Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       Вишию картини0684400378...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.12.2012 АБИ ДІТИ НЕ СТРАЖДАЛИ

Запали в душу декілька життєвих історій, які в ході розгляду заяв і клопотань постали перед членами комісії із захисту прав дітей районної державної адміністрації, що проходять під головуванням В.Колодніцького, заступника очільника РДА. Матеріали до них здебільшого готують служба у справах дітей (очолює С.Мороз), виконкоми сільських рад та освітянські заклади – вони найближче перебувають до родин, де неналежно виховуються діти. Не стоїть осторонь й наша ЦРЛ, коли недоглянутих діток доводиться ставити на ноги. Отже…
     ОБІЦЯНОГО НЕ ВИКОНАЛА
     На минулому засіданні дуже багато уваги і душевних слів було адресовано молодій мамі трьох доньок Інні Демидченко (всі прізвища в публікації змінені з етичних міркувань. – Авт.). Справа в тому, що двоє старшеньких уже який рік постійно перебувають у Плужнянській школі-інтернаті: дівчатка забули, коли матуся їх востаннє провідувала і як взагалі вона виглядає (можу засвідчити, доволі симпатична особа). Меншеньку ж Інна скрізь возить за собою, бо мешкає то в місті, то у Стриганах – і це замість того, аби влаштувати дочку в Крупці у дитсадок, де дитина могла б всебічно розвиватись.
     Аби не постало питання про позбавлення батьківських прав, любляча матуся слізно пообіцяла виконати все те, що мусила робити й без виклику на комісію: доїхати врешті до Плужного, оформити всі необхідні документи в дошкільний навчальний заклад та на отримання «дитячих» грошей. І що? Не зробила жінка нічого. Зі школи-інтернату в службу у справах дітей надійшов лист із проханням забезпечити її дочок одягом; до облаштування третьої доньки у ДНЗ справа теж не дійшла. Тому на цей раз голоси членів комісії не розділились, і рішенням було одноголосним: ініціювати перед прокуратурою питання щодо позбавлення І.Демидченко батьківських прав відносно дочок Олександри, Ангеліни та Євгенії.
     
     ДЕ ТИ, ВІЧНА ЛЮБОВЕ?
     Їй було лише 14, коли вони одружились. Довелося це робити через суд, бо кохання не могло чекати повноліття нареченої. Позаду – шість років шлюбу і двійко нажитих у ньому дітей: старшому синочкові нині 5 рочків, а меншенькому лише рочок сповнився. То чому ж були викликані на комісію 27-річний Віталій й все ще юна Наталія? Через що члени її мали визначити місце проживання їхніх дітей? Об що розбився любовний човен?..
     Дуже хотілося зрозуміти Наталю, але не вдавалося. Залишимо за кадром спільне проживання (мабуть, непросте) із чоловіковими батьками, її прагнення до свободи й постійне бажання вирватись у рідне село. Але блукання деінде?.. Зараз молода жінка мешкає в домі своєї рідні, де повно людей, дітей (включаючи дитину з інвалідністю), а ще панують у ньому постійні сварки і непорозуміння. Й туди привезти двох своїх хлопчиків?! «Минулого разу ми примирилися, хоча тоді вона втекла із меншим сином, - каже Віталій. – Але все повторилося. Я втомився терпіти, тому подав на розлучення. Дітей не можу Наталі віддати, бо не вірю, що вона дасть їм раду». Що ж, комісія підтримала пропозицію залишити хлопчиків до суду за батьком.
     
     ГІРКЕ БАБИНЕ ЛІТО
     Хто-хто, а 44-літня Тамара Станіславівна аж ніяк не мала бути викликана на комісію. Бо завжди її родина вважалася у селі пристойною. Ще б пак, семеро дітей народилось у Грінченків, старші син і донька вже самі стали батьками, створили хороші сім’ї. Ще один син навчається в училищі й постійно навідується додому. Троє менших братиків – школярі. Марійка оце пішла в перший клас (на жаль, дитина невиліковно хвора)…
     Але тут з осені щось сталося з їхньою мамою: занедбала дім і дітей й, що найстрашніше, стала пиячити. А причина вся, виявляється, в тому, що в кінці літа пішов з дому чоловік. То яка ж це трагедія, коли жінка так описала своє сімейне життя: «Промучилася всі 19 років з ним. Втікала гола і боса, бо гнався з ножем. Бив смертним боєм»? І от страждання скінчилися. На здоровий глузд - починай, жінко, життя з чистого листа. А діти тебе підтримають і у всьому допоможуть!
     Ні, знайшовся якийсь Котик, із яким Тамара Станіславівна тепер разом «культурно відпочивають». Діти опинилися на роздоріжжі – стоять за мамою, але й за батьком. Їм соромно і боляче, що родина опинилась в такій ситуації. А чому не болить серце матері? Як їй, котра ставила на ноги семеро своїх сонечок, чути вердикт на свою адресу: «Притягнути до адміністративної відповідальності за неналежне виховання дітей»? Може, одумається…
     Валентина ЗАВАДСЬКА, член комісії.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

9 + 1 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 4 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік