Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Продам недорого часник. ...
Робота:       На роботу в мебелевий цех терміново потрібен верст...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 30.12.2012 ЩЕДРА ДУШІ СКАРБНИЦЯ

Часто ми запитуємо себе: «Хто я? Для чого я живу?» Бо від відповіді на ці запитання залежить наше ставлення до самих себе, до інших людей, до життя в цілому. Як часто нам хочеться, щоб буття нагадувало відеокліп, кінофільм, улюблену книжку, де на долю героїв випадає фізична досконалість, багатство, удача й кохання. Тільки в такому разі, на нашу думку, варто жити і можна чогось досягти. Хоча, найчастіше наше життя зовсім інше, із численними невідомими і безліччю проблем, і його не варто сприймати песимістично.
     Озирнімося навкруги: скільки неповторних облич, скільки незвіданих доріг! Як не існує двох однакових людей, так і не існує однакових доль. Замисліться над тим, яким неповторним та яскравим є ваше життя. Проте людина живе не лише заради того, щоб усвідомлювати й пишатися власною індивідуальністю. А й для того, щоб пізнавати і творити. І цю природну діяльність вона починає із себе. Кажуть, коли хочеш здійснити свою мрію, допоможи людям, які оточують тебе, тоді ти реально наблизишся до неї.
     Це шлях, який кожен має пройти самостійно. Ми пишаємось, що серед нас є люди, які завжди поспішають на допомогу іншим. Такою чуйною, доброю і гуманною людиною є Микола Іванович ДУБІНА – генеральний директор ПрАТ «Славутський солодовий завод». Він неодноразово допомагав нашому освітянському закладу в покращанні мате- ріального становища, а також надав благодійну допомогу в зв’язку з відкриттям дитячого садочка на базі нашої Довжківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Отож, учнівський і педагогічний колективи школи у цей передноворічний час щиро дякують йому і бажають Миколі Івановичу добра, міцного здоров’я, процвітання та благополуччя усій його родині й трудовому колективу, яким він керує. Нехай ваша щедра скарбниця ніколи не міліє, а повниться все новими й новими ідеями та благодійними вчинками.
     Лариса КОРБАНЮК, завуч школи.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6859
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 7 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік