Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       На роботу в мебелевий цех терміново потрібен верст...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
      Всё по ЖКХ:
     http://dengi.ua/tarif/295388-Onlajn-konferencija-s-eks-ministrom-ZhKH-Alekseem-Kucherenko
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 06.12.2012 ТО ЯК НАЗВЕМО РІЧКУ?

Тихо протікає Славутою, розливаючись широкими плесами ставків, річка, з якою тісно пов’язана історія нашого міста. Колись про неї ще писали, що вона Лісова Утка… Бо бере свій початок у лісовій зоні.
     Шановний пан Ковальчук в одному останніх випусків “ТП” розповідає нам, що річка розділяється на багато ставочків, а її джерельна основа йде від Святої криниці – це і є ті вила «водяні», що тримають Утку та наповнюють її джерельною водою. Я знаю, є ще один «зуб» цих вил - від озера Торф’яного, яке впадає в Утку, зливаючись весною із озером Богушівка та розливаючись за Піщанкою, (так називали піщану гору, тягнулася аж до «Ювенти». Вона була знищена силікатним заводом). За роки існування цього підприємства звідси було вивезено мільйони тонн піску. Колись за Піщанкою, де тепер стоїть «Ювента», розливалося чималеньке плесо, яке і зараз зливається з Богушівкою й впадає в Утку. А за «Відгуком» був невеличкий ставок, який впадав у Саджалку. Хоча, дякуючи дорожникам та забудовникам, усе це було засипане, і Саджалка стала мілководною. Саме цей ставочок, під час дощів та весною, при наповненні водою зливався із Богушівкою та озером Торф’яним, і вони впадали в р.Утка. А взагалі наша річка бере свій початок у лісах Славутчини, то, можливо, річку краще назвати Лісовою?
     Стосовно ж того, що на військових картах відсутні назви, як пише пан Ковальчук, то невже він не знає, що це робилося свідомо, аби не видавати тих об’єктів, які були розташовані навколо міста.
     Василь МИРОНЮК, м.Славута.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 5 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 7 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік