Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 25.12.2012 В СЛАВУТІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ В.ЧОРНОВОЛА


     
     24 грудня видатному українському політику та державному діячу, талановитому публіцисту і Герою України, одному з основоположників партії Народний Рух України В'ячеславу Чорноволу виповнилося би 75 років. 13 років його вже немає серед нас.
     З цієї нагоди 24 грудня о 16.00 біля пам'ятної дошки В.Чорноволу на вулиці Б.Хмельницького (районний Будинок Культури) членами Славутської міськрайонной організації ВО «Свобода» та громадсько-політичними організаціями міста Славути відбулося вшанування пам'яті видатного українця.
     У своїй промові голова Славутської міськрайонной організації ВО «Свобода», депутат міської ради Олег Костирко зазначив:
     «В'ячеслав Чорновіл – це непересічна, яскрава особистість нашої історії, людина високих моральних чеснот, гідний патріот, у якого Слово і Діло завжди підпорядковувались високій ідеї – ідеї відродження Української Державності і служіння українському народові.
      Ще замолоду поставив він собі за мету створення Української Самостійної Держави. І крок за кроком, тюрма за тюрмою, стаття за статтею, книга за книгою – йшов до цієї мети...
      Сьогодні хотілося б вшанувати світлу пам’ять Величної Людини, Справжнього Українця, життєвий шлях якого був злочинно обірваний, перерваний у русі, у невпинному русі на шляху до справжньої, справедливої України.
      У непроникному мороці комуністичної системи він вийшов у довгу і нелегку путь, і дві зорі світили йому й зігрівали душу – Свобода і Україна. В’ячеслав Чорновіл був одним з найавторитетніших політичних діячів нашої держави. Він був шанованим не тільки в Україні, а й в цілому світі. В.Чорновіл належав до надзвичайно багатогранного й талановитого покоління «шістдесятників». Разом зі своїми побратимами Василем Симоненком, Василем Стусом, Аллою Горською, Іваном Світличним зробив це покоління символом пробудження, прагнення України до волі та незалежності. І цього свого вибору В’ячеслав Чорновіл не зрікся ніколи.
     В’ячеслав Чорновіл є народним національним Героєм, звання Героя України удостоївся посмертно. Його вбили в русі — у дорозі, на шляху до тієї Незалежної України, за яку він платив здоров’ям і життям. Ця рана в памяті українського народу ніколи не загоїться. В.Чорновола було вбито жорстоко й підступно, нажаль по цей час триває психологічна облога українського народу та масове творення облудної громадської думки українців, що Чорновіл загинув у автокатастрофі внаслідок нещасного випадку.
     В.Чорновола убито наприкінці тисячоліття, кривавого й загрозливого для України як незалежної держави. Убито, як убивали всіх її Національних Провідників — від Івана Мазепи до Симона Петлюри, від Євгена Коновальця до Романа Шухевича, від Степана Бандери до Василя Стуса та Івана Світличного.
     Вячеслав Чорновіл – це уособлення незламності Українського Духу. Він жив тим, у що вірив. Попри складні обставини його життя він не зрадив тому, що було для нього по-справжньому важливе. І дай нам Боже навчитися цьому у нього. Жити тими високими ідеалами, тою високою метою, до яких варто йти ціною свого життя. Це приклад для молодих людей. Бо саме в молодості формуються справжні високі ідеали. І дай Боже, щоб світла пам’ять цього Великого Українця завжди жила в наших серцях і надихала до великих звершень.
     Отож, як заповіт, збережімо невмирущі слова В'ячеслава Чорновола:
     «...урятувати те, що так тяжко здобувалося, - Українську державність;
     ...зберегти те, що є найціннішим для кожної людини, – гідність і самоповагу, чесність і мужність бути чесним. Перед собою. Перед співвітчизниками. Перед Україною.»
     
     Прес-служба Славутської міськрайонной організації ВО «Свобода».
     


Розміщено:
Прес-служба Славутської ВО "Свобода"  
+380974655201   vos_sl@ukr.net


  коментарі: 4

76-й : Гарний захід, потрібний. Тільки одні ідуть на поминки, аби дійсно пом'янути небіжчика добрим словом, щирою молитвою. Інші - подивитися що було на столах, чи вистачило усім горілки, у що були одягнені родичі, чи не був пересолений горох.   (написано 25.12.2012 в 15:25 з адреси:  98-232-132-95.pool.ukrtel.net)
гапонюк : а що,буде обід.на дармину поімо і випьемо  (написано 25.12.2012 в 16:23 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
С.А. : Да как же вы смеете, тягнийоббики неблагодарные так Героев Украины вшановывать??!! Вы бы у Гапонюка что ли проконсультировались. Где почетный караул во главе с депутатом Костырко?! Где смолоскипы трескучие?! Где портрет лидера нации Олега Ярославовича, в конце концов, в такой день то???!!! Нет, братья, так настоящие свободовцы не поступают. Потому, незачет, друзи, уж извините!:))) Слава истинным тягнийоббикам! Ганьба перевертням!  (написано 25.12.2012 в 20:20 з адреси:  87-156-201-46.pool.ukrtel.net)
Volya : І зразу видно що з попередніми дописувачами нема про що говорити- просто для них писати наругу - це звичне заняття - нічого святого.  (написано 25.12.2012 в 21:56 з адреси:  143-208-53-37.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 9 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 5 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік