Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
de  :  Gol  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грн сапожки ...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       ВСІ ВИДИ РЕМОНТНИХ РОБІТ!!!!
  &nb...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.12.2012 ПЕТРО МЕЛЬНИЧУК, БЛАГОЧИННИЙ УПЦ СЛАВУТСЬКОГО РАЙОНУ

- Ось настав уже грудень. Все більше і більше ходять між людьми чутки та розмови про 21 грудня. Мовляв, якийсь тибетський монах передвіщає, що настане кінець світу.
     В історії уже були повідомлення про настання кінця світу різними течіями віросповідування. А коли пророцтва не збувалися, то ці дати переносилися на інші роки. Щоб зрозуміти, де правда, де обман, потрібно заглянути у Святе Євангеліє. Одного разу учні запитали в Ісуса Христа: «Господи, скажи нам, коли це буде? І яка ознака Твого пришестя і кінця світу?»
     “Ісус сказав їм у відповідь: бережіться, щоб хто не спокусив вас, бо багато прийдуть під іменем Моїм, і будуть казати: «я Христос», і багатьох спокусять. Також почуєте про війни й воєнні чутки. Дивіться, не жахайтесь, бо належить усьому тому бути, але це ще не кінець; бо повстане народ на народ, і царство на царство; і будуть голод, мор і землетруси місцями; усе ж це — початок хвороб» (Мф.24, 3-8).
     Ми бачимо все це починає збуватися.
     «І буде проповідане це Євангеліє Царства по всьому світі, на свідчення усім народам; і тоді прийде кінець» (Мф.24,14).
     «Бо встануть лжехрести і лжепророки і покажуть великі знамення і чудеса, щоб звабити, якщо можливо, і вибраних» (Мф.24,24).
     “І раптом, після скорботи тих днів, сонце померкне, і місяць не дасть світла свого, і зірки спадуть з неба, і сили небесні захитаються; тоді з’явиться знамення Сина Людського на небі; і заплачуть всі племена земні і побачать Сина Людського, грядущого на хмарах небесних з силою і славою великою…” (Мф.24, 29-30)”
     “Про день же той і годину ніхто не знає, ні Ангели небесні, а тільки Отець Мій один; але, як було у дні Ноя, так буде і в пришестя Сина Людського: бо, як у дні перед потопом їли, пили, женились і виходили заміж до того дня, як увійшов Ной у ковчег, і не думали, поки не прийшов потоп і не знищив усіх, - так буде і пришестя Сина Людського...” (Мф.24,36-39). “Отже пильнуйте, бо не знаєте, в який час Господь ваш прийде” (Мф.24, 42).
     Розмірковуючи на цю тему, доречно пригадати таку притчу.
     Не кричати як він про вовків, обманюючи дроворубів, про кінець світу. Завжди слід молитися, щоб пережити все, що Бог пошле.
     Упродовж історії сатана вже неодноразово давав людям лжеінформацію про швидкий кінець світу. І все з тією метою, аби люди готувалися. Адже, будучи обдуреними в попередні рази, вони не стануть готуватися до того моменту, коли дійсно прийде Господь. Є привід думати, що передбачення відносно 21 грудня - це черговий обман. Ісус, знаючи це, сказав нам через Своє Слово: «Про день же той і годину ніхто не знає, ні Ангели небесні, а тільки Отець Мій один» (Св. Євангеліє від Матвія 24,36). Нікому, окрім Отця, не відомо, коли настане цей день. Але, бачачи, як все збувається, нескладно зрозуміти, що день цей дійсно дуже близький.
     Чи треба нам до нього готуватися? Звичайно, треба. Запасіть більше світла для Вашої душі і любові до Вашого ближнього, чекайте Господа щодня. І пам'ятайте, що Господь може прийти набагато РАНІШЕ за 21 грудня, тому будьте ГОТОВІ на всякий час, бо фізична смерть - це є вже Суд Божий для кожного з нас. І неодмінно він прийде. Зараз кращий час примиритися з Богом через Таїнство Сповіді і Причастя, оскільки ми й справді не знаємо, що принесе нам день завтрашній.
     


  коментарі: 2

Злий Дід : Расписание мероприятий по встрече конца света:
     
     20 декабря 2012 — подготовка к концу света;
     21 декабря 2012 — начало конца света;
     22 декабря 2012 — официальное празднование конца света;
     23 декабря 2012 — конец конца света;
     24 декабря 2012 — отдых после конца света;
     25, 26 декабря 2012 - новогодние утренники, ёлки, корпоративы;
     31 декабря 2012 — провожание Старого года и встреча Нового;
     3 января 2013 - конец света по старому стилю;
     1 февраля 2013 - конец света по восточному календарю. 
(написано 15.12.2012 в 21:05 з адреси:  hosted-by.ecatel.net)
ДАНКО : Конец света для толстосумов,а народу не надо бояться,Божий суд розставит все на свои места...  (написано 18.12.2012 в 15:05 з адреси:  37.229.113.231)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6906
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік