Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 30.12.2012 В ЖИТТІ ЛЮДСЬКОМУ, ЯК В ПРИРОДІ…

Добрий день вам, шановні наші журналісти! Перш за все, хочу вас привітати з високою державною нагородою. Бачите, аж зі столиці запримітили нашого невтомного «Тру- дівника» і високо нагородили, бо бачать, що є за що, - на те він і називається «Трудівником», бо, наче бджо- ли-трудівниці, його творці збирають нектар із усіх усюд і доносять своїм краянам. Честь і шана вам за вашу нелегку творчу працю, хай вам рясно пишеться і надалі!
     За бездоганну працю в ім’я народу
     ви отримали, шановні,
      високу нагороду.
     Хвала і шана всьому
      трудовому колективу,
     що щедро засіває він газетну ниву.
     До нових успіхів вас нагорода кличе -
     Нехай щастить вам і тобі,
      «Поліський трудівниче».
     Закінчується дванадцятий рік нового тисячоліття. Трохи примхлива була осінь із частими дощами, але зуміли люди вчасно зібрати все з полів, городів і підготуватись до зими. З рясним дощиком в останній день свій так і відійшла осінь, наче заплакавши, що пора канути у небуття. А з початком календарної зими і сніг не забарився, покривши білим простирадлом натруджену землю для зимового відпочинку. Прийшов час і нашій годувальниці відпочити… Так усе мудро влаштовано Богом у цьому світі: всьому своя пора - і праці, і відпочинку. Так і в житті нашому людському побудовано - швидко проходить дитинство, а ще швидше – юність. В повсякденному труді і не помітиш, як уже й діти дорослими стали та онуки щебечуть.
     Все, як у природі, взаємопов’язано. Четверта пора року – це зима, пора відпочинку всьому. У житті ж людському настає старість. Кажуть в народі, старість приходить не з добром - як не з кашлем, то з горбом, а то ще із іншими всякими недугами. Як земля покривається снігом, так і людські голови на старість біліють. А часто і зовсім, наче на полях, усе вивітрюється… Позаду пережите трудове життя, пора й відпочити. Оглянутись і зважити, як пройшов свій життєвий шлях. Чи плодоносить садок, тобою посаджений? Чи викопав криницю у дворі? Чи побудував дім? Чи виростив дітей? Чи навчив їх по совісті жити у цьому світі? Є над чим задуматись, особливо в наш неспокійний час.
     Не дає спокою думка, як би менше грішити в цьому неспокійному світі й не втратити Божої благодаті, хоча, це дуже важко в наш час, бо навколо - одні спокуси, куди не глянь.
     Минає друга половина Різдвяного посту. Це, хто не розуміє, велике розвантаження нашому зашлакованому організму, бо пісна їжа - це довголіття, здоровий організм. Ми все життя дбали про своє грішне тіло, щоб і сите було, і чисте, і тепло зодягнене, отож при першій недузі поспішали до лікарні. А чому ми забуваємо, чи не знаємо, що потрібно особливу увагу приділяти для нашої безсмертної душі, котра дана нам Богом для управління нашим тілом? Чому ми рідко ідемо лікувати наші зачерствілі душі до духовних лікарень? А все тому, що на це не вистачає часу і терпіння. Хоча, знаємо, що тіло наше взяте із земного праху і в землю піде, а душа після фізичної смерті кожної людини йде на поклоніння до Бога й мусить дати відповідь за свої добрі та недобрі вчинки протягом життя.
     Ось і наближається одне з найбільших християнських свят - Різдво Христове. Це день народження Спасителя нашого. А чи всі з нетерпінням і благо- говінням чекають його? Тепер у наш час достатку майже всі відмічають дати народжень, починаючи з першого року нар- дження малюка, незважаючи на дні, в які можна відмічати, а в які - небажано. Ось і незабаром у нас буде зустріч Нового року, який завжди припадає на останній тиждень посту. Люди заздалегідь скуповують всяку всячину для святкового новорічного столу - і наїдки, і напої. А чи варто розводити ці гульбища в такі дні? Можна і скромненько відмітити цю «визначну» дату в колі своєї сім’ї.
     Всі віруючі християни по-особливому проводять ці останні дні посту, обмежуючи себе і в їжі, і в усяких інших вчинках та діях. Приміром, весь чернечий світ посилено молиться в новорічну ніч, благаючи «прости їм, Господи, безумним, вони не знають, що творять».
     Тому потрібно стримувати себе від всіляких гучних веселощів. Бо милосердний Господь, «нас ради человек и нашого ради спасення сшедший с небес», пролляв Свою безневинну кров і перетерпів мученицьку смерть за наші гріхи і за нас, грішників.
     Ось чому слід кожному із нас обдумати, коли і які застілля влаштовувати, і в яку пору, щоб не накликати на себе і своїх дітей гнів Божий. Пам’ятаймо, що Бог довготерпеливий і многомилостивий. Але настане час Страшного суду, і тоді ніхто не зможе захистити нас, тільки добрі справи, щирі молитви з дотриманням постів, сповіді та причащання й виконання Заповідей Божих - того дороговказу, котрий послав нам наш милосердний Господь.
     З повагою – Іван ГАЙДУК, с. Довжки.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 4 + 8 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік