Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 30.12.2012 ЛЮБІТЬ І БЕРЕЖІТЬ РІДНЕ МІСТО!

Родом я з Херсонщини, де степ рівний як стіл, на якому тільки зеленіють рідкі лісосмуги. І коли приїхала в Славуту, то мене здивував і зачарував цей край. Тут поєдналися Поділля з Поліссям – зелені пагорби з низиною, де стоять, як намальовані, дерева з пишними кронами. А вже про ліси треба тільки співати!.. І коли б ви знали, як зі своїми подругами ми виводили на березі швидкоплинної Горині, дивлячись на протилежний берег, «Тихо над річкою, як зайде сонечко. Спить зачарований гай…»
     А який невимовно красивий ліс взимку, коли дерева заплітає снігове мереживо! І в цьому райському куточку, з усіх боків ніби окантована лісами й річками, стоїть Славута - найкраще, як для мене, місто у світі. Воно з кожним роком росте, стає гарнішим, затишнішим. Ваблять око новобудови, квітники, автобусні зупинки, нові тротуари і т.д. Видно, що влада й усі підприємці намагаються зробити його ще ошатнішим.
     І до цього треба долучитися кожному жителю Славути! Починати слід із себе. Маємо бути патріотами свого міста. А в ньому насамперед повинна панувати чистота, аби не було соромно за жахливий стан у місцях відпочинку, на міських окраїнах і в лісі. Чому ми нівечимо природу? Це ж наш дім, наше здоров’я! Хочемо жити, як в Європі. То там ліси чисті, як виметені. А які квітники, свіжовимиті тротуари... Не побачиш під ногами не те що пожмакану обгортку, а навіть сірника. І дуже неприємно, я б сказала, боляче, коли на славутських зранку виметених тротуарах пізніше валяються кульки, папір і навіть пляшки. А як «плачуть» дощем розбиті, потрощені автобусні зупинки!
     Тож хочеться мені напередодні Нового року звернутися до славутчан, особливо до дітей, молоді із закликом: любіть рідне місто, бережіть його красу - це ж ваше майбутнє і майбутнє ваших діток. Не ламайте, не смітіть, не паплюжте матінку-землю! Це не тільки негарно і безкультурно, а ще й великий гріх перед Богом. Не можна так зневажати свою годувальницю.
     Дорогі діти, будьте прикладом для дорослих – не смітіть, прибирайте за собою! Хоча, зазвичай, вони повинні показувати вам приклад. Мені просто хочеться просити, кричати, волати аби достукатись до усіх сердець: люди, бережімо Славуту разом. Не будьмо байдужими!
     Валентина БЕРЕЗІНСЬКА,м.Славута.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 1 + 5 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік