Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Buy An Essay Online  :  cover letters <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>teacher cover le  ...
Homework Good Or Bad  :  professional cover letter <a href="http://coverletters.store">cover letter help</a> cover letter help <a href=http://coverletters.store  ...
Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.12.2012 РАЇСА КОВАЛЬ, НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ В М.СЛАВУТА ТА СЛАВУТСЬКОМУ РАЙОНІ

- Відверто кажучи, розмови про кінець світу я спочатку сприймала як якусь містику, в яку не варто вірити. Ну, думаю, поговорять собі люди та й перестануть. Хіба це вперше? Та й зараз переконана, що не треба з острахом чекати п’ятниці 21 числа.
     Щоправда, днями на телеканалі «Планета» подивилась програму про вулкани, які затамувались в надрах Землі й у будь-який момент можуть «спрацювати» за ланцюговою реакцією – це справді може обернутися для нашої планети неабиякими катаклізмами чи навіть катастрофою… Та на все, як кажуть, воля Божа!
     Хочеться вірити, що України хоч ця біда не торкнеться. У нас же дуже вигідне географічне розташування, та й люди набожні.
     До речі, у мене на цей час якраз припадає короткотермінова відпустка. А вирушаю я за кордон, звідки маю повернутися якраз у день «кінця світу». Справа в тому, що саме 21 грудня (21 рік тому!) був заснований в Україні державний Пенсійний фонд. Отож відзначатимемо його чергову річницю в колективі нашого управління. Так що настрій маю відповідний…
     


  коментарі: 2

вік : Бідному нема чого боятися.Хай тремтять злодюги яким е що втрачати.Якщо і станется землетрус то буде класно подивитися як тріснуть іхні маетки.  (написано 15.12.2012 в 14:43 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
ДАНКО : Класс...Вот тогда и сравняемся...Но им не будет,что сказать...  (написано 18.12.2012 в 15:18 з адреси:  37.229.113.231)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 9 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік