Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 30.12.2012 ЗАРАДИ ЗДОРОВ’Я ЛЮДЕЙ

Прочитавши публікацію в «Трудівнику» від 6 грудня п.р. «Лазня – недосяжна розкіш», свій відгук на неї хочу розпочати з анекдота:
     - Вуйку, де ви миєтеся?
     - Як де? У ставку…
     - А взимку?
     - Та скільки там тієї зими!..
     Отже, як я зрозумів із публікації, багатьом мешканцям Славути, особливо безробітним і пенсіонерам, зважаючи на їх безгрошів’я, сьогодні стає неможливо дозволити собі таку «розкіш» як відвідування лазні. А цей заклад, до речі, прирівнюється до медичного за своїм оздоровчим і санітарно-гігієнічним призначенням. На жаль, нині цьому питанню в Україні й, зокрема, Славуті та районі приділяється дедалі менше уваги. Тут ми дуже відстаємо як від Росії, так і від Білорусі, сільські жителі котрих навіть не уявляють собі життя без особистої баньки.
     Пригадую, у нас в Україні за радянських часів скрізь на промислових підприємствах відкривались побутові приміщення, де облаштовувалися душові кабіни, щоб люди після зміни могли безкоштовно помитися. Бо чистота – це не тільки культура, а в першу чергу – запорука здоров’я. Та й у деяких селах також діяли бані. Крім того, навіть подекуди на колгоспних тваринницьких фермах облаштовувалися душові.
     Так, наприклад, у 1983 році в нашому бригадному селі Колом’є силами колгоспної бригади було побудовано оздоровчий комплекс, до якого входила й лазня з парильним відділенням. Користувалися ним не тільки місцеві жителі – за символічну плату в 30 копійок! - а учасники Великої Вітчизняної війни обслуговувалися безкоштовно. Доїжджали сюди й мешканці Славути, Нетішина та інших населених пунктів краю. Бували в нашій лазні навіть іноземці. Всі зосталися дуже задоволені якістю обслуговування.
     Проте, через людську недбалість, попередня лазня згоріла. На радість людям, нині на її місці завершується будівництво нового сучасного оздоровчого приватного комплексу «Казка». Зна- ючи, що і як тут планується, ск- жу відверто: назва відповідатиме рівню цього об’єкта. Хто його незабаром відвідає, то й сам у цьому пересвідчиться!
     Але повернуся знову на проблеми Славутської лазні. Оскільки, як стверджує провідний економіст міськводоканалу Оль- га Гаврилюк, у міському бюджеті коштів на утримання міської лазні немає, пропонується підвищення тарифів на її послуги. Але це потягне за собою зменшення кількості відвідувачів, а значить – і виручки. А що найгірше – закриття лазні! Хіба економіст цьо- го не усвідомлює?! То, можливо, треба піти іншим шляхом?
     На мою думку, якщо розширити асортимент послуг лазні, приміром, облаштувати масажний кабінет та інше, то, можливо, це збільшить контингент відвідувачів, а отже й грошові надходження. Треба лише депутатам міської ради згадати свої передвиборні обіцянки, котрі вони давали виборцям і віднайти кошти в місцевому бюджеті для забезпечення нормального функціонування лазні. Звісно, без підви- щення тарифів на її послуги! Впевнений, що за бажання такі кошти знайдуться.
     Борис ІВАНЮК с.Колом’є.
     


  коментарі: 1

вік : не засмучуйся.коли помреш обмиють безкоштовно.а як зро в лазні секс.масаж то гроші потечуть в казну міста рікою.  (написано 31.12.2012 в 15:00 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

4 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 3 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік