
     Що ж нам робити? Як очистити джерела рідної мови від намулу вульгарщини сьогодення? Перш за все, ми просто зобов’язані безжально викорчовувати з нашого повсякденного мовлен- ня лихе слівце, яке "генетично" не властиве українській мові, i таким чином нам відкриються інформаційні поля для сприйняття живильного рідного слова. Тільки від нас залежить, чи й надалі будемо вживати у своєму мовленні гнилі слова. Лише ми самі можемо і повинні зупинити цю епідемію «молитви до диявола».
     Галина СКРИПІЙ, практичний психолог НВК «Славутська зош І-ІІІст., ліцей «УСПІХ» №9.
     
     


  коментарі: 2

вік : а як ще зняти стрес від такого життя.може психолог допоможе.  (написано 31.12.2012 в 14:54 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
перехожий : Якщо брутальна лайка - це хвороба, то майже всі дівчата школи №9 (підкреслюю дівчата) хронічні хворі)))  (написано 31.12.2012 в 15:54 з адреси:  176-8-15-32-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Івана Предтечі

прогноз погоди
Після Івана Предтечі хто не робить, того в плечі

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 6 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік