Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.12.2012 РОЗДУМИ НАСТАВНИКА

Життя прожити – не поле перейти. Загальновідома істина, чи не так? Звичайно, дорослій людині це зрозуміло. А як донести її до вразливої, тонкої душі дитини? Як підготувати юнь до майбутнього – такого прекрасного й водночас складного?..
     Працюю в школі давно і дуже тішуся, якщо наші випускники знаходять своє «місце під сонцем». А ще коли вони обирають одну професію на все життя – й із задоволенням про це кажуть.
     Із стін нашої альма матер вийшли люди різних професій.Радіємо, бо наші колишні учні нині – професори, прокурори, судді, лікарі, вчителі, банкіри, економісти, підприємці. А головне, що всі вони - хороші люди з добрим серцем та світлою душею. Ми слідкуємо за їхніми долями і зичимо їм здоров’я та прямої життєвої дороги.
     Школа стоїть в Губельцях посеред села як острівець Надії, Добра та Любові. І кожен може сюди прийти за порадою в радості та горі. Ми готуємо дітей до дорослого життя вже з першого класу. Профорганізаційна робота ведеться систематично, бо дуже хочеться, аби школярі добре орієнтувалися в світі сучасних професій, щоб готувалися до самостійного життя вже сьогодні. І це нічого, що у нас діти закінчують лише 9 класів. Чимало наших випускників вступають у середні навчальні заклади. Тому ми це враховуємо в своїй роботі.
     Нещодавно в Губелецькому нвк відбувся цікавий виховний захід «Зустріч з людьми різних професій». Перед цим ми провели анкетування «Ким бути?», тож і відразу стало зрозуміло, кого запрошувати. Отже, учні зустрілися з педагогом (Л.М.Рогальська), медиком (Л.М.Сорочинська), правоохоронцем (А.В.Улащук), бухгалтером (О.С.Мирончук), працівником соціальної служби (М.Ю.Гольдер). Вперше до нас завітала Маргарита Євгенівна Кравчук, начальник Славутського міськрайонного центру зайнятості. Вона ознайомила дітей із сьогоднішнім ринком професій та запросила весь шкільний колектив до співпраці.
     Розмова вийшла теплою, щирою. Діти швидко знайшли спільну мову з гостями. Вони отримали професійні відповіді на свої численні запитання і щиро вдячні всім, хто відгукнувся на наше прохання про гостини в НВК.
     Розумію, що уподобання дітей можуть змінюватися, бо вони ж дорослішають. Проте, думати про майбутнє треба вже сьогодні! І у мене є заповітна мрія - вона давня, як світ: аби всі наші вихованці були здорові та щасливі. Вітаю їх з наступаючим Новим роком! Добра вам та щастя!
     Ростислав КИРИЛЬЧУК, директор НВК.
     
     На фото: М.Кравчук, начальник міськрайонного центру зайнятості, та А.Улащук, дільничний інспектор, спілкуються із школярами.  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік