Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Buy An Essay Online  :  cover letters <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>teacher cover le  ...
Homework Good Or Bad  :  professional cover letter <a href="http://coverletters.store">cover letter help</a> cover letter help <a href=http://coverletters.store  ...
Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.12.2012 ПЛЕКАЙМО МОВУ!

Мова – це невичерпна духовна скарбниця, в яку народ безперервно вносить свій вклад, переливаючи всю чашу свого розуму й почуттів. Та нелегка доля спіткала нашу багатостраждальну рідну українську мову. Хоч усі ми віримо, що майбутнє - за нею, й існуватиме вона, доки житиме на землі український народ. Бо вона ввібрала в себе все найкраще, найніжніше, найпоетичніше – перший голос немовляти, красу червоної калини та хрещатого барвінку...
     Саме про це йшлося на уроці рідної мови, присвяченому Дню писемності, у Ганнопільському нвк. Вчителька української мови та літератури М.В.Федорчук прагне, щоб її розуміли учні, аби кожний її урок освітлював душі школярів добрими і світлими помислами. Адже без поваги, любові до рідного слова не може бути ні всебічної вихованості, ні духовної культури…
     Приємно було побувати на такому уроці мені, вчителю-філологу. Нині я вже не працюю, але думками й помислами завжди лину в рідну школу. І сьогодні болісно переживаю те, що зараз всюди в спілкуванні використовується суржик. Отож, у своєму виступі нагадала учням вічні слова з вірша М.Рильського: «Як парость виноградної лози, плекайте мову». Бо саме ми повинні зберегти цей найцінніший скарб для нащадків!
     Уважно слухали учні вірші гості Валентини Пашинської про Україну, про рідне село Ганнопіль, про родину Андрощуків. Теплими словами звернулась до учнів завуч школи Л.В.Ковальчук: «Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподівання, розум, досвід, почування».
     Урок добігав кінця. Ми були задоволені, що залишили в серцях дітей хоча б краплину любові до рідної мови. Душею відчули, що де вони не будуть, скрізь відчуватимуть поклик рідної землі, їх завжди хвилюватиме аж до сліз рідне слово.
     Розелія КРУТЕНЧУК, вчителька-пенсіонерка.
     


  коментарі: 1

читатель : Скоро будем "феню" плекать. И плакать. Вера Александровна, словарь "фени" вам уже выдали? Штудируйте!   (написано 20.12.2012 в 22:53 з адреси:  129-74-124-91.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 8 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік