Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Custom Essay  :  write essays <a href="http://essays.store">essays</a> essays <a href=http://essays.store>essay name</a>  ...
Сергій Гурєєв  :  Доброго дня! Розшукую свого діда що пропав без звістки у 1941 році. Маю попередню інформацію що дід потрапив в Шталаг №357. Чи є у Вас доступ до списків військо  ...
Куплю/продам:       Продам картину виложену ...
Робота:       я наталия 27 років шукаю буть яку роботу під робот...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 30.12.2012 ЗОЯ РОМАНІВНА СТРИХАРЧУК

Член Спілки журналістів України:
     - Слово – це дар Божий, це міст до людських сердець. Прокладаймо ж ці мости з чистою совістю. Як сказав Панас Мирний: «Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка його духу, його багата скарбниця, в яку народ вкладає і своє давнє життя, і свої сподівання, і досвід, і почування».
     Не засмічуймо мову непотрібними вульгарними словами, не думаючи про наслідки. Пора усім нам зрозуміти, що той, хто вживає в своєму лексиконі матірщину, просто деградує. Бо ж про який запас слів у його мові можна говорити, коли голова засмічується ось таким непотрібом і, як кажуть, десять слів та не одного слова у тій його мові? Бо ж щоразу все далі й далі вривається з цими лихими словами в нашу прекрасну мову щось несусвітнє, дике, гріховне, неугодне Богові. А треба знати, пам’ятати і розуміти, що словом Всевишній створив світ, усе видиме і невидиме в ньому. Словом Ісус зцілював тяжкохворих і калік, виганяв із людей бісів, воскрешав мертвих, заспокоював бурі… Пам’ятаймо про це!
     І говорімо чистою українською мовою! Це ж бо найцінніше багатство нашого народу. То примножуймо це багатство, яке розквітає від якомога частішого вживання гарних слів. І тоді побачимо, як розцвіте по-весняному наша душа!
     Отож, користуймося дарунком Божим – Словом, підносьмо його на трепетних долонях до людських сердець, мов матір немовлятко, щоб воно проростало зернятком величі з наших уст і летіло у широкий світ.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6926
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 6 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік