Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
englisCal  :  Спасибо<a href=http://topenglish.md/kids/ru>...</a>  ...
Custom Essay  :  write essays <a href="http://essays.store">essays</a> essays <a href=http://essays.store>essay name</a>  ...
Куплю/продам:       Продам картину виложену ...
Робота:       я наталия 27 років шукаю буть яку роботу під робот...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.12.2012 РОЗВИТОК ТВАРИННИЦТВА – ПРІОРИТЕТНИЙ НАПРЯМОК У РОБОТІ ОБЛАСНОЇ ВЛАДИ

Провідне значення в житті та розвитку Хмельниччини відіграє агропромисловий комплекс, до складу якого входить цілий ряд підприємств різних форм власності. Це - сільгосппідприємства, фермерські господарства та одноосібники, які в своїх господарствах, крім рослинницької, виробляють і тваринницьку продукцію. Саме про розвиток тваринництва на теренах нашого краю йшлося 11 грудня на розширеній нараді з інвесторами та представниками агрокомпаній під головуванням заступника голови обл-держадміністрації Володимира Галищука. Основною метою проведення даного заходу стало залучення інвестиційних компаній, які орендують на теренах області більше тисячі гектарів землі, до розвитку тваринницької галузі.
     За словами Володимира Івановича, із понад 500 сільськогосподарських підприємств області худобу утримують лише трохи більше 200 господарств, через що не використовується в повній мірі наявний трудовий ресурс. Так, ТОВ «Стіомі-Холдінг» у Дунаєвецькому районі орендує 13тис.га земель у 15 населених пунктах, в яких проживає більше 5тис.чол. працездатного населення, але в сільськогосподарському виробництві зайнято лише трохи більше 200 чоловік. Аналогічно ТОВ «АТК» у Полонському районі обробляє майже 4,5тис. га ріллі у 6 сільських радах. Із 2тис.чол. працездатного населення зайнято в аграрному секторі лише 120 осіб.
     «Внаслідок таких підходів до організації виробництва за останні 10 років складається негативна тенденція щодо розвитку сільськогосподарської галузі, в першу чергу - тваринницької. Так, виробництво валової продукції рослинництва в усіх категоріях господарств у 2, а то і 3 рази перевищує цей показник у тваринництві», - зазначив Володимир Галищук.
     Окрім того, було зазначено, що майже 80% коштів, виділених з обласного бюджету на розвиток АПК, передбачено використати в галузі тваринництва. Всі дії держави та обласної влади спрямовані на збереження і розвиток села. Тільки у взаєморозумінні тих проблем, які виникли в зв’язку з реформуванням на селі, та за умови спільного їх вирішення можна покращити життя й добро- бут людей.
     Г. САПОЖНІК.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 9 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6926
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік