Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
englisCal  :  Спасибо<a href=http://topenglish.md/kids/ru>...</a>  ...
Custom Essay  :  write essays <a href="http://essays.store">essays</a> essays <a href=http://essays.store>essay name</a>  ...
Куплю/продам:       Продам картину виложену ...
Робота:       я наталия 27 років шукаю буть яку роботу під робот...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 30.12.2012 ЛАРИСА ЧОРНОКРИЛЮК,

Педагог-ветеран, громадський кореспондент «Трудівника Полісся»:
     «Слово – моя ти могутня зброє, Ми не повинні загинуть обоє», - так величала слово геніальна Леся Українка. Вона порівнювала його з мечем гост- рим, що стинає ворожі голови з плеч, зі сталевою крицею, що допомагає перемогти ворога у борні.
     Прикладів сили слова – творчої, всеперемагаючої, переконливої - можна навести безліч. За мовою швидше всього визначається рівень культури, вихованості людини, її інтелект, освіче- ність. І навпаки – мова виступає як індикатор якостей, які притаманні людині грубій, вульгарній, нахабній, з невисоким рівнем інтелекту.
     Ще М.В.Ломоносов визначив у мові три стилі: високий, середній, розмовний. Ба, є ще й «ни- зький». Особливо турбують лю- ди, які часто послуговуються, в основному, низьким стилем. Мова таких людей бідна, обмежена невеликим набором слів. І коли цього скупого запасу не хватає, а майже тваринні, часто невгамовні, інстинкти потребують емоційного «вибуху», людина такого рівня доповнює свою мову т.з. ненормативною лексикою. І тут набір слів-вульгаризмів, або звичайнісінького матюччя, виявляється у них досить розширений. Як кажуть, вуха в’януть, слухаючи таку мову, сором пече від такого знущання над нею.
     Учені вже давно прийшли до висновку, що діти, які постійно чують в сім’ї матірщину, грубі окрики, гризоту між старшими, виростають неповноцінними, не завжди можуть себе гідно реалізувати в майбутньому, поводитися адекватно в цивілізованому середовищі. Бо вони, як кажуть, з молоком матері всмоктали лексикон, який відкидає їх на обочину інтелектуального спілкування! Я вже не кажу, що вчені-медики констатують навіть виникнення хвороб у людей, які довгий час перебувають в такому матючному середовищі.
     Послуговуватись вульгарщиною – це все одно що пити воду не з чистого цілющого джерела, яким є наша багата солов’їна мова, а з гнилого, смердючого болота. Ми ж, люди, - створіння Божі, і не гоже нам опускатися до такої ганьби!
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 4 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6926
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 3 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік