Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Assignment Of Leases  :  internship cover letters <a href="http://coverletters.store">application cover letter</a> cover letters <a href=http://coverletters.sto  ...
Essay Help  :  cover letter help <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>a good cover  ...
Куплю/продам:       Продам двухкомнатную ква...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 18.12.2012 ІГОР ЛОСЄВ: ЗМОВА СТОЛІТТЯ

Чимало російських політологів-українофобів стверджували, що незалежна Україна – це проект, розрахований не більше ніж на 20 років. Здається, сьогодні Кремль та його потужна агентура в Києві почали переходити від слів до діла.
     Дедалі більше затягується на шиї України газовий зашморг і вельми показово, що нинішня прокремлівська верхівка нашої країни не робить реальних кроків, аби за прикладом інших європейських держав та їхніх господарських суб’єктів звернутися до міжнародних судів. Замість того – дешева клоунада з диверсифікації джерел енергопостачання, як-от підписання протоколів про наміри невідомо з ким, мовляв, цей сумнівний хтось забезпечить нас газом. Чи гучні виступи перед арабськими шейхами про великі газові перспективи для України, які забезпечить дружба Януковича з монархами Перської затоки… За цими сюжетами у стилі казок «Тисячі й однієї ночі» проглядається абсолютна порожнеча.
     
     Одну за одною підписують угоди, що геополітично й ідеологічно зводять державний суверенітет нанівець: харківська капітуляція, що увічнює російський військовий контроль над Півднем України, закон Ківалова – Колесніченка про фактичне скасування державного статусу української мови, ліквідація у спосіб псевдореформування Збройних сил України, призначення керувати силовими структурами уродженців іноземних держав тощо. Стрімкими темпами готують політичний і морально-психологічний ґрунт. Для чого? У багатьох містах країни з’явилася величезна кількість агітаційних плакатів близького друга президента РФ Владіміра Путіна, колишнього шефа Адміністрації президента Леоніда Кучми Віктора Медведчука, який закликає до референдуму з найважливіших питань зовнішньої політики. Його заклики (чи бажання медведчукового московського друга?) почув Янукович, і підвладна регіоналам Верховна Рада ухвалила закон про всеукраїнський референдум, на якому можна вирішувати будь-які питання, зокрема й поставити питання про приєднання України до РФ, запровадження подвійного громадянства, державність російської мови в Україні тощо.
     
     Під патронатом політика Ґундяєва (який ще й Патріарх РПЦ) створено ініціативні групи (з філіями в Україні та Білорусі), що збирають підписи за проведення референдуму про об’єднання трьох держав. У будь-якій країні такі дії було б сприйнято як загрозу. Але не за нинішньої влади в Україні, яку деякі аналітики ще у 2010 році назвали «ліквідаційною комісією Української держави».
     Досвід останніх трьох років показує, що Партія регіонів береться лише за ті голосування, які за будь-яку ціну виграє. За весь цей час вона не провела жодних чесних виборів. То які ж підстави вважати, що ПР проводитиме чесний референдум? Той закон, що вона ухвалила дає об’єктивну можливість легко сфальшувати будь-який референдум, бо немає ніяких перешкод для тотального застосування адміністративного ресурсу. Регіонали легітимізували формування комісій із проведення референдуму місцевими органами влади, що підконтрольні центрові (без участі політичних партій, без спостерігачів на дільницях).
     
     За спиною українців можуть забрати державу за допомогою шахрайського сфальшованого референдуму (навіть якщо 90% громадян проголосують проти Митного союзу, Євразійського союзу та інших неоімперських проектів Кремля), а потім навіюватимуть їм, що вони самі добровільно відмовилися від своєї національної незалежної державності. І це при тому, що жодні виборчі процедури, організовані Партією регіонів, не викликають довіри ані в самій Україні, ані за її межами. Люди дедалі більше запитують, чому більшість завжди голосує проти ПР, а регіонали завжди виграють? Звісно, в процесі зомбування громадян використовуватимуть усілякі пропагандистські шахрайства на кшталт того, що, мовляв, приєднання до Митного союзу чи інших геополітичних новоутворів Москви не є втратою незалежності. Однак це втрата незалежності де-факто, яку буде легко оформити де-юре; то вже справа юридичної техніки й питання часу, коли Україна стане чимось на взірець Татарстану в Російській Федерації. Спочатку нас позбавлять міжнародної правосуб’єктності, коли всю нашу зовнішню політику визначатиме Кремль, потім відсунуть від контролю над власним кордоном, проголосивши «спільний кордон Митного cоюзу» тощо. Охочі можуть згадати, як у 1922 році з формально суверенних радянських республік утворили централізовану комуністичну імперію.
     
     Дуже прикро, що опозиція в Україні практично не реагує на цю загрозу (про СБУ промовчимо), хоча мусила б ударити в усі дзвони. Якщо внаслідок шахрайського референдуму незалежність України буде перекреслена, залишиться тільки один шлях порятунку: в конституціях багатьох країн світу є положення, що громадяни повинні (а не тільки мають право!) захищати свою державу всіма засобами… Дуже не хотілося б такого варіанту, але складається враження, що нині Україну вперто й послідовно ведуть саме до нього…
     
     Ігор Лосєв
     
     
     


Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 23

славутчанин : Біда в Украіні ще й те,що розвелось писак ,які пишуть що попало.і про що попало.Звідки взявся Лосев?Коли б за свою писанину несли відповідальність- "грамотіів від політики"було б значно менше.  (написано 18.12.2012 в 17:35 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
Ультрас : Славутчанин не телепай своїм дурним язиком, бо все правильно написано. Поки опозиція паркани пиляє, пята колона не спить. А закон про референдум українці прогавили. А це міна сповільненої дії. І взагалі ця банда ригів доводить Україну до справжньої руїни.   (написано 18.12.2012 в 17:50 з адреси:  85-140-132-95.pool.ukrtel.net)
перехожий : У мене виникло стійке почуття, що під псевдо Ігор Лосєв ховається хитрожопий москаль. Він ніби плаче за тим, що кляті ПеРдуни ось-ось позбавлять Україну незалежності, як дівку цноти, а сам чомусь мовчить, чи не розуміє, що Україну позбавив справжньої незалежності Льонька Кравчук, коли за «дякую» відав РФ стратегічну ядерну зброю. Добив незалежність Кучма з нами обраним «щирим українцем-пасічником» Ющенко, коли під їхнім керівництвом «роздерибанили» народом надбану власність і «дореформували» до ручки ЗСУ. А ми в цей час «шльопали вухами» і ніяк не могли второпати, що роздаючи нам «ваучери» нас також «мають в усі отвори».
      Дозволю собі пригадати слова чи то Рокфеллера, чи то Ротшильда: «Коли я отримую змогу керувати фінансовими потоками в держави, то мені зовсім байдуже хто в цій державі пише закони». Це означає, що з втратою контролю за фінансами, країна автоматично втрачає незалежність. Подумаємо, а хто в нас має в руках фінансові та економічні важелі? То - то й воно. Так що від незалежності в нас давно залишилась «дірка від бублика»
     Немає чого кричати про зґвалтування, після того як все відбулося.
     А як щось казати на цю тему, то треба казати з розумінням справи.
      
(написано 18.12.2012 в 18:40 з адреси:  154-132-133-95.pool.ukrtel.net)
славутчанин : Перехожий зрозумів ,в чому справа,бо думае головою.А ультрас....с....  (написано 18.12.2012 в 18:45 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
Ультрас : Дурні ви аж брязкаєте. Тоді немає в світі держав бо всі фінанси контролюють американські євреї? Є тільки Америка одна держава. Ми ще маємо свою державу але скоро можимо її втратити. І цей Лосев добре про це нагадує. І якщо такі барани як ви це не зрозуміють буде пізно.  (написано 18.12.2012 в 18:55 з адреси:  195-21-132-95.pool.ukrtel.net)
Іван : Ну і толку з того,що написав Лосєв статейку. І так всі знають хто винен. Шкода, що ніхто не пише, що робити.  (написано 18.12.2012 в 18:56 з адреси: 46.63.78.164 unnamed.x-city.com.ua)
Ультрас : Як що? треба недопустити цього референдуму! А якщо ні, то як там написано захищати свою державу всіма засобами, а не соплі жувати. Слава Україні!  (написано 18.12.2012 в 19:02 з адреси:  195-21-132-95.pool.ukrtel.net)
Іван : Наївно вважати, що хтось ззовні валить Україну, чи то через референдум, чи то через газ. Україна сама розвалиться. Навпаки, поки що нашу державу підтримують через штучне дихання :)  (написано 18.12.2012 в 19:07 з адреси: 46.63.78.164 unnamed.x-city.com.ua)
перехожий : Ультрасе! Ти хоч колись в дзеркало заглядаєш? І кого ти там бачиш?
     Якщо робити всновки з твоїх коментів, то ти тупий як два сибірських валянки разом.
     Не люблю ображати людей, але ти дуже просиш.
     Якщо хочеш ще, то кажи не соромся.  
(написано 18.12.2012 в 19:21 з адреси:  154-132-133-95.pool.ukrtel.net)
Іван : Партії, що пройшли до ВР, досягли своєї мети, хтось більш, хтось менш. Народ живе так як заслуговує. Що на заході, що на сході, усі хотіли щоби хтось узяв Україну на фінутримання. Образила Україну Європа, бач яка погана, не хоче утримувати. Підемо до Росії, може вона захоче. Але і там ми нікому не потрібні. І вже на сході будуть ображатись, ми ж брати, дайте грошей на прожиття. Тільки нікому не спаде на думку, що потрібно працювати у поті лиця. Пахати і ще раз пахати, жити на свої зароблені, не позичати, не клянчити. І тоді начнуть поважати в усьому світі.   (написано 18.12.2012 в 21:00 з адреси: 46.63.78.164 unnamed.x-city.com.ua)
О.М. : И автор и большинство комментаторов, по сути, правы. Если наши избранники, уж какие есть, господа, все наши, не предпримут кардинальных парламентских мер, в недалеком будущем мы можем оказаться в новом СССР и уже навечно. Но наш народ сам по себе не поднимется. Нужны – поводыри. А пока ЮВТ в тюрьме – дело тухлое. Любите вы ее или нет, а все опросы говорят о том, что она была и пока есть наиболее рейтинговым оппозиционным лидером. Вот и выходит замкнутый круг какой то. Единственная надежда на Америку с Европой..  (написано 18.12.2012 в 22:27 з адреси:  80-78-132-95.pool.ukrtel.net)
Іван : Та не треба нам поводирів. Заведуть нас на бойню нас як відгодованого кабанчика. Потрібен політик, що пообіцяє - кров, важку працю, сльози й піт, а народ за це, його не розіпне! Якщо чесно, я вже не вірю у кардинальні економічні реформи. Очікую тільки "руїну" та хаос.  (написано 18.12.2012 в 22:47 з адреси: 46.63.78.164 unnamed.x-city.com.ua)
Раб Божий : Читаю вас, дивлюся новини по ящику і тут, і так хочеться взяти в хустинку жменю землі на якій народився, виріс і досяг предпенсійного віку, зав'язати у вузлик як найціннішу реліквію, і виїхати з цього дурдому, іменуємого Україною світ за очі. І їпісь ви в ротову порожнину разом зі своїми ГО, ПО, Юльками і Яниками разом взятими. Амінь.  (написано 18.12.2012 в 23:01 з адреси:  26-127-132-95.pool.ukrtel.net)
., : іван очікуе руіну і хаос.А що ти бачило в житті шмаркач.А ти подумало про дітей,не захищенних жінок.Скотина після цього ти.Щоб ти це отримав одноосібно-виродок.  (написано 19.12.2012 в 00:06 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
Іван : :))) Ну флаг тобі в руки, йди, займайся незахищеними, можеш заодно сніг в Славуті повідкидати, хоч якась користь :) Одного бажанння мало, що би ситуація змінилась накраще.  (написано 19.12.2012 в 07:19 з адреси: 46.63.78.164 unnamed.x-city.com.ua)
К.Л. : Ну і чого ви як собаки гризетеся та один одного гадите. Нормально спілкуватися вже неможна? То ми вже самі на собак перетворилися а хочимо щоб до нас по людські ставились. А цим падлюкам тільки того і треба щоб ми всі повиздихали.   (написано 19.12.2012 в 08:02 з адреси:  ip14-72.netish.com.ua)
Віктор : Більше трьох років по тому пролунала пропозиція нашим "голосливим - громадським активістам, на кшалт Ігоря, об'єднати свої зусилля не на критиканство, а на контроль та надання пропозицій. Але тоді він та його соратники, коли він був в опозиції до В.Б. говорили це не актуально. Біда в тому, що ми ждемо, що хтось за нас щось зробить. В кінці 80 - початок 90 років минулого століття таке об'єднання простих громадян відбулося, що і привело до Незалежності. На жаль, теперішня ситуація ще не привела нас до цього.   (написано 19.12.2012 в 08:46 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
о.в. : А тепер думаймо,чи потріна нам така "незалежність".  (написано 19.12.2012 в 17:20 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
С.А. : Да нет никакой незалежности, товарищи! Нет и быть не может! Какая же это незалежнисть, когда кругом одни москали и жиды проклятые, ведь все финансовые потоки у них! А у нас что, только цепи тяжелые на запястьях да ненависть в сердцах. Объединять эту ненависть нужно, товарищи, и цепями немедленно меняться. Иначе не видать нам светлого будущего, как самого Путина, вот-с!:)))))  (написано 19.12.2012 в 22:10 з адреси:  200-115-132-95.pool.ukrtel.net)
Іван : С.А. жосско, 80 lvl :)  (написано 19.12.2012 в 23:21 з адреси: 46.63.78.164 unnamed.x-city.com.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6929
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік