Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Страховий юридичний полі...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,коваля виготовле...
Послуги:       Виготовляємо ковані вироби брами ,решітки,огоро...
      Всё по ЖКХ:
     http://dengi.ua/tarif/295388-Onlajn-konferencija-s-eks-ministrom-ZhKH-Alekseem-Kucherenko
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 20.12.2012 «УКРПОШТА» НА ПОРОЗІ МАСШТАБНИХ ЗМІН

Ще новий рік не розпочався і не завершилася передплата періодичних видань, а державне підприємство «Укрпошта» постало на порозі масштабних змін, чим внесло суттєві корективи в співпрацю з редакційними колективами, особливо місцевих та регіональних видань. Саме це й спонукало днями керівництво центру поштового зв’язку №6 запросити до діалогу редакторів газет «Трудівник Полісся», «Пульс» та «Вісті громади» про схеми доставки тиражів періодики (оскільки сортувальні дільниці з 1 грудня п.р. поштою ліквідовано), а також наведення ладу в абонгосподарстві міста Славути, яким багато років ніхто не займався: ні сама пошта, ні ЖКО, ні міська влада.
     Розбиті вщент поштові скриньки і секції в багатоквартирних будинках, а то й повна їх відсутність негативно позначаються на поінформованості громадян. Люди, можливо, і хотіли б передплатити те чи інше періодичне видання, але не можуть його отримати на дому, бо поштову кореспонденцію просто немає куди класти. А ходити поверхами, чи доставляти газети в квартири листоношам не дозволяється.
     Як сказав начальник ЦПЗ №6 Іван Соболик, звертаючись до редакторів: «Це наша з вами проблема, хоч у Законі України “Про поштовий зв’язок» в ст.23 сказано, що за стан абонгосподарства в житловому секторі відповідальність несуть його власники”. Не зрозуміло лише, яким чином можуть вплинути на цю критичну ситуацію творчі колективи редакції. Зокрема, наш «Трудівник» писав про занехаяне міське абонгосподарство вже багато разів – і як горохом об стінку! Ну, не болить це чомусь міській владі, наскільки оперативно славутчани отримують інформацію про те, що відбувається в місті і районі. Могли б за рахунок коштів 30-км зони відчуження реалізувати в цьому плані якусь дієву програму, але до абонгосподарства ні в кого руки не доходять.
     Дивно, що й славутчани уже поволі звикли жити здебільшого без поштової кореспонденції – купують газети вроздріб, поринають в Інтернет, або й зовсім нічого не читають…
     Іван Володимирович, між тим, обіцяє своєчасну й оперативну доставку періодики аж із Хмельницької сортувальної дільниці – за визначеними трактами всю кореспонденцію возитимуть тепер розсортовану по сільських відділеннях аж із обласного центру. Завдання начальників 34-х відділень зв’язку, які є у Славуті та районі, а також їх листонош – своєчасно донести привезену кореспонденцію до людей. При цьому питання ставиться принципово: якщо тільки звідкись надійде скарга, що листоноша не доставила газету того ж дня, коли вона була привезена в село, з такими безвідповідальними поштарями адміністрація ЦПЗ буде одразу розривати трудовий договір.
     На засіданні круглого столу редактори місцевих видань обмінялися з поштовиками своїми міркуваннями щодо повільних темпів передплати на 2013 рік, на якій негативно позначилася, зокрема, виборча кампанія, яка тривала ще впродовж жовтня, та інші об’єктивні фактори. Але на місцеві видання передплата не закінчилася, і всі присутні висловили сподівання, що славутчани до кінця року ще знайдуть можливість оформити передплату на улюблені й найрідніші їм видання.
     Колектив «Трудівника Полісся» дуже просить, в зв’язку з цим, усіх, хто ще не встиг підписатися на нашу газету, зробити це в останні дні року, що минає. Ось переживемо, дасть Бог, у п’ятницю «кінець світу», а там можна буде й про 2013 рік подумати: чи не зостанетеся Ви, шановний читачу, в своїй оселі без такого цікавого і правдивого співрозмовника як наш ТП».
     В. ГОРИНЬЧУК.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6856
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


8 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік