Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Writers Essay  :  scholarship essays <a href="http://essays.store">writing an essay for college</a> persuasive essays <a href=http://essays.store>essa  ...
Assignment Define  :  cover letters <a href="http://coverletters.store">executive cover letter</a> application cover letter <a href=http://coverletters.store  ...
Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.12.2012 ЗАБУВАТИ НЕ МАЄМО ПРАВА

14 грудня в Україні відзначався День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. З метою вшанування мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків цієї аварії та в підтримку ініціативи районної громадської організації «Чорнобиль-Єдність», в навчально-виховному комплексі с.Крупець проведено заходи, на яких були присутні заступник голови райдержадміністрації В.І.Колодніцький, керівник апарату районної ради О.В.Олінійчук, начальник відділу освіти Ж.О.Зубова, а також представники громадської організації «Чорнобиль-Єдність» В.Є.Калашніков, і М.В.Гордєєв та інші ліквідатори.
     До присутніх звернувся Василь Іванович Колодніцький, який відзначив, що ми з вдячністю згадуємо людей, які своєю працею, своїм подвигом, ціною втрати свого здоров'я, а деякі і ціною життя зупинили розповсюдження аварії на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС, змогли локалізувати зруйнований реактор, сховавши його в бетонний «саркофаг». Заступник голови РДА зазначив, що в районі проживає 111 осіб, які постраждали від наслідків Чорнобильської трагедії і наголосив, що керівництво району постійно вживає усіх заходів, аби ці люди відчували підтримку з боку влади.
     Із словами вдячності за мужність і патріотизм до ліквідаторів звернулась керівник апарату районної ради О.В.Олі- нійчук. Представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування вручили ліквідаторам Почесні грамоти та цінні подарунки.
     Учні Крупецького нвк і завідуюча сільським клубом влаштували концерт-реквієм пам'яті загиблих ліквідаторів. На завершення всі присутні мали змогу оцінити виставку малюнків на тему Чорнобильській трагедії, яку підготували учні Славутського району.
     Представники громадської організації «Чорнобиль-Єдність» В.Є.Калашніков та М.В.Гордєєв подякували керівництву району за те, що не забувають славутських ліквідаторів.
     Після завершення заходу сільський голова В.А.Михйлюк запросив усіх присутніх ліквідаторів до святкового обіду.
     К. МИКОЛАЙЧУК, в.о начальника управління праці та соціального
     захисту населення РДА.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 6 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 7 + 6 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік