Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://insuranceusaauto.com/
      - insure one auto insurance locations
     
   &nb  ...

Scottitemy  :  http://insuranceusaauto.com/
      - auto insurance companies in indianapolis
     
  &nbs  ...

Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.12.2012 ЧИ НАСТАНЕ КІНЕЦЬ СВІТУ

Цього дня планети Сонячної системи вишикуються в один ряд, і настануть «дні темряви» — попереджає тібетський монах.
     Подію Всесвіту 21 грудня 2012 року, яка наближається, одні називають рідкісним духовним святом для всієї сім’ї Світу, бо у людей відкриються розумові надможливості. Інші кажуть, що цього дня настане кінець світу. Про незвичайний день нагадує лама (монах - Авт.) з монастиря Гьяндрек під Кайласом. Він днями навіть зробив заяву для NASA такого змісту:
     - 21 грудня 2012 року Земля разом із Сонячною системою пройде через галактичну «нульову смугу». Практично на всій Землі цього дня близько 8 години ранку (за київським часом) настане повна темрява і тиша. Не стане світла, електрики, зв'язку та звуків. Земля цієї миті буде проходити через галактичну «нульову смугу». Це стан простору, де гаситься і не може розповсюджуватися енергія, де відсутні електромагнітні поля об'єктів. Лякатися і хвилюватися не треба. Темрява буде супроводжуватися космічними спалахами, ілюзійною грою світла і темряви. Інколи можна буде бачити тіні людей, мовби мерці встали з гробів. Так триватиме приблизно 3-4 дні. Потім сонячне світло знову з'явиться. Тварини наперед відчують прихід «космічної темряви» і поховаються в нори. Найбільше жертв буде у містах. Загинути може 10% населення Землі.
     Щоб пережити зміну циклів у вигляді катастрофи, треба наперед підготуватися. Найкраще у цей період бути у сільській місцевості, де є грубка, піч. Взяти теплі речі, документи, заготувати дрова, лампу, гас, сірники. Запастись продуктами і питною водою треба на два місяці, бо електрика відновлюватися буде довго — від 21 грудня струм перестане подаватися. Вікна слід завішати чимось темним і не дивитися у них, не виходити на вулицю. Не вірити своїм очам і вухам, а молитися. Якщо буде потреба кудись іти, то лише недалеко, бо можна загубитися, оскільки не буде видно навіть власної руки. У сільській місцевості краще побути до весни, хоч і з'явиться електрика.
     На думку тібетського лами, повний вихід землі з «нульової смуги» очікується приблизно 7 лютого 2013 року. Тобто, аж через півтора місяця відбудеться відновлення електрики і транспортного сполучення. До кінця березня життя відновиться повністю.
     - Так званий «кінець світу» кардинально змінить світогляд людей, — вважає монах лама. - Вони будуть духовнішими. Цей невеликий проміжок часу дасть людству поштовх до прогресу на довгі віки.
     Чи варто дослівно перейматися таким попередженням про «кінець світу», який нібито може настати 21 грудня? Наводимо думку намісника Загаєцького чоловічого монастиря ігумена Геронтія.
     - «Кінця світу» однозначно не може бути! - переконує православний священик. - Планети вишикуватися в один ряд можуть. І таке явище на земній кулі відбувається не вперше. Однозначно, в такий період, як і кожен день, треба молитися й дякувати Богу, що сподобилися бачити таке рідкісне явище. Треба знати: має бути те, що ми заслужили. Про кінець світу Господь попереджав. Єдине - не назвав ні дня, ні часу.
     Між тим, віруючі-християни визначають, в якому році настане кінець світу, за сходженням Благодатного вогню. Якщо на Пасху він не з'явиться, до наступної Пасхи настане кінець світу, - стверджують вони. Як відомо, в цьому році Благодатний вогонь зійшов.
     До речі: 36% чи 6284 опитаних українців не тільки вірять у кінець світу 21 грудня, а ще й активно готуються до нього. Трохи більший відсоток (38,7% чи 6763 опитаних) серед тих, хто вважає все черговою маячнею. А ще 15,3% чи 2666 осіб припускають, що це дійсно може бути правдою. Виходить, що більша частина опитаних таки замислюється над цим і чогось очікує.
     
     ПРОРОЦТВА І РЕКОМЕНДАЦІЇ
     Лама з монастиря Гьяндрек, під Кайласом, відомий як Оракул Шамбали, у своєму посланні він розповів, розписав і практичні рекомендації для землян:
     Потрібно заздалегідь підготуватися до зміни циклів, закінчити всі справи 2012 року, не починати нових, віддати борги.
     20.12.2012 взяти своїх дітей, усі документи, готівку й виїхати з міст на природу. Підготувати запас продуктів на 2 місяці, оскільки електромережі будуть відновлюватися довго.
     Треба мати вдома запас води, дров для опалення й свічок для освітлення. Потрібно мати в будинку піч, оскільки електрика з 21.12.2012 перестане текти по проводах.
     Зв'язок і телебачення відключаться.
     Після появи світла не слід поспішати повертатися в міста, краще до весни пожити на природі.
     Кінець світу кардинально змінить світогляд людей, вважає Оракул Шамбали. Він буде більш духовним. У розвинених країнах і країнах, що розвиваються, розквітнуть різноманітні науково-духовні вчення, системи розвитку здоров'я та особистості. «Це буде найважливішим поштовхом до прогресу людства на довгі часи», - говорить чернець.
     
     ДУМКИ ВЧЕНИХ
     21 грудня ц.р. деякі астрономи (деякі!) чекають чергового «параду планет». На їх думку, в одну лінію вишикуються (на відміну від попереднього «параду» малих планет) Сатурн, Юпітер, Марс і Земля. Такі явища бувають не часто. Найбільшу небезпеку можуть становити, певна річ, «паради» планет, орбіти яких пролягають за орбітою Землі, особливо якщо в них беруть участь такі гіганти як Сатурн та Юпітер. Однак, у цього ланцюжка не стачить сил, щоб вихлюпнути океани на суходіл або посунути тектонічні плити. Принаймні так вважають серйозні вчені. Ось що говорить, наприклад, відомий дослідник аномальних явищ, учасник наукових експедицій із вивчення наслідків падіння Тунгуського метеорита Альфред Теплов: «...Не варто хвилюватись, хоча б тому, що математика свідчить: сила дії на Землю з боку Місяця у 24000 разів дужча, ніж дія Юпітера. Але головне, що зустрічі з Юпітером відбуваються кожні 13 місяців. І всі ми живі. А в історії були навіть аналогічні протистояння. Проте немає жодного історичного свідчення про якісь катастрофи чи неприємності, котрі відбувалися б на Землі під час цих протистоянь».
     Шановний учений недаремно згадав протистояння Землі з Юпітером. Надто вже велика його маса, і перебуває він у 2,5 раза ближче, ніж, скажімо, Уран від Нептуна. Гравітаційна сила його дії на нашу планету дуже велика. Тому, якщо календар майя привернув увагу до цього протистояння, то, можливо, мав слушність. Та згадаймо, що говорить ота кам'яна пам'ятка. 21 грудня 2012р. завершиться цикл 5125 років від початку Великого календаря майя. І це буде не «кінець світу», а початок нової ери. У деяких країнах, зокрема, Гватемалі (а саме на її території знайдено ряд артефактів цивілізації майя, наприклад, вирізьблений на кам'яних сходах календар у Ла-Короні), готуються відзначити цей початок бучним і веселим святкуванням. До того ж, відомі археологи доводять, що давні майя застосовували свій календар для сприяння спадкоємності влади та стабільності в суспільстві, й аж ніяк не для завбачань «кінця світу».
     Насправді ж «До Землі ніщо не наближається і, отже, ми ні з чим не зіткнемося. Якби така ймовірність існувала (чутки про Нібіру), ми про це точно знали. А те, що пишуть про «кінець світу» всілякі мудрагелі, окрім як нісенітницею, ніяк не можна назвати. У календарі майя просто закінчився черговий історичний цикл. Наступний же календар археологи, напевно, просто ще не знайшли.
     Стосовно ж тибетського ченця, який заявив про «дні темряви й тиші», то це дуже добре, що той чернець знає, що таке електрика. Але те, що він віщує, фізично просто неможливо». Це — слова наукового співробітника Харківської астрономічної обсерваторії Геннадія Марченка. «Ніяка таємнича Нібіру не вріжеться у Землю, а "нульова смуга" - це звичайна вигадка, впевнений харківський науковець. "До Землі нічого не наблизиться, і відповідно, ми ні з чим не зіткнемося. Якби така ймовірність існувала, ми б точно про це знали", - каже він. З його думкою погоджуються і столичні науковці. У Київській обсерваторії КНУ ім. Шевченка пояснили, що у цей день взагалі не варто нічого очікувати, окрім зимового сонцестояння.
     Астрономи також запевняють, що 21 грудня цьогоріч не буде «Великого параду планет». Найближчий очікується 2022 року. Тож «кінець світу» принаймні відкладається. "Якщо вам хтось скаже, що під час параду планети шикуються в одну лінію – не вірте! По-перше, вони можуть вишикуватися тільки під кутом 90 градусів, по-друге, паради бувають регулярно, і всі ми досі живі, незважаючи на тисячі попередніх", - говорить науковець астрономічної обсерваторії університету ім.Т.Г.Шевченка Сергій Парновський. За його словами, з точки зору космології, ні в цьому, ні в іншому році, ні навіть у найближчі роки Землі нічого не загрожує.
     


  коментарі: 2

ДАНКО : БРЕД САМЫЙ НАСТОЯЩИЙ!!!! Парад был еще в 1966году.Мы в школе убсуждали эту тему.А может тоже лапшу сеяли,но такого наговора тогда близко небыло страшилки.Пусть боятся те,кто потерять наворованное жалеет.А планеты выстроятся вряд,так это народы,которые будут направленные к солнцу идти к светлой цели и как они будут расчищать себе дорогу,только богу известно.Еслиб это наблюдалось,миллионеры свои деньги.давно истратили.В таком конце они не пригодились....  (написано 18.12.2012 в 14:37 з адреси:  37.229.113.231)
ДАНКО : БРЕД САМЫЙ НАСТОЯЩИЙ!!!! Парад был еще в 1966году.Мы в школе убсуждали эту тему.А может тоже лапшу сеяли,но такого наговора тогда близко небыло страшилки.Пусть боятся те,кто потерять наворованное жалеет.А планеты выстроятся вряд,так это народы,которые будут направленные к солнцу идти к светлой цели и как они будут расчищать себе дорогу,только богу известно.Еслиб это наблюдалось,миллионеры свои деньги.давно истратили.В таком конце они не пригодились....  (написано 18.12.2012 в 14:38 з адреси:  37.229.113.231)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 9 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 6 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік