Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 06.12.2012 ПОДАРУЙ МУЗЕЮ ЕКСПОНАТ

Одним із важливих показників роботи Славутського історичного музею є поповнення музейного фонду. За п’ять останніх років чисельний показник основного фонду музею збільшився з 2662 до 6379 музейних предметів. Левову частку се-ред них складають дарунки місцевих мешканців та вихідців із Славутчини – предмети старовини, документи, фотографії, нагороди, книги тощо. Такий інтерес до збереження історико-культурної спадщини свідчить про небайдужість та любов до рідного краю, до його історії та прагнення людей збагачувати її.
     У 2012 році в поповненні музею новими предметами взяли участь славутчани та гості міста: Петро Смірнов та школяр Роман Войтюк подарували музею монети і значки; Ігор Кузовков передав документи та речі свого батька, колишнього комісара партизанського з’єднання, Гната Кузовкова; Герой Соціалістичної праці Аліція Яроцька віддала на вічне збереження дорогі для неї грамоти та документи; Петро Красномовець поділився фотографіями встановлення в Славуті першого синьо-жовтого прапора; Валентин Бєлий передав головні убори військових Української армії, художники Валерій Франчук та Олександр Гвоздій подарували му- зею свої картини; чемпіон світу, Європи та України з дзюдо і самбо Дмитро Бабійчук передав частину своїх нагород; Володимир Мирончук посприяв розширенню виставки музичних інструментів; документи початку ХХст. передала в музей Ва- лентина Ковальчук; цінний для музею предмет - німецьку миску періоду війни - подарувала Галина Білецька тощо.
     Протягом трьох кварталів 2012 року музей відвідали 3533 гостей, з них – понад 2,5 тисячі школярів. Проведено 137 екскурсій залами музею та пам’ятними місцями Славути, в тому числі до Меморіального комплексу «Поле Пам’яті», костелу Святої Дороти тощо.
     Протягом року мешканці та гості міста могли споглядати в музеї нові постійно діючі виставки: «Славутчани – учасники громадянської війни», «Продукція Славутського склозаводу», «Струнні та клавішні музичні інструменти», «Міри та ваги ХІХ-ХХст.», а також тимчасові виставки картин художників-аматорів міста Славута і декоративних робіт місцевих умільців, зокрема, робіт місцевого художника К.Сапошка; виробів гуртківців еколого-натуралістичного центру «Весняний настрій» та станції юних техніків в честь Дня Перемоги; фотографій - «Пам’ятаємо тих, хто здобув Перемогу»; вишититх хрестиком, бісером та стрічками картин учениці 9-го класу НВК «ЗОШ І-ІІІст. – гімназія» Анастасії Іглікової; головних уборів службовців Збройних сил України та ін. Оформлено також змістовну виставку “Монети Незалежної України”. Активно співпрацюють із музеєм та надають допомогу в його роботі жителі міста і району: директор ДП «Славутський лісгосп» В.В.Сапожнік, головний лісничий лісгоспу Л.Д.Грубой, керівники ПАТ «Славутський солодовий завод» М.І.Дубіна та Р.М.Бєлий, начальник ЖКО 11 В.В.Яцюк, директор ВАТ «Славутський РМЗ» Л.В.Шатковський, приватні підприємці та інші.
     Висвітлюючи цікаві сторінки життя наших славних земляків, музей є надійним центром збереження особистих архівів, колекцій, документів, нагород.
     Працівники Славутського історичного музею дякують всім громадянам, установам та організаціям міста у допомозі в роботі музею та запрошують до подальшої співпраці, зокрема, взяти участь в акції «Подаруй музею експонат-2013».
     Музей працює всі дні тижня, крім суботи, з 10 до 16 години, тел. - 2-15-73.
     Т. ЖОГАН, зберігач фондів музею.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 8 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік