Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://globalcarinsurance.top/
      - auto auto insurance
     
     <a  ...

Scottitemy  :  http://globalcarinsurance.top/
      - auto insurance new car
     
     &l  ...

Куплю/продам:       Плиткорез Sturm TC9822U<...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Ремонт квартыр та оыисных прымищень пид ключ та...
     guest test post
     [a href=" http://temresults2018.com/ "]bbcode[/a]
     [a href="http://temresults2018.com/"]html[/a]
     http://temresults2018.com/ simple
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 21.12.2012 СВОБОДА В МІСЬКРАДІ

21 грудня 2012 року продовжила роботу 25-а сесія Славутської міської ради 6-го скликання Хмельницької області ( 7 грудня 25-та сесія розпочала свою роботу та планується завершити 25-ту сесію – 28 грудня). Депутат міськради від ВО «Свобода» Костирко Олег , як завжди провів пленарне засідання активно, двічі виступаючи з трибуни. З 3-х зареєстрованих депутатських запитів – два було озвучено повністю. Серед актуальних проблем озвучених депутатом – свободівцем , слідуюче; 1. Звіт начальника Славутського (ЖКО) провести в кінці року і звітувати перед депутатами про роботу ЖКО не менше як один раз у квартал.2. Звіт про хід виконання Проекту «Світ без жорстокості (захист тварин, охорона довкілля). 3. Щоквартальний звіт авто перевізників , щодо дотримання графіку перевезень пасажирів на автобусних маршрутах та перевезення пільгових верств населення по місту Славута. 4. Звіт міської ради про стан відвідування депутатами засідань постійно діючих депутатських комісій та пленарних засідань Славутської міської ради за період – з 12 листопада 2010 року по грудень 2012 року та оприлюднити вказану інформацію в Славутських ЗМІ.5. Внесено пропозицію- доповнити календар організаційно-масових заходів міської ради наступними датами (1-е півріччя 2013 року).Січень- 1-го- День народження Степана Бандери, поета Василя Стуса. 19-го- Водохреща, день народження Ярослава Стецько. 21-го- Вшанування пам’яті Олекси Гірника. 22-го-Проголошення Самостійності України. Лютий- 12- Вшанування пам’яті Ольги Басараб,Дмитра Клячківського.21-го- Вшанування пам’яті Олени Теліги .25-го- День народження Лесі Українки.27-го- Вшанування пам’яті Івана Богуна.28-го День Героїнь. Березень- 5-го – Вшанування пам’яті Романа Шухевича 16-го- Вшанування пам’яті Івана Виговського. 20-го День народження Івана Мазепи. 25-го- вшанування п’яті Вячеслава Чорновола. 30-го- Вшанування пам’яті Дмитра Донцова.Квітень- 27-го- Вшанування пам’яті Володимира Івасюка. Травень- 10-го День народження Симона Петлюри 23-го –Вшанування пам’яті Євгена Коновальця. День героїв. 25-го- Вшанування пам’яті Симона Петлюри. 28-го Вшанування пам’яті Івана Франко. Червень- 9-го- Вшанування пам’яті Олега Ольжича. 14-го- День народження Євгена Коновальця. 30-го – день народження Романа Шухевича.» 5. Внесення даних змін та доповнень закласти додатково в бюджет на відзначення цих дат шляхом проведення «круглих» столів. 6. Сприяння Міським Управлінням Освіти в проведенні відкритих уроків в навчальних закладах міста з запрошенням на них депутатів міської ради , громадсько-політичних представників та місцевих ЗМІ. 7 . Про хід виконання організаційно-масових заходів за перше півріччя 2013 року звітувати в міській раді щоквартально. Тільки знаючи , пам’ятаючи та шануючи історію України – ми , українці та громадяни України будемо мати майбутнє в своїй Незалежній Українській Державі. ПРЕС-СЛУЖБА СЛАВУТСЬКОЇ МІСЬКРАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВО «СВОБОДА»


Розміщено:
Прес-служба Славутської ВО "Свобода"  
+380974655201   vos_sl@ukr.net


  коментарі: 9

 : Славутська міськрайонна організація ВО «Свобода» , на чисельні прохання мешканців міста Славута , вимагає терміново закласти кошти у бюджет міста Славута на 2013 рік на виконання наступних робіт, заходів. 1.На реконструкцію Славутських очисних споруд та приведення їх території до безпечних умов (запобігти вільний доступ до споруд дітей,людей,тварин та їх травмуванню). 2. Вирішити питання прибуття міського транспорту на залізничний вокзал о 4-45 год. ранку- час прибуття першого електропотягу – Шепетівка-Здолбунів (придбання комунальних автобусів). 3. Відновити автобусний маршрут № 3 (Завод ЗБВ – «Склозавод»-Залізничний вокзал). 4. Встановити пам’ятник Т.Г.Шевченко поблизу кінотеатру імені Т.Г. Шевченко. 5 На реконструкцію парку культури та відпочинку ( вхід в міський парк, дитячі атракціони, насадження молодих дерев та ін..). 6. На реконструкцію мосту поблизу Суконної фабрики, «Длінного містка» , та прочищення русла річки «Утка». 7. На реконструкцію та ремонт дороги- проїзду що сполучає вулиці Набережна та Острозька, перетинаючи вулиці –Шевченка, Кобзарська, Котляревського, Невського (район СШ№6). 8. На реконструкцію та догляд пам’ятника репресованим політв’язням ,жертвам голодомору ,поблизу військового шпиталю (встановлення лавок ,обладнання клумб та ін.). 9.Встановити належне освітлення на всіх вулицях міста, зокрема- на вулиці П.Орлика, кінець вулиці Острозька, поблизу залізничної колії що веде до Славутського солодового заводу . 10. На реконструкцію водоймища «Саджалка» , що поблизу Славутського склозаводу та встановлення там зони відпочинку. 11. На реконструкцію та ремонт ділянки дороги (дренаж , водовідведення) по вулиці Кобзарська- буд.№46-,буд.№60. 12.На реконструкцію та ремонт ділянки дороги по вулиці Яр.Мудрого буд.№43-буд№47 (район будівлі соціального захисту).
     
     Депутат Славутської міської ради від ВО «Свобода»
     Костирко О.В.
      
(написано 21.12.2012 в 22:25 з адреси:  171-219-53-37.pool.ukrtel.net)
Славутчанин : АК-47, щось ніколи не чув, що у нас міськраді є депутат Фаріон.
     Сашко - ти придурок і клоун. Назву теми бачив? 
(написано 21.12.2012 в 23:32 з адреси:  83-66-132-95.pool.ukrtel.net)
калашников : Читаю брехливі коментарі боягузів які ховаются за ніками, і які можуть тільки ображати опонентів і починаю поважати таких як о.костирко,і.піголя в.гапонюка які мають власний погляд на ситуацію в місті і Державі зокрема.Може іхне бачення ситуаціі і не зовсім співпадае з поглядами інших дописувачів і мешканців міста,але вони не боятся його викладати під власним призвіщем.І це позиція справжнього патріота.А то покритикувати за спиною ніка виглядае по совецьки,коли при допомозі анонімок відправляли на розстріли своіх сусідів.Починайте перестроюватися.Майте .свою громадську позицію і тоді будете заслуговувати на повагу.А так ви сексоти.  (написано 23.12.2012 в 15:12 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
С.А. : Вот, товарищи депутаты, берите пример! Депутат Костырко два раза с трибуны выступил – а вы сколько?! Два запыта озвучил, кучу предложений в повестку дня внес, да и вообще это, наверное, единственный стоящий депутат в горсовете. Как пить дать не садится, при такой работе то! Вымагать и требовать, оно ведь тоже уметь надо. А то, что не сделал пока ничего как депутат для своих избирателей, так это пустое. Главное для партии делает и для Олега Ярославовича лично.:))) Слава тягнийоббикам!   (написано 23.12.2012 в 18:59 з адреси:  54-244-124-91.pool.ukrtel.net)
Херой : Хероям Слава!  (написано 24.12.2012 в 11:38 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : тягнибока президентом фаріон міністром освіти мохника міністром мвд костирка мером а сабія замість ядухи і буде рай в украіні.слава свободі.слава хероям.  (написано 24.12.2012 в 13:12 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
 : Хероям Слава!  (написано 24.12.2012 в 14:16 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 1 + 3 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6938
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 9 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік