Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.12.2012 ЖИТТЄВЕ КРЕДО – ПРАЦЮВАТИ ЗАРАДИ ЛЮДЕЙ

У народі кажуть: «Щирий серцем». Ці слова можна сказати про Раїсу Володимирівну Коваль, начальника управління Пенсійного фонду України в Славутському районі та м.Славута. А ще цій жінці притаманні справедливість, доброта, наполегливість, високий професіоналізм у поєднанні з повагою до кожної людини.
     Свій трудовий шлях Раїса Володимирівна розпочинала з 1977 року в сфері культури, пройшовши службову ієрархію від бібліотекаря до посади завідувача відділу культури. Та у 2001 році вона прийняла рішення перейти на посаду заступника начальника управління - начальника відділу пенсійного забезпечення управління Пенсійного фонду в Славутському районі та м.Славута, де з 2002 року по сьогоднішній день обіймає посаду начальника управління.
     Звісно, доля у кожного з нас своя. Але бути керівником організації, де піклуються про людей особливої категорії, - то не просто виконання своєї роботи, а готовність віддавати серце та сили іншим. Кожного дня Раїса Володимирівна приходить на допомогу найменш соціально захищеним верствам населення Славутчини, зустрічаючись із людським болем, невирішеними питаннями, а часом навіть і особистими негараздами. До неї на прийоми зі своїми проблемами приходить багато людей, а кількість розглянутих листів і питань, поставлених на зустрічах в трудових колективах та під час перебування в населених пунктах Славутчини, важко й перерахувати. Адже, на сьогоднішній час управління обслуговує майже 19 тисяч пенсіонерів та понад 4 тисячі платників.
     Колеги і підлеглі знають Раїсу Володимирівну як висококваліфікованого, досвідченого фахівця своєї справи, вмілого керівника і хорошу людину. Слід зазначити, що серед інших управлінь нашої області управління Пенсійного фонду України в Славутському районі та м.Славута - завжди в числі кращих і зразкових.
     Значну увагу працівники управління під керівництвом Раїси Коваль приділяють особистому прийому громадян та наданню всіх послуг, що здійснюються в приймальні для громадян за принципом «єдиного вікна». В управлінні облаштовані місця для прийому громадян та зал для очікування, в якому відвідувачі можуть ознайомитися з потрібною для себе інформацію, переглянути газети чи буклети. Так, з початку року, за даними щоденного моніторингу, сюди звернулись 29275 громадян. В середньому за день в управлінні Пенсійного фонду надаються послуги для 130 осіб. За аналізом проведеного моніторингу, тут цьогоріч зареєстровано в Журналі реєстрації прийому громадян та надано 5906 консультацій, видано 3304 довідки, прийнято 8075 документів, видано 1937 документів.
     Результатом поліпшення добробуту громадян стало в нашій державі регулярне фінансування та виплата пенсій в умовах їх поетапного підвищення. Адже ще не забулися ті часи, коли пенсії виплачувалися людям із значним запізненням. А скільки сил, енергії потрібно керівнику управління Пенсійного фонду, яких тільки аргументів віднайти треба, щоб зуміти довести платникам необхідність вчасної сплати внесків! Адже від їх свідомості, громадянської позиції залежить своєчасність отримання пенсій жителями міста та району.
     Раїса Володимирівна завжди займає принципову життєву позицію. Як депутат районної ради, з метою вирішення нагальних питань вона працює у тісному контакті з керівництвом районної державної адміністрації та районної ради, міськвиконкому, знаходить підтримку та розуміння у депутатів обласної ради.
     Завдячуючи високому рівню, організаторським здібностям і таланту керівника, у нинішній нелегкий час колектив управління Пенсійного фонду України працює згуртовано та стабільно. Тут вміло налагоджена вся системна робота колективу. Як людина, співчутлива до бід і проблем інших, Раїса Володимирівна Коваль завжди охоче допомагає не лише громадянам поважного віку, але й тим, з ким йде пліч-о-пліч, - своїм працівникам, які звертаються до неї з власними питаннями.
     Її життєве кредо - працювати заради людей, а пріоритет у роботі один, причому, принциповий: уважне ставлення до кожної людини, розуміння її проблем, дотримання усіх норм законодавства.
     
     Інна Василівна СИДОРЧУК працює в управлінні Пенсійного фонду вже 9 років. Два місяці тому їй було довірено очолити один із складних відділів – відділ пенсійного забезпечення, де, власне, вона і працювала досі. Що думає Інна Василівна про сучасну пенсійну систему в Україні? Ось її слова:
     - Відповідно до статті 46 Конституції України кожна людина має право на забезпечену старість. Й реалізувати цю гарантію покликана сучасна пенсійна система, яка запрова- джена з 1 січня 2004 року Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування". Отож наше упра- вління здійснює виплату цих державних пенсій людям в солідарній системі за віком, по інвалідності, в разі втрати годува- льника.
     Основною ділянкою роботи нашого відділу пенсійного забезпечення є ведення особистого прийому громадян, а також пенсійних справ, їх облік та збереження, призначення, перераху- нок пенсій, підготовка документів для виплати пенсій. Коротко я назвала б це турботою держави про людей.
     
     Наталія Володимирівна
     ШЕВЧУК, заступник начальника управління Пенсійного фонду в Славутському районі та м.Славута, працює тут уже більше 20 років. Перед тим, після закінчення Шепетівського технікуму, була спеціалістом районного управління праці та соціального захисту населення, де усвідомила велику відповідальність в роботі з людьми. У Пенсійному фонді цей досвід став для неї основою професійності.
     - Робота нашого управління - це робота з людьми і для людей. А тому, завдання, які щодня доводиться виконувати нашим спеціалістам, спонукають їх постій- но підвищувати свій професійний рівень.
     Найбільше людей у нас, як правило, буває у вівторок та четвер зранку. Це пов’язано з тим, що у зазначені дні для пенсіонерів району встановлені пільгові рейси автобусів. Якщо бачимо, що збирається багато людей, залучаємо до роботи інших спеціалістів, - каже Наталія Володи- мирівна.
     Найбільше громадян звертаються із запитанням до нас щодо роз’яснення з призначення виплати пенсій, цікавляться змінами в пенсійному законодавстві, можливістю переходу на інший вид пенсії, розмірами підвищень і доплат, порядком проведення перерахунку пенсій тощо.
     В цілому спеціалістами упра- вління надано консультацій та послуг з початку року 17584 громадянам, в середньому за день на особистому прийомі у спеціалістів Фонду буває близько 77 чоловік. Навіть уявити, яких зусиль потребує така напружена робота, складно. Але працівники управління намагаються виконувати поставлені перед ними завдання сумлінно, з любов’ю до людей.
     
     Наталія Василівна Демчук уже 6 років очолює в управлінні відділ персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж. Щоб уявити обсяги роботи цього відділу, варто наголосити: протягом 11 місяців п.р. його спеціалістами прийнято 9483 звітів страхувальників. Робота відділу зорієнтована на покращання якості підготовки звітів до ПФ фізичними особами-підприємцями та підприємствами. З цією метою нині роботодавці залучаються до подання звітності з використанням електронного цифрового підпису. В 2012 році вже прийнято 1728 таких звітів.
     Про складну роботу цього відділу свідчить і те, що лише в цьому році ним уже видано 877 довідок для призначення та 1943 довідки - для перерахунку пенсій, з бази даних персоніфікованого обліку надано 833 довідки на індивідуальні запити застрахованих осіб про стан їх персональних пенсійних карток.
     Нині відділом впроваджується в дію й така новітня інформаційна технологія як «інформаційний кіоск», що дозволить покращити якість та розширити перелік послуг.
     
     Головним спеціалістом відділу персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж Сергієм Миколайовичем Гаврилюком, який працює в управлінні Пенсійного фонду з 2003 року, цьогоріч прийнято вже майже 9 тисяч звітів. Враховуючи, що звітність до Пенсійного фонду приймається щомісячно до 20 числа, то в середньому протягом дня припадає прийняття звітів від 63 платників.
     В управлінні функціонує «гаряча» телефонна лінія для оперативного вирішення питань із застосування пенсійного законодавства, за телефоном якої вже звернулись 435 осіб. Щомісячно кожної третьої середи проводяться «прямі» телефонні лінії за участю начальника управління та його заступників.
     
     У нинішньому році Світлана Геннадіївна Ковальчук виборола третє місце в конкурсі «Кращий державний службовець» в номінації «Кращий керівник» серед працівників органів Пенсійного фонду області. В управлінні вона з 2008 року очолює відділ обліку надходження платежів, яким обслуговується 3700 страхувальників, з яких - 750 - юридичні та 2900 - фізичні особи-підприємці. Середньомісячні надходження власних коштів становлять понад 11млн грн, що забезпечує виплату пенсій для 47% пенсіонерів - проти 45%, як було у минулому році.
     Роботу відділу спрямовано на використання повною мірою всіх наявних джерел наповнення бю- джету управління. Забезпечено надходження внесків на рівні 99,8% нарахованих до сплати сум. Залучено до сплати 99,5% пІдприємців-спрощенців, у рахунок погашення боргу в поточному році надійшло майже 2 мільйони гривень.
     Аби не втратити жодної копійки внесків, забезпечити надходження до соціальних фондів, захистити права на соціальний захист застрахованих осіб, спеціалісти відділу повною мірою вико- ристовують набуті знання та практичний досвід із глибоким усвідомленням відповідальності за доручену справу.
     
     Алла Василівна МАЛИЩУК, – перший заступник начальника управління, яка закінчила Харківський фінансово-економічний інститут, в управлінні працює з 2002 року, а на займаній посаді - з вересня 2005 року, розповідає про роботу колективу управління, спрямовану на виконання заходів щодо реалізації соціальних ініціатив Президента України:
     - З метою виконання державного завдання щодо сталого фінансування та виплати пенсій управління активно працювало над наповненням бюджету Пенсійного фонду. За 11 місяців до бюджету управління з усіх джерел фінансування надійшло 368,4млн грн, що на 14,7% більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Власні надходження зросли у порівнянні з аналогічним періодом на 16,6% і складають 126,1млн грн, що становить 98,8% планових показників.
     За рахунок вищезазначених ресурсів забезпечено виплату пенсій та грошової допомоги з урахуванням їх підвищень для 19159 пенсіонерів, які перебувають на обліку в управлінні. Загальна сума видатків на пенсійні виплати та інші заплановані витрати склала 244,4млн грн, що на 28,6млн грн. (13,2%) більше, ніж відповідного періоду минулого року.
     В два етапи, з 1 січня та з 1 липня, проведено перерахунки пенсій для 152 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Збільшено розміри підвищень для 2665 учасників війни, 440 членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, 6250 дітей війни.
     На виконання соціальних ініціатив Президента України, постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2012 року №327 «Про підвищення рівня соціального захисту населення» з 1 травня 2012 року проведено осучаснення заробітної плати пенсій, призначених до 2008 року, та встановлено доплати для 17,9тис. пенсіонерів (або 93%), середній розмір підвищення склав 118 гривень.
     
     Руслан Станіславович КУХАРЧУК, маючи освіту програміста (закінчив Рівненський європейський універ- ситет фінансів, менеджменту та бізнесу), працює в управлінні Пенсійного фонду завідуючим сектору програмного забез- печення. Його обов’язок - стежити за бездоганним функціонуванням 38 комп’ютерів та 8 серверів, а втім – забезпечувати роботу всього колективу управління на рівні високих сучасних вимог.
     
     
     
     
     Інформація не без моралі
     Надзвичайно відповідальною ділянкою роботи управління Пенсійного фонду в Славутському районі та м.Славута є збір обов’язкових внесків з фізичних осіб-підприємців, запроваджених з липня 2010 року. Хоч така норма і викликала масу невдоволень та нарікань з боку підприємців, проте завдяки їх сумлінності до бюджету управління щорічно додатково надходить понад 8 мільйонів гривень, що дає можливість забезпечити коштами на виплату пенсій майже 1000 пенсіонерам.
     На жаль, на загальному фоні свідомих підприємців, які відповідально ставляться до обов’язку сплати внесків, існує й коло таких, які вільно трактують законодавчі норми, безпідставно вимагають пільг зі сплати обов’язкових платежів, намагаються шукати вигідної для себе «правди». Перелік таких осіб сталий із року в рік. Так, протягом 2011-2012 років 73 (2,1% від всіх фізичних осіб-платників) підприємці оскаржували вимоги про сплату боргу до управління Пенсійного фонду в судовому порядку. Проте, жодну зі скарг не було задоволено на користь підприємця. А поки тривала процедура узгодження сум внесків, борги тільки наростали - за рахунок штрафів і пені за порушення строків сплати. Тож, якщо врахувати суми коштів, які були сплачені підприємцями «захисникам», і вартість послуг державних виконавців, як, до речі, також стягуються з боржника, то витрати підприємців зросли майже втричі. Ось така невесела вийшла арифметика.
     Всього на примусове стягнення боргу з підприємців до відділу ДВС було направлено 576 виконавчих документів на 842 тисячі гривень. Стягнуто борг за 464 документами, надійшло в рахунок погашення боргу 536,8тис.грн. А оскільки ані пільг, ані прощення боргів законодавством не передбачено, то, як запевняють працівники управління Пенсійного фонду в Славутському районі та м.Славута, ними будуть вживатись заходи, спрямовані на повну ліквідацію заборгованості.
     
     Матеріали підготувала Віра МАЛЬЧУК, фото автора.
     


  коментарі: 2

читатель : Неспроста оная статья появилась, неспроста. Мальчук что, собирает документы или уже вышла на пенсию, раз так восхваляет Начальницу пенсионного фонда?  (написано 20.12.2012 в 22:48 з адреси:  129-74-124-91.pool.ukrtel.net)
9w16pZe9 : Well put, sir, well put. I'll celatinry make note of that.  (написано 12.08.2013 в 22:58 з адреси:  130.206.80.11)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 7 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік