Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Buy An Essay Online  :  cover letters <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>teacher cover le  ...
Homework Good Or Bad  :  professional cover letter <a href="http://coverletters.store">cover letter help</a> cover letter help <a href=http://coverletters.store  ...
Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 06.12.2012 РОЗМОВА ВІЧ-НА-ВІЧ ІЗ ДЕПУТАТОМ

Микола Олександрович КЛИМКОВЕЦЬКИЙ належить до тих інтелектуалів, в яких природне обдарування і професіоналізм у своєму роді занять органічно поєднуються із загальною культурою, широтою кругозору та загостреним почуттям справедливості. А це, якщо хочете, сплав кращих громадянських рис і якостей, просто людських чеснот. Ось чому, спілкування з ним напередодні Дня місцевого самоврядування, як з депутатом Славутської міської ради, головою постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, зв’язків із об’єднаннями громадян та засобами масової інформації, законності, правопорядку, виявилося вельми цікавим.
     Усі ми, незалежно від національності, - український народ. І живемо тут, в Україні. Тобто, не безбатченки чи невігласи. Отож, на переконання Миколи Олександровича Климковецького, маємо спільно працювати на благо держави та її люду. Звичайно, пам’ятаючи велику, хоч і драматичну, історію пращурів. Якщо ми не любимо того, що маємо, то не треба хоча б ганьбити своє минуле і сьогодення. Бо то й справді (цілком погоджуюся зі своїм співрозмовником – Ред..) – великий гріх.
     Про міську раду, звичайно, такого не скажеш. Як підтвердив у нашій розмові М.О.Климковецький, його депутатська діяльність два скликання поспіль дає йому право порівнювати, аналізувати і робити доволі оптимістичні висновки, що місцеве самоврядування в Славуті має неабияку вагу й відіграє важливу роль в соціально-економічному розвитку міста.
     - Як людині, котра займається адвокатською діяльністю більше десяти років, мені часто доводиться бувати в різних містах і районних центрах, - каже Микола Олександрович. – Зізнаюся, завжди з величезним задоволенням повертаюся в рідну Славуту. Бо, окрім того, що багато років живу тут із родиною, як мешканець міста, пишаюся тими позитивними змінами, котрі тут відбуваються мало не щодня у благоустрої, впорядкуванні доріг, скверів, парку, стадіону… Багато задля цього зроблено в Славуті міською радою, яку ось уже два скликання очолює Василь Богданович Сидор. Порівнювати в цьому плані Славуту із Шепетівкою чи Ізяславом, чи ще якимось містом Хмельниччини не доводиться. І це відмічають усі, хто буває в нас. Жаль, тільки не всі наші люди цінують ту роботу, яка проводиться задля створення в ньому справжнього – не показного, а реального! - благополуччя.
     Звичайно, оцінюючи зовнішній вигляд міста, окремі люди не бачать і тієї великої й тяжкої праці, якою повсякчас займається, скажімо, наше житлово-комунальне об’єднання, очолюване В.В.Яцюком. Життя підтвердило, що міська рада своєчасно створила і зміцнила матеріально цю важливу структуру, від діяльності якої залежать благополуччя славутчан, тепло і затишок у їхніх оселях. Згадайте хоча б, скільки змін відбулося і в переведенні котелень на газ, і в їх переобладнанні… Сьогодні майже немає проблем у місті ні з вивезенням сміття, ні зі зняттям ветхих дерев, ні з прибиранням прибудинкових територій. Цьому сприяли і депутати, які не дозволили розвалити таку важливу структуру як ЖКО.
     На жаль, дуже рідко, або й зовсім не звучить на сесіях аналіз роботи (чи бездіяльності!) конкретних промислових підприємств. Адже раніше – погоджується з цією думкою мій співрозмовник – Славута була одним із найбільших промислових центрів Хмельниччини.
      - Бачите, та ж суконна фабрика, яку сьогодні придбав і вирізає на металобрухт усім відомий в місті підприємець, і склозавод, який не подає ніяких ознак життя, і руберойдовий завод, на відновлення повнокровної роботи котрого ми ще всі сподіваємося, і загублений практично завод залізобетонних виробів… Це все структури, які давно не підпорядковуються міській раді, хоч і функціонували чи залишають деякі ознаки життя на території міста, - ділиться своїми думками Микола Олександрович.
     Відчуваємо, що йому, як людині та депутату, хотілося б вплинути на негативні процеси в місті. Але ринкова економіка, та й подекуди безпорадність чи жадання до особистої наживи окремих власників підприємств, як мовиться, захлиснула в них будь-які благородні почуття і пориви. Бо й справді, що може зробити нині не скажемо вже навіть депутат, а й міська рада, якщо підприємства не належать до комунальної власності? У цьому плані М.О.Климковецький схильний до думки, що, певно, й Україна поволі приходить до того стану місцевого самоврядування, який бачимо в Європі. Хоч наші люди й звикли міряти все під кутом зору, налаштованим із радянських часів, що за все в місті відповідає міська рада. Але ж насправді час змінив уже і критерії, і горизонти впливу місцевого самоврядування.
     - Пригадайте, скільки ми разом із вами написали в усі інстанції листів про передачу в комунальну власність міста Славутського військового шпиталю, аби відкрити на його території центр соціальних послуг для населення міста, - каже М.О.Климковецький. – А що з того вийшло? Стоять споруди з розбитими вікнами, неначе демонструють, що до них нікому немає діла. Але ж питання з передачею майна загальмувалося не на рівні міської влади, в самому Міністерстві оборони України! То як його зрушити з місця?
     - Й справді, - ділюся своїми спогадами про те, як міська рада, очолювана В.М.Жуком, у час суцільного безгрошів’я зуміла забрати в комунальну власність колишній Будинок офіцерів. - Якби цього не було своєчасно вирішено, ми мали б у Славуті такі ж руїни на його місці, які бачили в Ізяславі. Тепер міський Палац культури, де було зроблено капітальний ремонт, є неабиякою окрасою нашого міста.
     - Знаєте, я в 2010 році побував на ювілеї навчального закладу в Чернігові, де у свій час навчався, - підхопив думку Микола Климковецький, - й переконався, що навіть філармонію цього обласного центру не можна порівняти з нашим Палацом. Це - наша гордість! Хоча, такого не скажеш про спортивний комплекс… Думаю, тут міська рада і попереднього, і нинішнього скликань так і не сказали свого слова. А могли б! Бо бездіяльність такої споруди, яка могла б служити для оздоровлення дітей, молоді та й людей старшого віку, - це величезне упущення всіх нас - і депутатів, і (дозволю собі такий неологізм) недепутатів. Якщо в плані боротьби з утворенням клубів ігрових автоматів у місті ми виявили неабияку наполегливість, не відступили, таки впоралися на сесіях із цією скажу так, – навалою, то спорткомплекс упустили…
     Серед складних питань, які давалися дуже важко і яких, як каже тепер Микола Олександрович Климковецький, могло і не бути на порядку денному ради, він називає епопею навколо «Трудівника Полісся». Зараз його насторожує поспішливе реформування центра- льної районної лікарні. А ще хотілося б йому, як людині, щоб конструктивнішою була співпраця міської та районної влади. Певно, в цьому плані багато змін може привнести у нашу нелегку буденність адміністративна реформа, що ось-ось гряде.
     На запитання, що порадив би Микола Олександрович депутатам, які мовчки відсиджуються на сесіях і не виявляють ніякої активності, перед Днем місцевого самоврядування, наш співрозмовник сказав:
     - Не йти в депутати! Кожна людина повинна займатися тією справою, до якої вона покликана та небайдужа. Для мене такою справою завжди була юриспруденція, зокрема, прокуратура, якій віддав 21 рік життя (М.О.Климковецький працював у Ізяславі, Хмельницькому, з 1985 року по 2001 – в Славуті. – Ред.). Як бачите, навіть перебуваючи на заслуженому відпочинку, займаюсь не тільки депутатською діяльністю, а й адвокатською практикою. Сподіваюся, подаю гідний приклад для своєї внучки Аліни, яка йде моєю стезею – нині навчається в Харківському національному університеті «Юридична академія».
     Віра МАЛЬЧУК, фото автора.
     
     
     


  коментарі: 7

читач-2 : У 1990 році цей пан, будучи прокурором, говорив на зустрічі з громадою: " Шо ви тут зі своїми проблемами - он у Нетішині вже ЦІ жовто-блакитними прапорами махають!"
       
(написано 07.12.2012 в 08:43 з адреси:  5-100-132-95.pool.ukrtel.net)
вік : А особливо він полюбляе боротьбу з гральним бізнесом.Про це він неодноразово говорить з високих трибун.Не зрозуміло як він ту боротьбу веде.  (написано 07.12.2012 в 17:54 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
земляк : Не про тих пишете,шановна.Що на славутчині достойні люди перевелись?  (написано 12.12.2012 в 07:32 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
ДАНКО : Трохыму : В самую точку попал,много грехов в создании ( незалежности Украины)а теперь выдают патриотами себя.Забыли, как сьезжались на бобиках для разгона Руховцев в Нетишине...Янычары-оборотни...  (написано 18.12.2012 в 16:43 з адреси:  37.229.113.231)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік