Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
englisCal  :  Спасибо<a href=http://topenglish.md/kids/ru>...</a>  ...
Custom Essay  :  write essays <a href="http://essays.store">essays</a> essays <a href=http://essays.store>essay name</a>  ...
Куплю/продам:       Продам картину виложену ...
Робота:       я наталия 27 років шукаю буть яку роботу під робот...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 06.12.2012 ВШАНУВАЛИ ІНВАЛІДІВ

Під час цьогорічного відзначення Міжнародного дня інвалідів у Славутському районі відбулись цікаві, корисні, ефективні заходи – у першу чергу для самих людей з інвалідністю.
     Найбільше зацікавлених місцевих жителів - інвалідів, громадян похилого віку зібралося 3 грудня в соціально-побутовому комплексі територіального центру с.Миньківці. Об'єднала їх зустріч, яку ініціював районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг). А провів він її за сприяння управління і тамтешньої сільської ради. На заході було представлено здобутки діяльності самого управління праці та соціального захисту населення РДА і територіального цен- тру в покращанні життя жителів району з обмеженими можливостями. Присутніх концертною програмою порадували учні Миньковецького навчаль- но-виховного комплексу, а працівники територіального центру почастували всіх чаєм та солодощами.
     Напередодні відзначення Дня інвалідів соціальним працівником-сурдоперекладачем традиційно було організовано й зустріч інвалідів, які мають вади слуху та мови. Запрошені мали можливість поспілкуватись між собою в дружньому колі, обговорити останні новини. А ділитися є чим, адже останнім ча- сом 4 члени клубу УТОГ за сприяння перекладача Г.С.Лимарєвої було влаштовано на роботу в ТзОВ «Аква Родос».
     Мешканців Старокривинського будинку-інтернату відвідали та вручили солодощі в.о. начальника управління праці та соціального захисту населення К.С.Миколайчук і я, як директор територіального центру.
     Для посилення соціальної допомоги інвалідам у жовтні-листопаді поточного року територіальним центром проведено акцію із залучення благодійних коштів. Завдяки спонсорській допомозі для 35 найнужденніших інвалідів району направлено матеріальну допомогу на загальну суму 2800грн. Для 25 глухонімих інвалідів вручено промислові товари на суму 415грн. Інвалідам, які перебувають на обліку в територіальному центрі, роздано ліки. Згідно зі спільним розпорядженням голови РДА та голови ра- йонної ради, для 4 сімей, в яких мешкають декілька інвалідів, надано одноразову матеріальну допомогу з районного бюджету.
     Отож, велика подяка всім, хто взяв участь у цих заходах і не забуває про те, що поруч із нами живуть люди, котрі потребують людської підтримки й уваги.
     Л. МАЗУР, директор територіального центру.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 5 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6926
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


4 + 9 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік