Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://insuranceusaauto.com/
      - insure one auto insurance locations
     
   &nb  ...

Scottitemy  :  http://insuranceusaauto.com/
      - auto insurance companies in indianapolis
     
  &nbs  ...

Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.12.2012 СУКОННА ФАБРИКА: ПОЧАТОК КІНЦЯ?..

Рівно рік тому в нашому тижневику було надруковано інтерв’ю з директором Славутської суконної фабрики Зоєю Михайлівною Кравчук, під час якого вона висловила стривоженість щодо ситуації, у котрій опинилося це підприємство. І небезпідставно: на той період через проблеми із реалізацією продукції фабричні потужності використовувались лише на 20-30%, тому колектив підприємства змушений був працювати 4 дні на тиждень.
     На жаль, ці заходи не забезпечили бажаного результату: наче снігова куля, зростали борги перед Пенсійним фондом, бюджетами всіх рівнів, а також із виплати заробітної плати сукнарям.
     Намагаючись врятувати фабрику та з метою ліквідації боргів, її керівництво вирішило продати приміщення фабричних гаражів і електроцеху, за вимогою Пенсійного фонду оформити в заставу приміщення клубу та їдальні. Та навіть такі радикальні кроки не зупинили занепад підприємства.
     Критичну ситуацію, у яку потрапила фабрика, її керівник пояснювала об’єктивними причинами, що склалися в усій вітчизняній галузі легкої промисловості країни. Адже ключовим негативним чинником, який гальмує стабільний розвиток цієї галузі, став незадовільний стан внутрішнього ринку через його засилля хоч і дешевим, проте – низькоякісним імпортом з Туреччини та країн Південно-Східної Азії, що робить неконкурентоспроможною продукцію вітчизняних товаровиробників. І з цим аргументом неможливо було не погодитися. Ну, а якщо сюди додати ще хронічне зростання цін на енергоносії для підприємств, то стає цілком зрозумілим, чому вітчизняну легку промисловість упродовж більш ніж двох десятків років називають «важкою».
     Втім, як би не було, а своє професійне свято – День працівників легкої промисловості – славутські сукнарі цьогоріч у червні відзначали, з надією на поліпшення ситуації. Хоч і без того маленький колектив фабрики лише за поточний рік із 43 працівників скоротився до 38 (до речі, ще років із 10 тому він складався із 220 чоловік). Та навіть і за такої вкрай обмеженої чисельності працюючих борг із виплати їм заробітної плати невпинно зростав - як перед Пенсійним фондом, так і бюджетами всіх рівнів. А коштів у фабрики фактично не залишилося не те що на його погашення, а навіть на придбання запчастин для вкрай зношеного та енерговитратного технологічного обладнання: «наймолодшому» з агрегатів тут понад 25 років, решта взагалі вичерпала свій технічний ресурс, давно застарівши морально та фізично.
     Коротко кажучи, ситуація на Славутській суконній фабриці з плином часу з критичної перетворилася на безнадійну. Про це красномовно й переконливо свідчать наступні дані: ще рік тому, 15 грудня 2011 року, Державною виконавчою службою Славутського міськрайонного управління юстиції було винесено постанову про так зване приєднання до зведеного виконавчого провадження, внаслідок чого вже 19 січня поточного року державним виконавцем, згідно з актом опису й арешту, було описано цілісний майновий комплекс ПАТ «Славутська суконна фабрика», тобто, все фабричне рухоме та нерухоме майно, у т.ч. й транспортні засоби.
     Крім того, постановами державного виконавця від 25 червня 2011 року було накладено арешти на всі 11 банківських рахунків боржника. Після чого, 8 травня п.р. у відповідні інстанції направлено матеріали для проведення тендеру з реалізації вищезазна- ченого майна - з метою покриття боргів.
     Зрештою, 27 липня ц.р. було призначено торги з реалізації описаного та заарештованого майна. Торги виграла Хмельницька фірма «Металінвестсервіс», якою було частково реалізовано майна на суму 357850грн. і переказано їх на рахунок відділу Державної виконавчої служби Славутського міськрайонного управління юстиції
     Загалом, протягом неповного 2012 року цієї службою на користь Славутського відділення Пенсійного фонду України було завершено 15 виконавчих документів на суму 370854грн. Отож, за станом на 16 листопада п.р. на виконанні у відділі Державної виконавчої служби перебували 23 виконавчі документи про стягнення з ПАТ «Славутська суконна фабрика» на користь Славутського відділення Пенсійного фонду України коштів в обсязі 564959грн. За даними Славутської ОДПІ, податковий борг суконної фабрики на сьогодні перевершує 327тис.грн. В цілому загальний борг ПАТ «Славутська суконна фабрика» в листопаді п.р. обчислювався чималою сумою: 1млн 307тис. грн. У т.ч. борг перед Пенсійним фондом поки що залишався на рівні 823,5тис. грн.
     Крім того, згідно з офіційною інформацією відділу виконавчої служби, протягом 2012 року примусовому виконанню підлягало 46 судових рішень про стягнення заборгованості з виплати заробітної плати на користь фізичних осіб із ПАТ «Славутська суконна фабрика» на суму 295349 гривень. В результаті вжитих державними виконавцями заходів протягом поточного року було виконано 34 рішення суду на суму 238965 гривень. За станом на 18 грудня п.р. в залишку перебуває 12 рішень суду про стягнення боргу із виплати заро- бітної плати фізичних осіб ПАТ «Славутська суконна фабрика» на суму 56384грн.
     Чи буде реалізовано все майно фабрики з метою погашення боргів? Вочевидь, ні. Адже поки що підприємство офіційно вважається діючим. Хоча, як нам стало відомо, власником контрольного пакета акцій ПАТ «Суконна фабрика» - з недавніх пір уже колишнім – керівництвом приватного акціонерного товариства «Об’єднання «Прогрес» з подання Пенсійного фонду дещо раніше розглядалося питання щодо оголошення фабрики банкрутом.
     Проте, керівництво «Прогресу», вочевидь, зваживши всі «за» та «проти», прийняло інше рішення: продати контрольний пакет акцій в обсязі 62% для іншого власника (його особа для нас на даний час залишається невідомою), що й було зроблено 16 жовтня п.р. Наступного дня директор фабрики З.М.Кравчук, яка впродовж 10 років її очолювала, написала заяву на звільнення – за власним бажанням. Із 38 працюючих нині залишилося 10 (всі вони пенсійного віку). До речі, майже всі звільнені - також люди пенсійного віку.
     Як нам повідомив заступник голови правління ПАТ «Славутська суконна фабрика» Олександр Базан, нині триває процес демонтажу застарілого та вкрай зношеного технологічного обладнання й уста- ткування деяких виробничих підрозділів фабрики, яке не підлягає модернізації, та його подальше транспортування в пункти прийому металобрухту. Втім, робоче обладнання ткацького цеху залишається на місці.
     Як стверджує Олександр Анатолійович, 95% виробничих приміщень фабрики потребують капітального ремонту. У першу чергу це стосується дірявої покрівлі, через котру всередину потрапляють опади. А ось комунікації тут поки що повністю діючі.
     Щодо подальшої перспективи підприємства, то, з його слів, власником контрольного пакета акцій ПАТ «Славутська суконна фабрика» нині вивчається питання щодо впровадження на його базі невеликого вироб- ництва, можливо, відкриття цеху з виготовлення взуття. Деякі приміщення тут планують здати в оренду для приватних структур.
     Отже, судячи зі всього, як не прикро, чи не найстаріше промислове підприємство міста – суконна фабрика – вступило у свою завершальну фазу історичного існування. Позаяк, на думку О.А.Базана, відновити його діяльність, враховуючи всі нега- тивні чинники, неможливо.
     Проте, вигідне місцезнаходження території суконної фабрики, наявність зручних під’їзних шляхів до неї, робочих комунікацій та іншого роблять цей об’єкт доволі привабливим для потенційних інвесторів. Отже, не все ще втрачено. Принаймні, хочеться надіятись, що суконну фабрику не спіткає нещаслива доля таких «непідйомних» славутських підприємств як заводи з виготовлення залізобетонних і силікатних виробів.
     Втім, однозначно стверджувати щось у цьому відношенні в наш час – справа також невдячна.Тож, як мовиться, поживемо – побачимо…
     Олександр ДЕЙКАЛЮК, фото автора.  коментарі: 17

фабричний : Хороші мери щось будували,а цей руйнуе і продае.  (написано 21.12.2012 в 09:17 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
Фідель : для фабричного: я так розумію, що вам таке поняття як "приватна власність" невідоме?  (написано 21.12.2012 в 10:18 з адреси:  ip14-72.netish.com.ua)
Іван : фабричний
     У міськголови зовсім інші повноваження. 
(написано 21.12.2012 в 10:24 з адреси: 46.63.78.164 unnamed.x-city.com.ua)
перехожий : У мене э цікаве повідомлення про цю акулу пера Дейкалюка. Колись при нагоді розкажу.  (написано 21.12.2012 в 12:44 з адреси:  158-110-133-95.pool.ukrtel.net)
Т-34 : СЛАВА КОНДРАТЮКУ!!! ХЕРОЯМ СЛАВА!!!  (написано 21.12.2012 в 13:56 з адреси:  202-88-124-91.pool.ukrtel.net)
нестор : всі ці Кодратюки колись добросовісно лизали дупу Вірі Мальчук та всім міськім головам почергово, а коли їх турнули з роботи стали опозиціонерами. То чім вони кращі за Гапонюка?  (написано 21.12.2012 в 15:09 з адреси:  ip22-72.netish.com.ua)
Ультрас : Фабричний іди повчи спочатку буквар, баран.  (написано 21.12.2012 в 16:56 з адреси:  46.247.221.221)
Ультрас : А ти Ак не бунчужця бо так воно і є - лизали сраку, Мальчучці то так і кажіть. Бо це ви зараз такі хітрі а раньше шніки-шніками були, і у неї лобизали,кнурі.  (написано 21.12.2012 в 18:53 з адреси:  46.247.221.177)
Ультрас : Кончені ви ось і все  (написано 21.12.2012 в 18:55 з адреси:  46.247.221.177)
свідок : АК на скільки я знаю ти працював під проводом Мальчук. Ти виконував всі її розпорядження то ти так4ій самий як вона. Не треба тут корчити з себе святошу.  (написано 21.12.2012 в 19:27 з адреси:  244-158-201-46.pool.ukrtel.net)
об'єкт Кондратюкового досьє : Сашок, те що в тебе є велике зібрання окремих випусків ТП - не сумніваюсь, як не сумніваюсь що она окремі розпорядження Мальчук ти геройськи тримав дулі в кишенях. Також не сумніваюсь, що маєш велике зібрання досьє на кожного націоналіста і комуніста. Головне - не переплутати папочки, як будеш ті досьє використовувати, бо натовчуть рило як під той новий рік. І ще, нік АК-47 тобі не личить, пиши просто - гівнюк.  (написано 22.12.2012 в 18:19 з адреси:  235-211-132-95.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 3 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік