Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.12.2012 «МЕНЕДЖЕРИ» МІСЦЕВОГО МАСШТАБУ

Надзвичайно “цікавим” виявилося завершення виборчого процесу до Верховної Ради України в Славуті. Не встигли вщухнути політичні пристрасті, як славутські можновладці почали широку кампанію з підвищення тарифів на соціально значимі види комунальних послуг населенню. Склалося навіть враження, що місто Славута на чолі зі своїми керманичами в 2013 році надасть неоціненний приклад для усієї Європи, а, можливо, й світу, в подоланні економічної та фінансової кризи.
     За дивним збігом обставин (враховуючи доходи славутчан), чомусь саме після виборів виникла термінова потреба в одночасному підвищенні тарифів на автоперевезення пасажирів, послуги лазні, холодне водопостачання та водовідведення, надання в оренду приміщень комунальної власності. Мабуть, перелік буде належним чином продовжений нашим міським головою В.Б.Сидором, який ще зовсім недавно перед Господом Богом присягав «служити українському народові». Славутчани належно оцінили можливості його як «великого господарника», рекордсмена лавок та вишиваних прапорів і у своїй більшості віддали голоси за нього як за кандидата в депутати Верховної Ради України від Об’єднаної опозиції.
     Цікаво, чим би здивував нардеп Василь Сидор Україну в разі свого обрання? Мабуть, скасуванням ще тих злиденних пільг, які залишилися в 30-кілометровій зоні спостереження, підвищенням податкових платежів, як це було зроблено 28 грудня 2011 року для підприємців Славути (максимальні ставки єдиного податку). Чи прибрав би до рук зі своїми колегами по бізнесу (незалежно від політичного забарвлення – будь це ВО «Батьківщина» чи Партія регіонів) декілька сотень ринків в Україні. А, може, для забезпечення повної «демократії» запропонував би сьогоднішньому керівництву держави ввести козачі полки охорони державних установ на племінних конях, щоб деякі депутати не могли влаштовувати «шоу» із зрізання металевих огорож. Чи ініціював би не допускати на засідання Верховної Ради України представників засобів масової інформації та інший небажаний люд, як він чинить у Славуті з керівниками політичних партій та громадських організацій. Безперечно, враховуючи багатий досвід прийняття рішень Славутською міською радою щодо «захисту вірнопідданих виборців», Василь Богданович у ролі нардепа міг би значно ширше ініціювати «захист» всієї української спільноти, ніж це він робить у Славуті.
     Але, залишившись в ролі міського голови, В.Б.Сидор вирішив продовжити “експерименти” над міською громадою щодо визначення межі її терпіння та встановлення максимальних розмірів локшини на вуха славутчан. Особливо це відчутно було під час так званих «громадських слухань», що пройшли останнім часом.
     Певно, більшої зневаги не можна собі й уявити, коли нас усіх мають, даруйте, за круглих дурнів. Жодних обґрунтувань вартості тарифів, які б базувалися на належних розрахунках, не було наведено на слуханнях ні щодо послуг лазні (про що було викладено в часописі «Трудівник Полісся» №49 від 6 грудня 2012р.), ні 12 грудня – з надання послуг із холодного водопостачання та водовідведення. Судячи із аргументів міського голови та керівництва водоканалу, приходиш до висновку: чим менше місто, тим вища вартість послуг, а у сільській місцевості вода, якщо йти за логікою наших «менеджерів», повинна коштувати як мінімум в межах сотні гривень.Щоб відпали будь-які сумніви, давайте проаналізуємо наступну інформацію. За даними Міністерства регіональної політики та житлово-комунального господарства, в обласних центрах України і містах Києві та Севастополі на 1.05.2012 року вартість холодного водопостачання та водовідведення для населення складала в межах: м.Вінниця - 2грн 87коп, М.Хмельницький - 4грн 96коп, м.Київ - 3грн 50коп, м.Львів - 5грн 72коп, м.Рівне-4грн 93коп, м.Сімферополь - 4грн 01коп, м.Запоріжжя - 7грн 98коп, М.Луганськ - 8грн 96коп, то у м.Славута діяв на цей час тариф 7грн 51коп. Чим не досягнення, щоб попасти в книгу рекордів України? Але це ще не все. Бо до рекорду ж трохи не дотягнули.. От і пропонується з 1 січня 2013 року тариф майже в 10грн(!) за 1 метр кубічний подачі холодної води та її водовідведення. Як мовиться не сіло, не впало! От вам діло.
     Давайте подивимось далі. Коли в Україні відшкодування вартості наданих послуг населенню становить в межах від 48 до 90%, то у Славуті сюди закладається ще й прибуткова рентабельність соціально необхідних послуг. I це в 30-кілометровій зоні спостереження ядерних об'єктів! Питається чому ж тоді частина коштів, які надаються як компенсації ризиків за проживання в екологічно та техногенно небезпечній зоні, не використовуються для зменшення тарифів на соціальні види послуг для мешканців цієї зони, зокрема, Славути? Чому кошти, отримані від оренди приміщень комунальної власності міста, не виділяються з міського бюджету для зменшення вартості цих же послуг?!
     Вже ніхто й не згадує, як нераціонально використовувалися кошти надані для бюджету міста в 2010 році з обласного бюджету, що складали понад 50% його надходжень? Можливо, причина тут крилася в тому, що потрібно було терміново - перед черговими виборами до місцевих органів самоврядування! - побудувати «подіуми» із тротуарної плитки та влаштувати світильники, вмонтовані в тротуари, для лідсвічування нижньої білизни жінок, замість ремонтута побудови нового асфальтного покриття тротуарних доріжок? Чи, може, потрібно було закупити нових племінних жеребців для розваг пана отамана і його "свити" або побудувати перепелину ферму для "царського" столу? Ну, але це все - просто мої фантазії. Даруйте.
     Хочу пригадати ще один факт із життя славутської громади, на яку так любить посилатися наш міський голова. Як я уже зазначав у своїх попередніх публікаціях (в тому, числі й в обласних виданнях), у Славуті з місцевого бюджету було, виділено в 2009 році 300 тисяч гривень для будівництва торгівельної площі на вул.Я.Мудрого, що належить приватній структурі - ТОВ «Універсалінвест-центр». Подумати тільки, без рішення сесії міської ради комунальний ринок за рішенням виконавчого комітету передається у власність вказаної комерційної структури, а на торговій площі (раніше прибраній до рук) частини ринку (за рішенням виконавчого комітету!), з торгових модулів декілька років поспіль не збирається ринковий збір (до його скасування), що складало недоотримання міським бюджетом понад 50 тисяч гривень на рік. Оце так менеджмент!
     Цікаво й те, чим керувалися міські депутати, коли з бідного міського цьогорічного бюджету (з подачі міського голови) було виділено декілька сотень тисяч гривень для видання щотижневої регіональної газети «Вісті громади» - для прославлення майбутнього на той час кандидата в депутати Верховної Ради України Василя Сидора. А на соціальні видатки (компенсацію тарифів).
     Дивно, чому до цього часу правоохоронні структури поцікавилися, хто і на яких підставах змушує працівників бюджетної сфери міста "добровільно" - примусово передплачувати цю газету в післявиборчий час? Можливо, планується висування на президентські вибори кандидата в Президенти України від міста Славути в 2015?
     Амбітність - взагалі-то позитивна якість кожної людини. Бо який солдат не мріє стати генералом, а тим більше віце-адмірал - Президентом України. Незрозумілою лише залишається для мене позиція багатьох славутчай, які захищають таких наших амбітних «менеджерів», застосовуючи для їх виправдання вислів "можливо, щось й краде, але щось і робить".
     На мій погляд, кожний чиновник будь-якого рангу, незалежно від політичного забарвлення, повинен нести відповідальність за порушення законів та фінансової дисципліни.
     Я взагалі, якщо чесно, не перестаю дивуватися безхребетності нашого міського депутатського корпусу - як попереднього і так і діючого, не говорячи про громадськість міста. Складається враження, що більшість депутатів міської ради давно зайняли страусину тактику, заривши голови в пісок, щоб не бачити реалій.
     Невже усе, на що здатні наша місцева еліта та пересічні громадяни,- це кухонні плітки й розмови на автобусних зупинках (і то пошепки)? Шановні славутчани! Прокиньтеся від летаргічного сну й зрозумійте, що ви є господарями на своїй землі, у своєму рідному місті. Відкрийте врешті очі на таких "менеджерів", соціальних послуг місцевого масштабу, які тільки роблять вигляд, що дбають про вас.
     
     Василь ГАПОНЮК, координатор громадсько-політичного об'єднання демократичних сил "Наша Славутчина"
     


  коментарі: 72

патріот2 : да такого брехуна як наш Гапон ще пошукати треба. а як бісиця шо славучани С-и-д-о-р-а підтримали. З Свободи випердили то у Партію ригів разом з Мальчучкою прицілився. Васько де ти труби в селах. бачив. там ж одни колодязі? а за таріфи свому Яничаровичу скажи спасибі і гризи.гризи.гризи буряк.бу-га-га.   (написано 20.12.2012 в 21:00 з адреси:  112-203-200-46.pool.ukrtel.net)
патріот2 : якби Василь Богданович став нашим депутатом він ніколи не проголосував за призначення бандита Азарова міністром.а Бурак проголосував.тож дякуй свому буряку васьок за покращення життя!  (написано 20.12.2012 в 21:10 з адреси:  112-203-200-46.pool.ukrtel.net)
Ультрас : Що ти хочеш з цього зрадника, Патріот. Цей баран навіть читати не вміє. Про тарифи писали в газеті і розрахунок був. А воно одне і те ж саме долдонить як дебіл. Зараз кодло противсіхівське почне підгавкувати, що це неправда і в усьому Богданович винен.  (написано 20.12.2012 в 21:33 з адреси:  46.247.204.136)
Олег Ярославович : Щось нема підпису під статею, але відчувається талант Гапона зробити кунілінгус Мальчучці. Надіюсь в слідуючому нУмері буде критична стаття Василя Костянтиновича проти Азарова і Ядухи.  (написано 20.12.2012 в 21:41 з адреси:  141-6-132-95.pool.ukrtel.net)
Ультрас : Олег Ярославович він це написав не сумнівайся, він на базарі до мене в палатку підходив і хвалився що статтю проти Си,дора готує. И на цьому сайті теж написано що Гапон. А проти Азарова і Ядухи цей козел не напише бо від Буряка гроші брав коли за Побережну агітував. Так що це точна інфа. Не сумнівайся.  (написано 20.12.2012 в 22:04 з адреси:  46.247.214.80)
Микола : Загавкали песики... кажуть в народі. Замість аргументів. Тарифи на воду давно треба було піднімати і робити все можливе щоб це підприємство не хапнули як газ, електро... а по статті, Васю знаю - не він це писав (не журналіст він) але все його, в цьому нема сімніву. Але суть статтї, то є правда - не про тарифи та воду наш адмірал думає.   (написано 20.12.2012 в 22:09 з адреси:  176-8-15-32-slvt.broadband.kyivstar.net)
перехожий : Чим більше я спостерігаю за пані І. Фаріон, панами Ю. Михальчишиним, О. Тягнибоком та іншими прибічниками ВОС на кшталт УЛЬТРАСІВ та різного виду ПАТРІОТІВ2, тим більше переконуюсь в справедливості своєї думки, що ці люди є таємними глибоко законспірованими агентами антиукраїнських сил. А справа ось в чому.
     Кажуть що МОВА душа народу, але я з цим ніяк не згідний. Я вважаю що душею народу є ПІСНЯ, а індивідуальними якостями душі кожної конкретної людини є її вчинки і озвучені нею її думки незалежно від того, якою мовою вони озвучені. Але сама агресивна риторика, дикунсько-печерна культура поведінки і манера спілкування вищезгаданих осіб, викликає стійку відразу не тільки до них самих, як особистостей, а і, на мій глибокий жаль, до української мови, якою вони послуговуються, і до всього що пов’язано з українством. Цей психологічний феномен, який спрацьовує на підсвідомому рівні у кожного хто їх бачить або чує, мало залежить від вольових якостей психічно здорової людини. Ось саме в цьому прихована їхня велика шкода для українського суспільств, на що і розраховують їхні справжні хазяї. Бійки, які вчинило ВОС у ВР у декого викликають задоволення, а мені сумно. В ВР потрібні не боксери, а, все ж таки, інтелектуали. А ця літеро-словникова мазанина в коментарях УЛЬТРАСІВ і ПАТРІОТІВ тільки підтверджує правоту моїх міркувань.
      
(написано 20.12.2012 в 22:38 з адреси:  17-6-133-95.pool.ukrtel.net)
читатель : Да не АК-47 ты, а срАКа-47, состоящий на службе у регионов.  (написано 20.12.2012 в 23:08 з адреси:  129-74-124-91.pool.ukrtel.net)
читателю : Мабуть читач ти ніякий, бо окрім "срАКа" ніяких асоціацій в голові не виникає. А може немає тім асоціаціям в чому виникати, навкруги одна "срАКа" і що до неї.  (написано 20.12.2012 в 23:24 з адреси:  17-6-133-95.pool.ukrtel.net)
Іван : Підняття цін на воду та водовідведення, електроенергію (гугл в поміч), газ та послуги ЖКГ - це наше недалеке майбутнє, при тому що доходи громадян як мінімум не збільшаться. Я би не став винуватити одного Си.до.ра, така ситуація по всій країні.
     p.s. для влади усіх рівнів вигідно стравлювати між собою громадян на політичному, релігійному (гугліть інцидент у Криму) підгрунті. Запускають у мережі професійних "дурників" для розпалювання міжособистної ворожнечі. 
(написано 21.12.2012 в 00:42 з адреси: 46.63.78.164 unnamed.x-city.com.ua)
о,В.  : Повністю підтримую "перехожого".  (написано 21.12.2012 в 07:20 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
Анатолій : Підтримую Івана. Sидор не винен що наш уряд підняв ціни на енергоносії. На мою думку він робить все від нього залежне в цій ситуації. А газетка Трудівник Полісся замість того щоб написати правду явно розпалює ворожнечу на місцевому рівні.  (написано 21.12.2012 в 07:36 з адреси:  39-39-124-91.pool.ukrtel.net)
місцевий : А дійсно ,що про баню Чи "базарчик"(проти бані)не правда?Якщо ще буде правдою і махінаціі навколо "нового "кладовища,то виявляеться Ваш і не такий вже "пушистий".А правда все одно вийде.І ніхто на ньго не зводить наклепи.Він повинен служити людям а не ВО"Батьківщина".Про це також говорять люди.Спочатку славутчани-потім ВО "Батьківщина".Тож давайте будемо чесними.  (написано 21.12.2012 в 08:27 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
К.Л. : То давайте дійсно будемо чесними. Жодного слова правди в цій статті я небачу. Тільки припущення і наклепи. Якщо є докази - тоді це правда. То де вона, шановні, ця правда?  (написано 21.12.2012 в 08:38 з адреси:  ip14-72.netish.com.ua)
 : Я і запитую,правду пише Гапонюк про баню і "базарчик",чи ні?А Ви де докази.Я ж не прокурор.,А такий як і ви.  (написано 21.12.2012 в 08:54 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
Фідель : Вчора прочитав це ж, тільки в самій газеті, і скажу вам друзі чесно - давно так не сміявся. Гапон, таке враження, бачить тільки себе (Царя) і головного його ворога - Си.дора, який нібито, не дає йому ніде розвернутись.
     Моя вам порада, аналізуйте прочитане, а тупо сприймайте як належне.
     Ось, наприклад, Гапон пише, що немає розрахунків - повна брехня, оскільки розрахунки не раз публікувалися і оприлюднувалися.
     Про плитку і "підсвічування жіночої білизни" - це просто абсурд (і що дивно, що Гапон уже вдруге про це згадує - можливо в нього проблеми з жінками?) і тд.
     І накінець, якщо наш дороги Василь Костянтинович такий розумний і всезнаючий, чому його не вибрали до міської ради? чому він позбиравши з базарників гроші, програв біля 60-ти судових справ (а гроші так і не повернув)? чому, коли він був управляючим ринком - його вигнали практично через місяць на новій посаді? Чому він за десяток років вже з десяток поглядів поміняв, вступавши і виходячи з партії в партію? Чому наш вельмишановний не навів свої розрахунки?
     Стаття повністю просічена як брехнею, так і демагогією 
(написано 21.12.2012 в 08:56 з адреси:  ip14-72.netish.com.ua)
місцевий : Ото ж і я бачу ,що і Фідель і ультрас "одного поля".Від них правди не доб"ешся,у них своя правда.І повторюю-люди не дурні і все бачать!!  (написано 21.12.2012 в 11:47 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
Віктор : Дуже влучно і справедливо пише АК-47. Тільки для наших так званих "ПАТРІОТІВ" це не цікаво. Для них важливо прапор пронести та прокричати Слава Україні. Як для мене, то Слава Україні, якої Україні? Україні корумпованої, злиденної, пограбованої, тощо. Певно Україна їх не цікавить. Цікавить їх тільки Слава. Тому і сперечатися з ними нема цензу. Та для об'єднання воні не потрібні.  (написано 21.12.2012 в 12:46 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
Фідель : [цитата] А ти Фідель, краще б не собачився з В.Гапонюком, потішаючи цим С.В.Б. та його депутатське БЮТівське кодло, а так само б - краще аналізував, чому у Славуті тарифи на воду вищі ніж у Хмельницькому(доставка води за 30 км.) та у Запоріжжі ( там ще крутіші проблеми).[цитата]
     [цитата]Ось я, наприклад, не знаю, а ти мені скажеш, чому? Можливо я і погоджуся.
     Може тому, що замість того аби модернізувати міський водоканал, встановлюючи біль ефективне і енергоощадливе обладанання, Адмірал і К витрачають гроші на потрійний ремонт певних тротуарів, прокладають дорогу до митного терміналу коштом міського бюджету, будують шмат паркану у парку за майже 1 млн. гривень та купують дорогущих скакунів для власної втіхи.[цитата]
     Ефективне, енергозберігаюче? - це слова людини, яка ані ні на процент не розбирається у енергозберігання і його собівартості. А про коней - тема вже така збита, що навіть лінь говорити. Ніхто з міського бюджету на коней нічого не виділяв і не виділяє. Якщо ти такий справжній "знаток", то зроби запит у ту ж міську раду, як не як, Закон України "Про доступ до публічної інформації" діє.
     І взагалі, всі ці оціночні поняття, на які ти посилаєшся як на доказ - не мають ані найменшого доказового значення. Пусті слова. Гапон - такий самий громадський діяч як і з гамна - куля. 
(написано 21.12.2012 в 12:52 з адреси:  ip14-72.netish.com.ua)
Петр : Да люди не дураки и всю вашу брехню видят. Поэтому и поддерживают Василия а и будут поддерживать дальше. Вот я вижу, что вы врете,потому что в Хмельницком воду с речки вонючки за 30 км подают, а у нас из под земли за 150 метров. Разница-огромная, соответсвенно и затрати больше. Про коней,конюшни,землю и т.д. вы тоже врете,потому что я не слышал, что бы был хоть один суд по этим вопросам. Все ваши крики только от бессилия и вранья. Такого мэра ка у нас еще небыло. Он хазяин и это признают все нормальные горожане. Но есть кучка вечно недовольных. Но вы всего лишь кучка.   (написано 21.12.2012 в 12:52 з адреси:  95-135-124-91.pool.ukrtel.net)
Петр : А Василию Богдановичу желаю крепкого здоровья в Новом Году, терпения, и дальнейших успехов на поприще защиты интересов нашего города.  (написано 21.12.2012 в 12:55 з адреси:  95-135-124-91.pool.ukrtel.net)
Фідель : [цитата]Давайте ж , Фіделю, замість предвзятої критики своїх потенційних партнерів по громадському табору, шукати шляхи єднання у потужний блок громадського активу. Тоді ми й справді будемо силою, а не окремими прутиками розібраного віника. Пам'ятаєте притчу про міцність віника і ламкість окремого прутика?[цитата]
     Ви, шановний, просто плутаєте поняття. Я ніякому Адміралу, Гетьману, Козаку чи ще комусь в такому роді не служу. Я просто за обєктивне бачення діла. Я бачив наше місто в 2005 році і бачу зараз. Бачив, хто тоді був при владі, і хто був весь цей час. І говорити, що СВБ нічого не зробив - це просто тупо, або так може казати тільки сліпа людина.
     Так само, багато тут розумників пишуть про перенаправлення коштів із однієї галузі в іншу. Неначе, це зробити - це всього лиш нажати якусь "чудесну кнопочку" і вуаля - тарифи зменшились, послуги лазні стали дешевші.
     Я б, насамперед, радив почитати трохи законодавство і взнати і з чого ці тарифи складаються і хто реально, що контролює. Скільки ж коштує та ж електроенергія для підприємств і хто встановлює ціну на неї, а також, хто власник компаній, які встановлюють ціни на неї. 
(написано 21.12.2012 в 12:58 з адреси:  ip14-72.netish.com.ua)
Петр : Полностью согласен с Фиделем. Прежде чем писать всякие небылицы, нужно разобраться в сути вопроса. По этому поводу очень хорошо написал Игорь Пиголь на этом сайте.   (написано 21.12.2012 в 13:07 з адреси:  95-135-124-91.pool.ukrtel.net)
місцевий : Не забувайте ,що ми проживаемо в 30 км "зоні".Так ,що не треба нам вішати як ви кажете"лапшу".  (написано 21.12.2012 в 13:08 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
Т-34 : : Адміністрація сайту ГОТП "Край" чомусь відмовилася розміщувати ось цей та інші матеріали "Славутської НАРОДНОЇ ГАЗЕТИ"
     Бо це все одно, що розмістити ті матеріали на рулоні туалетного паперу. 
(написано 21.12.2012 в 14:01 з адреси:  202-88-124-91.pool.ukrtel.net)
CuTRus : Ти такий АК-47, як з баби дівка!!! Якщо не подобається СВБ то пхни в Хмельницький і обпийся того смороду за 7 грн. І тільки не потрібно казати, що тут виріс і тому подібне!!! Якщо ні, то глянь на результати останнього волевиявлення, де абсолютна більшість підтрималм діючого!!! Так шо сиди десь там і не "тринди" і далі читай зомбовані статті на непідтверджених фактах!!! А забцв, ще прихопи з собою Гапона, щоб було про що спілкуватись, двом "найрозумнішим" славутчанам, і не кажіть звідкіля ви приїхали, бо соромно за таких недолугих писак!!!  (написано 21.12.2012 в 14:18 з адреси:  ip22-72.netish.com.ua)
 : Ой,як правда очі ріже!  (написано 21.12.2012 в 14:52 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
Фідель : Для АК-47: таке враження, що ти містер "Противсіх".
     І Край, і СВБ, і Мальчук, і тд - все тобі не подобається. Мені тільки цікаво, яку ж ти позицію відстоюєш? 
(написано 21.12.2012 в 15:31 з адреси:  ip22-72.netish.com.ua)
Ультрас : Такій він і є Фідель. Встромити йому той АК в дупу і хай бігає зним немов протипсіхнутий.  (написано 21.12.2012 в 16:54 з адреси:  46.247.221.221)
вік : читаю коментарі всіх дописувачів і прихожу до висновку що ми всі хворі або зомбовані.Навіщо ми шукаемо ворогів серед себе і гриземося між собою.Що нам ділити,-Владу якоі у нас не мае,маеткі,статки.Ми бідні і зубожіли завдячуючи тварюкам які нас до цього довели.Ми якщо вважаемо себе патріотами повині обьеднатися заради одніеї ідеї-боротьби проти тих хто хоче пити нашу кров і мені байдуже під якими прапорами це буде.поки ми це не зрозуміемо щастя нам годі чекати.разом до спільноі мети,разом до боротьби.ось тоді коли ми скинемо з себе ярмо я з чистим сумлінням зможу сказати.Слава Украіні.  (написано 21.12.2012 в 17:06 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : А що стосуется свб то кращого мера не було і не буде.Тому я цілком пдтримую його і буду підтримувати на 3термін.Я за те щоб він працював на користь громади.А верховна зрада йому на хер непотрібна тому що там одні негідники і дуже скоро його також ним зробили б  (написано 21.12.2012 в 17:13 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
Ультрас : вік,ти бовдур і дебіл! Покайся!  (написано 21.12.2012 в 18:33 з адреси:  46.247.221.177)
місцевий : "Ой ,як правда очі ріже"- я адресував Фіделю ,ультрасу і якомусь СuTRus,після того ,як вони запищали після Вашоі статті.  (написано 21.12.2012 в 18:33 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
свідок : Я свідчу одне. АК виправдовується в своїй зраді журналістиці. Все решта не важливо.  (написано 21.12.2012 в 19:30 з адреси:  244-158-201-46.pool.ukrtel.net)
свідок : ти АК і доля твоя така. Слава Нації!  (написано 21.12.2012 в 19:40 з адреси:  244-158-201-46.pool.ukrtel.net)
Дід Мороз : , коли у тебе день народження? Хочу замовити на Контакт-Славуті тобі чудову пісню. "Машингвери" називається. Погугли.  (написано 21.12.2012 в 22:13 з адреси:  76-120-132-95.pool.ukrtel.net)
перехожий : Це тобі Дід мороз так наснилось як в Машингвері. А насправді, як що ти вже так хочеш, надавали вам 3,14зди по вашим дурним головам.
     Вся країна відбудовувалась після страшної німецько-фашиської навали, а ваші попередники під ногами у всієї країни плутались.
     Сталін був великим гуманістом, що зберіг вам життя, але горбатого могила виправить
     Ви все ніяк не заспокоїтесь. Ой не буіть лихо. 
(написано 21.12.2012 в 23:32 з адреси:  89-155-124-91.pool.ukrtel.net)
Віктор : АК-47 навіщо для них робити піар. Ці хлопці свято вірять своїм лідерам. Для них слава понад усе. А то що Україна гине, їм по барабану. ГАСЛО для них головне.   (написано 22.12.2012 в 08:19 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
Іван : Цілком підтримую- дуля .  (написано 22.12.2012 в 23:52 з адреси: 46.63.78.164 unnamed.x-city.com.ua)
місцевий : Повністю згоден з АК-47і Дуля.(щоб не повторюватись)  (написано 23.12.2012 в 09:12 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
Лікар-психіатр. : У людини під ніком АК-47 явно прослідковується синдром комплексу неповноцінності. Невдала кар'єра, явно завищена самооцінка, патологічна лють до ідей українського націоналізму, на яких так хотілося сягнути високооплачуваної посади аж головного редактора. Насамкінець - банальна заздрість до більш талановитих колег по перу, більш успішніших по життю, більш працьовитих, бо самого тільки і стає, що строчити пасквілі. Цілком погоджуюсь з висловненою тут думкою, що той АК-47 був, є і буде, як прийнято говорити, "стукачем" силових структур. Щоб насолити "ворогам".  (написано 23.12.2012 в 15:12 з адреси:  43-135-124-91.pool.ukrtel.net)
С.А. : Нет, товарищи, вы как хотите, а я считаю, что Гапонюк достоин быть нашим головой! Ведь так врать даже сам Микола Янович не умеет. И ведь все по делу-то, а! И то не так, и это не так…. Молодец! Молодец координатор страшных обьединенных сил - Гапонюк! Быть тебе головой города лет так через 40-к! Почему через 40-к? Так именно столько громаду вокруг пальца водить нужно, пока она тебе поверит! Вась, а ты сейчас о чем подумал?..:))))  (написано 23.12.2012 в 18:57 з адреси:  54-244-124-91.pool.ukrtel.net)
вік : От поливаете брудом вся і всіх і не бачите головного.Як казав колись класик .зри в корень.Чого влада у нас така а тому що все повторюется.Памятаете з підручників час коли більшовики прийшовши до влади знищили працьовитого господаря на землі,назвавшийого куркулем.Коли були знищені інтелигенти які займалися меценацтвом.згадай Третьякова.І гасло у них яке стало.Грабь награбленное.А працювати вони не вміли і не хотіли.Робити щось може тільки раб який працюе з під палки. Біломорканал збудованний на кістках патріотів,Дніпрогес.А зараз до влади прийшли тіж самі необільшовики.Парні з робочих містечок хлопці з сіл у яких було злиденне дитинство але була жадоба до ситого життя і влади.Вирвавшиссь з болота і побачивши перспективу безкарного отримання грошей ці хлопці і дівчата вже ніколи не зупинятся у своій жадобі до на живи.Ось чому вони оправляются на золотих унітазах.жеруть все що бачать очі.Це схоже на голодного якого посадили за багатий стіл.І ніколи ми не вийдемо з кризи поки до влади не прийдуть інтелигенти які ніколи не дозволять собі бути вищими суспільно над кимось.Згагадайте прислівья.зроби з холопа пана.Що буде.О тож.  (написано 24.12.2012 в 06:43 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
Лікар-психіатр : Вітаю вас, АК-47. До вашого комплексу неповноцінності слід додати ще й паранойю. Проаналізувавши дописи за кілька тижнів прихожу до висновку, що ви працювали в Трудівнику, поки вас з якихось причин звідти не поперли. (Особисто я такого кадра зі свого колективу попер би на третій день) Тепер ви, як та сільська баба, що посварилася з сусідом за межу і вимагає від усього села не говорити з тим сусідом. Як там у древніх, васал мого васала - не мій васал. У даному випадку, ворог мого сусіда - не мій ворог.  (написано 24.12.2012 в 10:14 з адреси:  83-214-132-95.pool.ukrtel.net)
Лікар-психіатр : Для За правду: Ви певно, припустилися помилки, не взявши назву своєї більшовицької газети у "". Підтримати запліснявілого Костенка-Ющенка - означає відібрати голоси у існуючої опозиції (при всіх її недостатках, якою вона не є, але опозиції) на користь регіонів.
     Моя повага "Собору", який не потягнув впусту на себе енний відсоток голосів на останіх виборах.  
(написано 24.12.2012 в 10:31 з адреси:  83-214-132-95.pool.ukrtel.net)
перехожий лікарю-психіатру : Цитата: ПІДТРИМАТИ запліснявілого Костенка-Ющенка - означає ВІДІБРАТИ голоси у ІСНУЮЧОЇ ОПОЗИЦІЇ (при всіх її недостатках, якою вона не є, але опозиції) на користь регіонів.
     Дійсно, кажуть що професія накладає свій відбиток на спосіб мислення. 
(написано 24.12.2012 в 11:35 з адреси:  138-208-133-95.pool.ukrtel.net)
Дима : Щоб там не писав піп Гапон-його всі знають і зневажають.
     Щоб там не писали про Василя Сідора-його всі поважають.
     Щоб там не писали про Костенка-Ющенка-ці зрадники своє отримали на виборах.
     Щоб там не писали про Тягнибока-караван іде. 
(написано 24.12.2012 в 12:38 з адреси:  77-15-132-95.pool.ukrtel.net)
перехожий для Діми : Цитата:Щоб там не писали про Тягнибока-караван іде.
     Діма поясни нам, дурним, куди йде тягнибоківський караван? Що пишуть в Евангелії про той випадок, коли сліпих веде сліпий. 
(написано 24.12.2012 в 13:14 з адреси:  138-208-133-95.pool.ukrtel.net)
вік : всі чорнобильці такі як гапонюк.чого не підтримують костирка.патріота славути.  (написано 24.12.2012 в 13:15 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
Жанна : Этот Гапонюк просто ничтожество. В. столько для города сделал, а ему только бы грязью его облить. И газета ТП это печатает. Позорище,до какой же низости вы опустились Вера!  (написано 24.12.2012 в 17:47 з адреси:  221-58-132-95.pool.ukrtel.net)
Влад : А я теж за Василя Богдановича а!  (написано 24.12.2012 в 20:02 з адреси:  148-216-132-95.pool.ukrtel.net)
херой : хероям Слава!  (написано 26.12.2012 в 08:24 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 1 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік