Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Writers Essay  :  scholarship essays <a href="http://essays.store">writing an essay for college</a> persuasive essays <a href=http://essays.store>essa  ...
Assignment Define  :  cover letters <a href="http://coverletters.store">executive cover letter</a> application cover letter <a href=http://coverletters.store  ...
Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 14.12.2012 «ПОЕТИЧНІ САМОЦВІТИ ЦВІТОХИ»

Саме під такою назвою пройшов соціокультурний захід у Цвітоській сільській бібліотеці, на який запросила усіх бажаючих Людмила Петрівна Тоніцька. Це було свято – свято нашого цвітоського роду, свято молодих талановитих мешканців села.
     Бібліотеку прикрашала книжкова виставка «Літературні постаті села». Ведучі свята Л.П.Тоніцька та В.Л.Литвин ознайомили присутніх із основними етапами життя і творчості Івана Рибіцького – члена Спілки письменників України,який народився в квітучій Цвітосі. Відомою творчою особистістю села є і Тамара Кусок – вчитель за фахом та покликанням, яка має поетичну душу. Тамара Миколаївна по-справжньому полюбила Цвітоху, хоча сама народилась і виросла на Рівненщині. Вона ознайомила присутніх зі своїми збірками прозових та віршованих творів. А ще вона - незмінний керівник літературної студії «Намисто», постійно пробуджує в дітей творчі здібності та прагнення до поетичної творчості, сама готова прийти на допомогу юним поетам влучним словом.
     В святковій атмосфері члени студії «Намисто» продемонстрували якісне володіння рідним словом. Валерія Цимбалюк завжди у творчому пошуку, вона справжня патріотка, шанує свій рідний край. Її вірші «Шевченку», «Весняний день», «Бабуся» друкувалися на сторінках газети «Передзвін». На святі восьмикласниця представила на розсуд слухачів нові доробки. Яна Шурхно – доброзичлива і щира. Її вірші пройняті особливою любов’ю до життя, до найріднішої людини – мами. У Дарини Ясінської багато друзів, вона любить співати, читати, а ще радіє ,коли до неї рима посміхається, тоді вірші виходять гарні та серцю милі. У своїх віршах Зоряна Іванова вчиться бачити в звичайному незвичайне, а ще - спостерігати, слухати, розуміти і почуватися щасливою у житті. Перша читачка її творів - мама, вчитель за фахом. Вірші Олі та Діани Демчуків - про бережливе ставлення до природи і про любов до всього, що їх оточує, зацікавлюють щирістю, метафоричністю, образністю. Душа Крістіни Урбан, як ніжний паросток, що тягнеться до сонця і хоче віднайти той промінчик, де народжуються віршовані рядочки – прості і щирі... Ці діти можуть говорити про прекрасне небуденно, а творчими рядками.
     Всі студійці почувались впевнено, бо не вперше читають свої вірші іншим. Від дитячих поетичних слів бриніли серця і з’являлася гордість за Цвітоху. Бо лилося слово поетичне у простір бібліотечної світлиці, у душі присутніх. Хотілося слухати ще і ще. Навіть не помітили, як швидко сплинув час… Слово за словом, вірш за віршем - поволі святкове дійство дійшло до фіналу. Всім сподобалась щедра і дружна атмосфера свята, яке завершилось солодким столом.
     Вдалій організації соціо-культурного заходу «Поетичні самоцвіти Цвітохи» сприяла дружна співпраця школи, сільської і шкільної бібліотек. Учасники та організатори свята дякують також методистам районної бібліотеки в особі О.М.Дульдієр та бібліотекарям із Кам’янки, Малого Скниту, Крупця, Колом&#180;я, Поляні, Кривина, які відвідали сільську бібліотеку й збагатилися поетичним духом, патріотизмом, бажанням творити, писати, роздумувати…
     Дарина ЯСІНСЬКА, учениця 9класу Цвітоського нво.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік