Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 14.12.2012 ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАРПЛАТИ І ЗАЙНЯТОСТІ

Нелегальна зайнятість працівників та зарплата «в конвертах» протягом тривалого часу залишаються одними з найактуальніших проблем в Україні.
     Між тим, працівник, який отримує заробітну плату «в конверті», виявляється повністю беззахисним перед роботодавцем. Усна домовленість жодним чином не фіксується юридично - роботодавець сплачує стільки, скільки вважає за необхідне і доти, поки хоче це робити. А працівник внаслідок таких дій не має жодних доказів на підтвердження дійсного розміру своєї заробітної плати і трудового стажу. Чим це обернеться для людини? Неважко уявити.
     Адже зарплата «в конвертах» – це тимчасове благо, яке має негативні наслідки для самого працівника. Це, перш за все, ризик залишитися без права на отримання соціальних пільг та виплат, гарантованих державою, особливо при нарахуванні пенсії та здійсненні перерахунків пенсій у подальшому. Людина, яка працює неофіційно, у випадку хвороби чи отримання травми не може розраховувати на виплату їй лікарняних, допомоги у зв’язку з нещасним випадком на виробництві та інших обов'язкових виплат.
     А ще нелегальна зайнятість та нелегальна заробітна плата – це відсутність захисту від незаконного звільнення, гарантій на безпечні та нешкідливі умови праці, права на відпочинок, оплачувану відпустку тощо.
     Під час здійснення перевірок нам, інспекторам праці, постійно доводиться роз’яснювати людям важливість дотримання законодавства про працю під час оформлення трудових відносин. Адже реалії свідчать, що ще далеко не всі у нас усвідомили важливість цього. Так, посадовими особами Територіальної державної інспекції з питань праці Хмельницької області лише за 9 місяців нинішнього року під час проведення перевірок на 61 підприємстві області були встановлені факти порушень вимог ст. 21 КЗпП України щодо укладання з працівниками трудових договорів (легалізації зайнятості). Згідно зі статистичними даними на кожному десятому підприємстві з числа перевірених інспекцією трудяться працівники, з якими трудові відносини неоформлені взагалі або оформлені без дотримання встановленого чинним законодавством порядку.
     В зв’язку з цим, оскільки неоформлені належним чином трудові відносини із найманими працівниками є порушенням законодавства про працю, діючим законодавством передбачено адміністративну відповідальність за такі дії роботодавця. Так, ст.41 Кодексу про адміністративні правопорушення України (КпАПУ) встановлено, що порушення вимог законодавства про працю тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та громадян-суб'єктів підприємницької діяльності від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (510 – 1700грн). Ст.255 КпАПУ повноваження щодо складання протоколів про адміністративні порушення, пов’язані з порушеннями законодавства про працю, покладені на органи спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади у сфері праці та соціальної політики, тобто на відповідні територіальні державні інспекції з питань праці. Також в особливо серйозних випадках порушення законодавства про працю – у тому числі пов’язаних із використанням праці найманих працівників, трудові відносини з якими не укладено у встановленому законом порядку, – стосовно таких роботодавців органом прокуратури може бути порушено кримінальну справу за статтями 172, 173 та 175 Кримінального кодексу України.
     Посадовими особами нашої Територіальної державної інспекції з питань праці вживаються вичерпні заходи щодо легалізації трудових договорів на підприємствах, де були виявлені такі порушення. Усі факти неоформлених трудових відносин задокументовані у встановленому порядку, керівникам підприємств внесені приписи на усунення порушень. 28 матеріалів передано до органів прокуратури за ознаками злочинів, до судів направлено 38 протоколів про адмінправопорушення.
     Отож, поки не пізно, закликаємо роботодавців дотримуватися вимог чинного законодавства України щодо працевлаштування найманих осіб, а найманих працівників – вимагати від роботодавців офіційного оформлення трудових відносин.
     Надія ДАНЧЕВСЬКА, головний державний інспектор праці у Хмельницькій області.


  коментарі: 1

підприємець : Легалізація зарплати? Добре, я легалізую її, тільки спочатку легалізую відкати, побори, хабарі і бюрократичний долбоїпізм.  (написано 15.12.2012 в 22:37 з адреси:  61-102-124-91.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік