Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.12.2012 «ЦЕ НАВІТЬ НЕ БІЗНЕС, А ХОБІ»

- стверджує славутчанка Ніла Леонідівна Філонюк, котра ось уже сьомий рік займається прокатом і розпродажем новорічних костюмів. Вийшовши на заслужений відпочинок, знайшла для себе ось таку нішу, в якій набуті навички із шитва та вишивання переплелись із любов’ю до прекрасного, бажанням потішити своїми виробами людей, а особливо малечу. Давно чула про цю жінку багато хорошого, а тут випала нагода особисто познайомитись й переконатись, які дива можуть творити її працьовиті руки.
     Ніла Леонідівна народилась і зростала в Славуті, але рід її тягнеться з Острога. Мала вона бабусю, котра свого часу була гімназисткою: саме вона передала онуці любов до співу і танців. От і не сходила наша героїня зі сцени у складі хореографічного ансамблю «Пролісок» - виступала в ньому у ті роки, коли йому вперше було присвоєно звання народного. Хоча професію обрала далеко не романтичну: працювала економістом-бухгалтером в декількох організаціях міста, останнім місцем роботи стала ЦРЛ. Микола Феодосійович, чоловік, був на керівних посадах, свого часу очолював «Сільгосптехніку», тож якийсь період довелося пожити і потрудитись у Берездові…
     А до пошиття новорічних костюмів підштовхнули онуки – їх троє у Ніли Леонідівни. Жаль, що всі – хлопчики, тож не могли стати прекрасними Снігуроньками чи Ялинками, а ще - лисичками, курочками, русалоньками. Адже в салоні нашої співрозмовниці ми потрапили у справжнє казкове царство! «Прийшла в цей бізнес, можна сказати, випадково, - розкриває секрети жінка. – Підштовхнула до нього добра знайома, котра торгувала цією продукцією в універмазі. Знадобився їй додатковий товар, я взялася допомогти. Тож перша моя партія складала 100 костюмів, а нині у сезон маю їх вже до 2-х тисяч».
     Родзинка в тому, що абсолютна більшість їх – то ручна авторська робота Н.Л.Філонюк. Під ножиці та голку з ниткою йде все: старі шуби, сукні з люрексом, усі домашні запаси, доповнені купленими тканинами. Костюми не лише шиються, але й в’яжуться, вишиваються. А потім продаються чи здаються в прокат за більш ніж помірною, швидше символічною, ціною. «Не гроші для мене головне, а радісні посмішки дітей, щасливі батьки, котрі, завдяки вдалому костюмові, милуються своїми малюками», - цим словам Ніли Леонідівни не можна не вірити.
     Ми також довідались, що її добре знають не лише у міських школах та садочках, а й селах району (батьки через нашу газету навіть висловлювали подяку), де дитячі ранки, постановки й інші творчі заходи не обходяться без костюмів Н.Л.Філонюк. Доїжджають до неї аж із Дерані, що на Острожчині, де у місцевому храмі, як і в нашому славутському, знають та використовують її вироби. Щодо церкви, то поруч із нею й сусідить колишній магазин «Мелодія», у якому нині розташований салон із продажу новорічних костюмів. Господиня та її помічниці чекають відвідувачів щодня без вихідних з 9 до 18 години. Якщо завітаєте сюди, не зможете вийти з порожніми руками!
     Валентина ЗАВАДСЬКА, фото авторки.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік