Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Продам недорого часник. ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,ковалят097214882...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 20.12.2012 ВІД ДІТЕЙ – ЛЮБОВ, ВІД БАТЬКІВ – ШАНА, ВІД КОЛЕГ – ПОВАГА, ВІД ГРОМАДИ – ПОДЯКА

Нещодавно своє славне 60-річчя зустрів мудрий, чемний, дружелюбний директор Хоровецького нвк Михайло Анатолійович Нечай. Скільки його пам’ятаю, завжди він серед людей і дітей, виявляє всюди благородство і доброту свого серця. Батьки привили йому любов до села та односельчан з дитинства. А ще - душевне ставлення до дітей і працелюбність. Так вийшло, що Михайло Анатолійович, отримавши ди-плом про вищу освіту, більшу частину свого життя віддав школі. Лише деякий період він працював головою Хоровецької сільської ради, а все пройдене життя присвятив Хоровецькій школі в основному на посаді її директора. Навіть у найважчі еконо- мічно роки школа функціонувала на належному рівні завдяки професіональному підходу Нечая до вирішення всіх нагальних проблем.
     «Якщо ви вдало виберете роботу і вкладете у неї свою душу, то щастя саме відшукає вас», - сказав колись К.Ушинський. Михайло Анатолійович присвятив своє життя професії педагога, і має великий педагогічний досвід. Він – вмілий фахівець і чудовий керівник. Та хоч би яким талантом не володіла людина, однак без наполегливої праці, без розуміння свого призначенняїй не втілити мрії у життя. Тут найголовніше – не схибити, вірою і правдою служити своєму ремеслу. Зокрема, для Михайла Нечая це - турбота про дітей. З цього починаються і цим завершуються щоденні клопоти директора Хоровецького нвк. Керувати для нього – означає не командувати, а заохочувати, підтримувати, спрямовувати діяльність шкільного закладу на шлях перспективних перетворень.
     А ще Михайло Анатолійович постійно пов'язаний із громадою села, яка обирає його депутатом – чи то сільської, чи районної рад. І його мудрі пропозиції - то реальний вплив на розвиток місцевого самоврядування. До нього йдуть за порадами, за допомогою, за вирішенням проблем - і він, як депутат, позитивно вирішує їх. Тож заслужив не тільки любов від дітей, а й шану від батьків, повагу від колег, подяку від громади села.
     Петро ШЕЛЕПАЛО, відмінник освіти України.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 1 + 6 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6859
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік