Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.12.2012 МИКОЛА БОЧКАЙ, НАСТОЯТЕЛЬ СВЯТО-ПОКРОВСЬКОЇ ЦЕРКВИ М.СЛАВУТИ

- В книзі «Одкровення» Іоанна Богослова чітко описані останні дні життя людства. Настануть часи, коли не вистачатиме нафти, газу та інших енергоносіїв. Вода стане гіркою і непридатною для вживання через отруєння хімікатами. Внаслідок екологічних лих земля втратить родючість. Почнуться війни: сильні народи підкорюватимуть слабкіших. Внаслідок усього цього пошириться міграція цілих народів…
     Під час міжнародних воєн з’являтимуться нові лідери, але вони програють політичну боротьбу так званому Антихристу, який і очолить світові перегони. Він пересуватиметься на дивному апараті (щось на кшталт літаючої тарілки), здатному миттєво діставатися із континента на континент. Населення Землі буде піддане зомбуванню через усі можливі засоби. Документи, гроші щезнуть – необхідність в них відпаде. В тіла людей (ймовірно, у мозок) вживлятимуть спеціальні прилади, від чого людина втратить власну волю і стане напівроботом.
     І все ж, справжні християни не прийматимуть знака диявола, за що їх убиватимуть. Кінець світу для людей набожних буде очевидним. Всесвітня катастрофа витатиме в повітрі, як це було в 1939-1941 роках. Однак слід зауважити, що Христос сказав: терміну кінця світу ніхто не знає, навіть янголи. В той же час для хороших людей кінець світу або смерть не страшні, бо кожен християнин повинен щодня і щогодини пам’ятати про свою кончину.
     


  коментарі: 3

Олександр : А той зламаний ріг, і що стали на його місці чотири, це чотири царства постануть із цього народу, але вже не в його силі.
      А в кінці їхнього царства, коли покінчать своє ті грішники, постане цар нахабний та вправний у підступах.
      І зміцніє його сила, але не його власною силою, і дивно винищить він, і буде мати успіх, і діятиме. І винищить він сильних і народ святих.
      А через свою мудрість буде мати успіх, омана буде в його руці, і він звеличиться в своєму серці. І в часі миру він понищить багатьох, і повстане на Владику над владиками, але без руки буде зламаний.
      А видіння вечора та ранку, про яке було сказано, це правда, та ти сховай це видіння, бо воно відноситься на далекі часи.
     (Дан.8:22-26) 
(написано 17.12.2012 в 18:03 з адреси:  SOL-FTTB.15.93.27.94.sovam.net.ua)
ДАНКО : Это все иллюзии і примари від лукавого....  (написано 18.12.2012 в 14:42 з адреси:  37.229.113.231)
Громадський Актив Славути : пане отець влада і віра то різні поняття сповідуйте їх і не вчіть нас як потрібно жити   (написано 23.12.2012 в 18:57 з адреси:  94-153-30-116-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Щедрий вечір. Голодна кутя

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік