Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Продам недорого часник. ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,ковалят097214882...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 15.12.2012 ІРИНА МАРЧУК, ДИРЕКТОР МІСЬКОГО ПАЛАЦУ КУЛЬТУРИ

- Якщо чесно, я не вірю ні в який кінець світу 21 грудня. Викладу свою аргументацію. Як людина православна, дуже шаную християнські свята і серед них найбільше – Пасху. З найтрепетнішими емоціями завжди сприймаю телетрансляцію зі сходження Благодатного вогню у Єрусалимі: з такими ж світлими відчуттями споглядають цю диво-подію усі православні християни. І є таке переконання, що, зійшовши з небес, Вогонь цей освячує увесь рік, який має благополучно завершитися. Цьогорічний Благодатний вогонь з нами – то про який кінець йдеться?
     З іншого боку - ніхто із земних створінь, жодна людина не відає терміну кінця світу – лише Бог-Отець знає… Та й усе наше життя-буття в останні тижні перед Новим роком та Різдвом Христовим настільки заповнене подіями, святковими заходами (зважаючи на моє місце роботи), що про подібні речі навіть немає часу думати: всі творчі зусилля закумульовані на підготовці до свят. Єдине, не хотілося б бачити тривогу в очах мого 6-річного сина, котрий звідкілясь почув про події, що нібито наближаються. Заспокоюю його, як можу…
     


  коментарі: 3

вік : О...злякалися щурі.Це квіточки..Ягідки -попереду коли прийдется давати відповідь за грабіж держави і зубожіння народу.Скільки коментарів аж жах бере.тремтіть гади.  (написано 15.12.2012 в 14:47 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
:) : Ірина не звертай на віка уваги, він знов напився.  (написано 15.12.2012 в 15:05 з адреси:  85-224-132-95.pool.ukrtel.net)
Олександр : І чинить вона великі ознаки, так що й огонь зводить з неба додолу перед людьми.
      І зводить вона мешканців землі через ознаки, що їх дано їй чинити перед звіриною, намовляючи мешканців землі зробити образа звірини, що має рану від меча, та живе.
      І дано їй вкласти духа образові звірини, щоб заговорив образ звірини, і зробити, щоб усі, хто не поклониться образові звірини, побиті були.
     (Об.13:13-15) 
(написано 17.12.2012 в 18:21 з адреси:  SOL-FTTB.15.93.27.94.sovam.net.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 1 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6859
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік