Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.12.2012 ШКОЛА МОЛОДОГО ВЧИТЕЛЯ

Учитель, його інтелект, манери поведінки, вміння говорити і розуміти інших, зовнішній вигляд – усе це створює певний мікроклімат у класі. Сучасні діти досить розвинуті, а отже, й вимогливіші до вчителя. Вони цінують високий професіоналізм педагога, його рівень знань, об’єктивність оцінювання. Це все усвідомлює молодий фахівець Варварівського нвк Ірина Сергіївна Чулій. Саме тому вона завжди перебуває в творчому пошуку.
     Ірина Сергіївна запросила бажаючих на відкритий урок в рамках Школи молодого вчителя. Присутні потрапили на урок-казку з теми «Дієслово».
     Атмосфера невимушеності, співпраці панувала на занятті. Захопи- ли колег різноманітні вправи, мультимедійні засоби, лексична робота. А ще – сяючі оченята дітей, які з радістю сперечалися й доводили свою думку, працювали у групах і складали поетичні, образні речення. Молоді колеги з Піддубець, Поляні та Улашанівки, які взяли участь в обговоренні уроку, були вдячні Ірині Сергіївні за прекрасний мікроклімат, створений на уроці, за сучасні методи навчання, якими поділилася вчителька. І.С.Чулій розвивала творчі здібності шко- лярів, адже саме такою була проблема, винесена на засідання Школи молодого вчителя-словесника.
     А потім із великим задоволенням присутні стали учасниками та глядачами Свята мови. Ведучі Юрій Антонюк і Таня Кравченко захопили в полон виразністю, бентежністю, шанобливим ставленням до рідної мови. Гарно співали Саша Олійник, Яна Кравчук, Дарина Бондарук. Найактивнішими були учні 5 та 6 класів.
     Керівник Школи молодого вчителя Галина Іванівна Гарбарук відповіла на проблемні питання колег, радила цікавитися новітніми технологіями, тримати руку на пульсі життя, вірити в свої можливості і пам’ятати, що тільки нелегка праця й постійне вдосконалення допоможуть дорости до Майстра.
     Окрема подяка – директору Варварівського нвк Л.Ф.Мартинюк та її заступнику О.В.Піскун за гостинність і теплий прийом, прекрасну презентацію навчального закладу.
     Тамара КУСОК, методист райво.
       коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік